Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Toby kotao na pelet sa Fumis elektronikom

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Toby kotao na pelet sa Fumis elektronikom

[ Pregleda: 5785 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tanasije

Član broj: 1572
Poruke: 97
178.79.48.*



+2 Profil

icon Toby kotao na pelet sa Fumis elektronikom30.03.2021. u 22:23 - pre 36 meseci
Pozdrav . Trebao bi mi strucni savet . Zamenio sam na Toby kotlu na pelet od 35KW staru elektroniku gde display nije vise reagirao na dodir sa Fumis Alpha 40 novo elektronikom..Kad sam pustio to u pogon prvo je radilo super e onda se sistem prebacio u Eco modus i tu je posle stalo. Pelet je padao u posudu ali vise ga grejac nije palio. Sta sam prvo uradio , skinuo grejac privezao na 230v i nista se ne desava . Znaci grejac crko. Kupim novi grejac i zamenim ga radi 3 sata sve perfekt i ponovo ulazi u Eco modus i to je kraj.Piksla se puni ali ne sagoreva pelet proverim grejac on je ok proverim napon na kablu od grejaca nema napon .Sad me interesuje dali neko od vas ima mozda semu sta koji kontakt znaci na Fumis elektronici jer na samoj platini su oznake koje meni nista ne pokazuju .
Inace Goglao sam po netu i nisam mogao da nadjem nista sa semama Fumis alpha 40 elektronike.
Tanasije
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Toby kotao na pelet sa Fumis elektronikom

[ Pregleda: 5785 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.