Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 32764 | Odgovora: 261 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?12.10.2021. u 20:01 - pre 29 meseci
@Java
Prethodna vlast je bila bolja od ove sada. Ako ništa drugo, bila je smenljiva i mediji su bili slobodniji. Od ove vlasti mislim da može da bude gora jedino nova iteracija iste ove vlasti.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?12.10.2021. u 20:56 - pre 29 meseci
Zašto mi ova tema liči na dizanje bure u čaši vode?
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?12.10.2021. u 21:06 - pre 29 meseci
Zato što imaš prevelika očekivanja od teme na forumu koji odavno nije popularan. Drugi razlog je što čekaš na komunističku revoluciju. Ne znam jesam li pogodio, ti ipak najbolje znaš zašto.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?12.10.2021. u 22:06 - pre 29 meseci
Za prvi razlog si verovatno u pravu, mada je moje očekivanje ipak bilo da na forumu ima ljudi koji mogu ozbiljnije da diskutuju na neke teme. Što se drugog razloga tiče i tu si verovatno u pravu, ali tu je potrebna mala razrada. Revolucija u Srbiji može da se desi samo kao prihvatanje istih takvih kretanja u svetu, jer smo mi teška periferija. Takve stvari se događaju u Rusiji ili Francuskoj, ne u nekoj tamo Srbiji.

U skladu sa tim, nije mi jasno kako ljudi ne mogu da dobace do nekih elementarnih stvari. Opsednutost Vučićem i njegovom klikom mi je toliko odvratna, da nemam reči kojima bih to opisao. Mislim da je u pitanju neka vrsta psihološkog poremećaja. Ljudi izgleda uopšte ne shvataju ne u kakvoj zemlji (Srbiji) žive, nego u kakvom svetu žive. Zar vi zaista mislite da se on(ili mi kao narod) nešto pita ako govorimo na primer o problemu Kosova i Metohije. Ne da se ne pita ništa, nego neće pitati ni onoga posle njega, kao što nisu pitali ni onoga pre njega. Kada u Moskvi i Vašingtonu reše da urade nešto po tom pitanju, uradiće i to je to. Mi ili on možemo da se koprcamo koliko god hoćemo, ali to su činjenice. Ostala pitanja spoljne politike ne bih previše komentarisao, ali i tu važi prethodno rečeno. U EU nas neće primiti, pa su nam ponudili da pravimo nekakve sporazume sa makedonijom i albanijom, ne znam ko je još tu. Nebitno, idemo dalje.

Baš bih voleo da čujem, šta je to u politici ove tzv. vlasti što građanima ne odgovara. Slažem se za rio tinto, za to da bi trebalo zaštiti prirodnu okolinu, ali da ponovim pitanje. Zar vi zaista mislite da se on tu nešto pita? Svetske korporacije evo već dve decenije imaju prolaz u Srbiji, pa će svaka raditi ono što joj se prohte i što im odgovara, bio Vučić na vlasti ili neko petnaesti. Ne znam, zašto nam se desilo bombardovanje i šta je bio cilj onog mrcvarenja i ratova devedesetih.

Govoriš o nekakvoj slobodi medija. Izvini, ali je meni to toliko maglovit i nejasan pojam, da moram da se zapitam, šta je to? Da li ti zaista misliš da postoji zemlja na svetu, gde su mediji slobodni? Evo, ja sam ubeđen da takva zemlja ne postoji. Možda su te slobode negde malo veće, negde manje, ali Srbija po tom pitanju nije nikakav izuzetak. Naravno, to ne znači da je dobro što mediji nisu slobodni, ali čisto da uporedim stvar. To prvo. Drugo. Zašto je tebi bitna ta tzv. sloboda medija? Da li ti zaista misliš da prosečan građanin ove zemlje iz nekog Svrljiga ili Zrenjanina ima vremena da se zamara glupostima kao što je sloboda medija? Moje mišljenje je da nema. Znaš zašto nema? Zato što mora da preživi od prvog do prvog i njemu je ta tema apsolutno nebitna. Ne gledam televiziju već dvadesetak godina, jer je za mene to samo buka i ništa više. Ne čitam dnevne novine, jer uglavnom ne vidim ništa pametno što bih mogao da pročitam. E sad, nekada sam čitao NIN dok je bio ozbiljna novina, ali sada su rekao bih najobičnije smeće. Zaista mi nije jasno da neko u Natoslavu Ćosiću na primer vidi nekakvog novinara. Nije problem u tome što on nije školovan novinar, nego što je glups0n koji ne zna sline da obriše. Uglavio je dupe kod nekog gazde za dobru lovu i vergla ono što mu se kaže. Za dobre pare, sutra će promeniti priču. Da li je to Zolja Bećković? Pa ono, kada je vidim, ne znam da li da plačem ili da se smejem. Celokupna ta družina iz žutog preduzeća je toliko žalosna da je to Bogu plakati. Bez ikakvih ideja, bez kulture, profesionalnosti, ništa, nula. Nisu uspeli da se prebace u novu ekipu, dok su bili u staroj nisu uspeli dovoljno da maznu, pa im sada đavo(Vučić) kriv.

Evo, navešću ti još jedan, odnosno dva primera. Do korone ili tu negde na filozofskom su održavane tribine "nije filozofski ćutati". Priznajem, bilo je i pametnih ljudi i dobrih tema, pa se ponešto moglo i čuti. Dobro se sećam jedne tribine na kojoj su gosti bili Danica i Kesić. Mrsko mi je da im imena izgovorim. Uglavnom, gledam(slušam) ja šta oni pričaju, melju tako dva sata, melju li melju, došlo mi da zaspim. U jednom trenutku dolazi vreme za pitanja iz publike. Jedno od pitanja, problem sa stambenim kreditima u švajcarcima. Znate koji je bio odgovor? Nešto u stilu, "krediti moraju da se plaćaju, potpisali ste, niko vas nije bio po ušima" i sve u tom stilu. Meni se onda pali lampica i počinjem da se pitam. Ko koga ovde zahebava? Ta st0ka Kesić i tzv. profesorka ekonomskog fakulteta kao sasvim lepo uhlebljeni u ovom sistemu, kao njegovi korisnici, kada se radi o pitanjima koja se direktno tiču građana se slažu sa đavolom lično. Čekaj, pa zašto bih ja dao svoje poverenje ljudima koji se sa njim slažu? Jedino što njih boli što nisu otkinuli dovoljno veliko parče, jer ih je on u tome sprečio. Meni je svejedno da li me potkrada Pera ili Mika, sasvim mi je svejedno.

Tako na kraju dolazimo do situacije u kojoj je perspektiva totalno izvrnuta. Kada su "gospođu" Mariniku optužili da je u Valjevo došla poršeom, njen odgovor i odgovor njenih političkih saboraca je da to nije njen auto, već vlasništvo uspešnog biznismena i investitora u građevinarstvu. Ok, nije njen. Nego sada mi se javlja jedno pitanje. Kakva je to Vučićeva diktatura u kojoj je moguće biti uspešan investitor i od biznisa koji sam pokreneš kupiti sebi poršea? Zašto ja nisam investitor? Zašto ja ne vozim poršea? Ah zli Vučiću, kako te samo nije sramota?

Na kraju, jedan izvadak iz intervjua sa Jovom Bakićem, deo razgovora sa gospodinom Đilasom koji je ponovio više od jednom. Dakle, kaže Jovo da je razgovarao sa Đilasom i da ga je pitao. Da li je tebe Vučić strpao u zatvor? Nije. Da li ti je oteo biznis? Nije. "Izvini, ali ja tebi ne verujem". E vidiš, celokupna ta klika ne samo da živi više nego lepo u ovo Vučićevoj "diktaturi", nego nema ni blagog pojma kako živi prosečan stanovnik ove zemlje. Pa ono, da se zaposle u nekom cirkusu, jer za bolje nisu.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?12.10.2021. u 22:26 - pre 29 meseci
Dobro, ti čekaj onda revoluciju u Rusiji i Francuskoj. Ko zna, možda i oni čekaju revoluciju u Srbiji :)
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
79.101.120.*



+10246 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 08:20 - pre 29 meseci
Citat:
BuzzLightyear:
@Java
Prethodna vlast je bila bolja od ove sada. Ako ništa drugo, bila je smenljiva i mediji su bili slobodniji. Od ove vlasti mislim da može da bude gora jedino nova iteracija iste ove vlasti.

Evo jednom da se i ja složim sa Buzlajterom.
Potpuno se slažem: najbitnije je da vlas bude smenjiva. Ne bi Srbija ni upala u njesra devedesetih, da je Zlobina vlast bila smenjiva, u smislu "smenjiva - glasačkim listićima".

Ovaj je naučio dve lekcije od Zlobe:
a) kako uzurpirati sve medije - pozitivan Zlobin primer, naučio na Zlobinim postupcima, jer je i sam bio ministar infromisanja kod Zlobe.
b) kako ne izgubiti vlast bagerima - negativan Zlobin primer, naučio na Zlobinim greškama

I svoju vlast je načinio ne-smenjivom. Džaba posmatrača na izborima, izbori nisu pokradeni na glasačkim mestima, već su pokradeni satanizacijom opozicije u medijima.



Pitaj prosečnog konzumenta medija u Srbiji: ko ima najviše pokradenih miliona i račune u stranim bankama - Đilas Ko je kriv za poplave? Đilas. Ko je kriv za koronu? Đilas.
Nema veze što ova vlast za deset godina nije podigla ni jednu krivičnu prijavu protiv Đilasa, osim možda nešto fazon kleveta i slično.



OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 09:46 - pre 29 meseci
Jedan dobar tekst i 100% istinit, vredi pročitati:

http://www.tarzanija.com/kad-ce-vucic-da-sjase-i-kako/

Bradzorf je u pravu, u suštini ne volim Vučića i ne podržavam to što on radi, ali čisto sumnjam da neko u Srbiji može da prismrdi vlasti, ukoliko nije spreman da sprovodi agendu zapada..A ona zna se šta je:

- Neometanje nezavisnosti Kosova.. To da li ćemo mi da priznamo ili ne - se odavno nikoga ne tiče, više se ni liderima Kosova ne pomera brk jer ih u BG nazivaju "takozvanom" državom. Možemo mi tu malo da talasamo, da se busamo u grudi, bitno je da se ne ide dalje od toga.

- Otvorena vrata velikim korporacijama. I to da budemo jeftina radna snaga i jeftin poligon za "investicije" (čitaj pranje para)
- Slobodan prolaz migranata
- Popularizacija LGBTa
- Takozvane Evrointegracije.. Svakom je jasno da mi nećemo nikada ući u EU, štaviše mislim da većini naših političara, a i građana ne odgovara da uđemo u EU, ali bitno je da bar imamo potvrdan stav o tome..

Ako primetite videćete da se i opozicija nešto ne izjašnjava po ovom pitanju. Lupi B.Obradović neku glupost s' vremena na vreme, ali on je minoran, i poprilično sam ubeđen da je ili na platnom spisku ili u saradnji sa SNSom.

Celokupna kampanja se svodi na "ko je više ukrao" i to je to, niko nigde nije rekao šta će se desiti sa ovom prćijom od države ukoliko baš njega izaberemo.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 09:52 - pre 29 meseci
Ova dugacka prica , koje se svodi na Dve misli , Sta je siromasnom coveku Demokratija i sta ce siromasnom coveku Sloboda Stampe , je najblaze receno Vrlo , Vrlo , Vrlo Pogresna !

Iskreno ne secam se da sam skoro procitao ne na forumu vec uopste nesto Pogresnije !


Jer pitanje lako postaje Dilema !

Sta ce siromasnom coveku Diktatura , i Zarobljene institucije i Mediji !?


Dilema je naravno lazna , jer u Demokratiji Svaki normalan gradjanin , bez obzira Siromasan ili ne moze jednostavnije i lakse da ostvari svoja zakonom propisana prava i interese ! Kada postoje institucije koje kod nas ne postoje ! Nezavisno sudstvo , Vladavina prava itd .


Sloboda stampe postoji da bi covek - gradjanin imao prave informacije , jer on je Izvor Drzave , a ne Diktator i njegov rezim !


Naravno Kriminalcima , korumpiranim politicarima vise odgovara Diktatura i zarobljene institucije i mediji !

Ali to je mala manjina , drzava bi trebalo da bude meri Vecine !


Kleptokratiju na vlasti cuvaju Zarobljeni Mediji !!
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 10:27 - pre 29 meseci
Ademare

Srećna je zemlja u kojoj je problem slobodnih medija na vrhu liste prioritetnih problema.

Citat:
Java Beograd:
Citat:
BuzzLightyear:
@Java
Prethodna vlast je bila bolja od ove sada. Ako ništa drugo, bila je smenljiva i mediji su bili slobodniji. Od ove vlasti mislim da može da bude gora jedino nova iteracija iste ove vlasti.

Evo jednom da se i ja složim sa Buzlajterom.
Potpuno se slažem: najbitnije je da vlas bude smenjiva. Ne bi Srbija ni upala u njesra devedesetih, da je Zlobina vlast bila smenjiva, u smislu "smenjiva - glasačkim listićima".


Ne, najbitnije je da vlast radi u službi građana. Što se smenjivosti tiče, da li molim vas možete reći šta je sadržaj pojmova "smenjiv" i "nesmenjiv"? Koliko se ja sećam i gospodin maneken, čelnik žutog preduzeća je bio "nesmenjiv" u dva mandata. Sadašnja klika još uvek troši drugi mandat, po trajanju "na vlasti" su tu negde, pa bih voleo da znam koji su to kriterijumi za "nesmenjivost".

Što se ovog drugog dela tiče, ti u stvari ne znaš ni ko je razbio exsfrjot, ni sa kojim motivima, ni zašto, ni kako, ni koju je ulogu u tome imao Milošević. Ništa. Pošto nemam vremena da čitam memore Holbruka, Ahtisarija ili Černomirdina, a ne volem ni medije slobodne ili ne, uglavnom se trudim da bar povremeno na tubu pogledam intervjue direktnih aktera nekih događanja ili ljude od kojih se nešto pametno može čuti. E vidiš, kada malo zagrebeš ispod površine, onda možda i shvatiš neke stvari, ovako samo praviš buku na temi.

Na kraju, jedno retoričko pitanje. Kakva je to diktatura u kojoj pošteno, svojim radom možeš da pokreneš biznis i dobaciš do poršea, kamiona i aviona?

 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 10:42 - pre 29 meseci
Razumem Ademare-a, ali i on mora da razume da 90% ljudi glasa stomakom..

Prosečnog žitelja Donje Konopnice u načelu zabole za slobodu medija dokle god on ima šta da iznese porodici na sto..Ako mu se ćerka zaposlila u opštini za 35000dinara preko stranke (kod onih prethodnih nije ni to imala, već je bila na birou i radila neprijavljena kod Kineza za 12000din), a sin u lokalnoj motačnici kablova za 40000din, njemu je to sasvim osetan napredak u odnosu na "doba zlih žutih"..Još ako mu uz to asfaltiraš ulicu, napraviš autoput koji prolazi pored sela, daš 3000din jednom godišnje i džak brašna i krompira pred izbore - okačiće tvoju sliku na zid i moliće ti se pred spavanje.

I njega baš briga da li Vučićev brat drži pola Srbije, da li brat Ane Brnabić dobija poslove preko nameštenih tendera, da li Palma organizuje bunga bunga žurke, Jutka drpa zaposlene ili Žexov sin gazi devojčice po Beogradu.. Jest sutra može i njegova ćerka da dođe na red za drpanje i sin da podleti pod auto nekog lokalnog šerifa, ali "ćuti, može i gore, bar nema rata, asfaltirana ulica, deca rade, nije loš ovaj Vučić, ne znam što ga mrze kad su oni bili gori"..

Citat:
Bradzorf012:
Na kraju, jedno retoričko pitanje. Kakva je to diktatura u kojoj pošteno, svojim radom možeš da pokreneš biznis i dobaciš do poršea, kamiona i aviona?


Jesi ozbiljan za ovo? Mislim ono, znaš nekog ko je pošteno došao do Poršea, aviona, kamiona??
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10246 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 10:56 - pre 29 meseci
Citat:
Bradzorf012:... pa bih voleo da znam koji su to kriterijumi za "nesmenjivost"

Vidi, tačan, koncizan i konkretan odgovor na ovo pitanje ne postoji.

"Ne-smenjivost", u smislu koji ja koristim podrazumeva totalnu uzurpaciju medija, toliku da građanin nema načina da sazna da opozicija postoji, a i ako čuje za opoziciju, to je onda u okviru medjske satanizacije.
Zatim, uzurpacija državnih insititucija, koja bi trebalo da rade, ne u korist vladajuće partije, već u korist države, društva, pojedinca.
Zatim, sprega sa krupim kapitalom, ucena biznismena
I tako redom ...

"Smenjiva" vlast to ne radi.
Sarađuje sa opozicijom, gradi a ne ruši insititucije ...

Citat:
Bradzorf012:Kakva je to diktatura u kojoj pošteno, svojim radom možeš da pokreneš biznis i dobaciš do poršea, kamiona i aviona?

Diktatura i uspešnost u biznisu mogu i ne moraju da imaju bilo kakve veze.


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 11:04 - pre 29 meseci
Turmen

U principu i van principa, mene to blato u kojem se valjaju svi redom i gde se politika svodi na međusobne uvrede i primitivizam u komunikaciji ne zanima ni kao lanjski sneg. Ne pada mi na pamet da svesno uništavam svoje zdravlje glupostima ili još gore, stavljam na stranu ovoga ili onoga. Vežbe radi, da pokušam ovako.

Evo, sve verujem. On lično je najveće zlo koje je zadesilo Srbiju u poslednjih sto godina, ovi koji ga kritikuju su svi pametni, sposobni i prepošteni. Eto, sve verujem i sve se slažem, ali imam jednu nedoumicu, pitanje. Citiram:

Citat:

On je tom prilikom naveo da „porše“ pripada „ozbiljnoj građevinskoj kompaniji iz Beograda, čiji su vlasnici iz Valjeva“.


Linak: https://rs.n1info.com/vesti/marinika-tepic-o-porseu/

Dakle, dva pitanja.

Kakva je to diktatura u kojoj pošteno, sopstvenim radom možeš da pokreneš biznis i da sopstvenim radom obezbediš porše?

Zašto ja nisam vlasnik građevinske kompanije i vlasnik poršea?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10246 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 11:10 - pre 29 meseci
Alo bre ljudi, poršea u Beogradu koliko hoćeš, ne zna im se broj.
Pa svaki vlasnik, iole bolje kafane može da odvoji za pristojnog poršea, doduše polovnog.

A iole uspešniji građevisnki preduzimač može da dvoji da kupi novog poršea.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10246 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 11:17 - pre 29 meseci
Citat:
Bradzorf012:Zašto ja nisam vlasnik građevinske kompanije i vlasnik poršea?

Evo, vidiš kako je Jovana Jeremić uspela, a ti ne možeš? Stekla IMPERIJU !


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 12:51 - pre 29 meseci
Tema je zamišljena kao ozbiljna, ali mislim da je ipak to nerealno. Zato, kad je veće pomenuta Jovana Jeremić, evo šta o njoj misli Memedović



Aktuelna vlast promoviše ovakve voditelje.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 13:24 - pre 29 meseci
Ja kada sam pomenuo Jovanu , mislio sam na onu drugu , koja je mnogo poznatija i udata za onog pevaca !

I koja je prosla dugacak put od toga da je jos kao maloletnica zivela sa nekim Bumbarom od 200 kila i 40 godina sa BK , koji ju je zaposlio i finansirao , pa do ovog pevaca sada i kucnog prijatelja AV !

Jedino ozbiljno pitanje ovde je da li je to Dugacak ili Kratak put ! Ozbiljno je pitanje , najozbiljnije , kolika je stvarno ta razlika i da li uopste postoji ?


Od sponzoruse do Medijske Imperije , sada prave jer su oni vlasnici Nekoliko TV , Tanjuga itd .

Ozbiljno se naljutila kada joj je Vedrana u emisiji pomenula Nove dzipove od po 200.000 Eur !

Kod njih se slivaju Milioni nasih para preko Telekoma , jer Telekom Njima placa za te Bezvezne kanale koje niko ne gleda !!


Upravo kada je u Rezimskim medijima krenula Kampanja protiv Bjelogrlica , posle Prebijanja Rezimskog Reditelja , preko noci se sve izmenilo ?!

Rezimski mediji su prepuni svakodnevnih Hvalospeva o filmu koji je Bjelogrlic napravio , i preko noci vise nije Zlikovac koga treba na preki sud ?!

Onda vidim informaciju da osim Bjelogrlica , glavni oko filma je Stranacki Tajkun - Pevac i sve je jasno !

Da on nije u tome Bjelogrlic bi i dalje bio Zlikovac , ovako nije !
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 14:28 - pre 29 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Zašto ja nisam vlasnik građevinske kompanije i vlasnik poršea?


Vidi, na osnovu mojih informacija (ako su lagali mene, ja lažem vas) - Ne možeš da budeš vlasnik tezge na pijaci ili kafića sa 5 stolova, da nemaš bar nekakve veze sa vlašću..Bar ono "da znaš čoveka koji zna čoveka" koji može da ti pogura neku dozvolu, da ti sredi neko zemljište ili lokal ispod cene i da te ne smara inspekcijom svako malo..

Zato ja i imam utisak da se svi oni privatno druže i verovatno rade zajedno..A mi (tj ne ja, ja TV koristim za filmove, serije i ponekad sport), gledamo reality po principu "juuu šta je Vučić rekao Đilasu za bakine patofne".

Ako mi ne veruješ, probaj da kupiš plac i da započneš gradnju makar zgradice sa 10stanova. Bez pomoći "vladajućih struktura" i "momaka sa vrelog beogradskog asfalta" nećeš stići dalje od kopanja rake za temelj.. A ako gradiš 10 stanova, otprilike 4-5 spremi za podmazivanje.

A što kaže Java, Poršea na svakom koraku, može neki mator i polovan da se kupi za 10000 - 15000e, skoro svaki programer može da ga priušti.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
*.dynamic.a1.rs.



+557 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 14:38 - pre 29 meseci
Rts 1 :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 14:48 - pre 29 meseci
Citat:
Bradzorf012: U principu i van principa, mene to blato u kojem se valjaju svi redom i gde se politika svodi na međusobne uvrede i primitivizam u komunikaciji ne zanima ni kao lanjski sneg. Ne pada mi na pamet da svesno uništavam svoje zdravlje glupostima ili još gore, stavljam na stranu ovoga ili onoga.


Ovo što si naveo uopšte nije politika. Politika je da li ćemo da živimo pored rudnika, da li ćemo da se bavimo IT, da li ćemo da plaćamo subvencije stranim firmama, koliko ćemo i zašto da se zadužujemo, da li ćemo da gradimo infrastrukturu u selima, da li su nam potrebni sudovi... Politika je nešto što određuje budućnost. Vlast se dobro potrudila da ubedi ljude da je politika kad psujemo jedni druge na televiziji i kad se poltroni uvlače vođi i narod se nažalost primio na to.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?13.10.2021. u 18:49 - pre 29 meseci
Citat:
ademare: Dilema je naravno lazna , jer u Demokratiji Svaki normalan gradjanin , bez obzira Siromasan ili ne moze jednostavnije i lakse da ostvari svoja zakonom propisana prava i interese ! Kada postoje institucije koje kod nas ne postoje ! Nezavisno sudstvo , Vladavina prava itd .

Ovo brate ne moze biti tacnije.

Po mom skromnom misljenju jedna od mnogih laznih dilema jeste SNS vs Zuti ili jos laznije Tadic vs Vucic.

Koliko je to smesno, svedoce prosli izbori gde su naprednjaci izgleda skupljali potpise za Tadica, a sam Tadic kako sam cuo nije uspeo da skupi 150 potpisa na Vracaru. Da je stvar jos crnja, na izborima je dobio manje glasova nego li potpisa, a sami naprednjaci u zelji da kojekakvi Tadici, Trifunovici, Cede, Canci, Jovanovici i slicna bagra udju u Parlament, zeznuli se prilikom ubacivanja glasackih listica za gore navedene, tako da niko od planiranih nije presao zalosni cenzus od 3%, te dobismo jednopartijski paralment + manjine.
(mala ograda) Ovo sam cuo od razlicitih ljudi, mislim i da sam procitao nesto slicno, meni se cini kao tacno, ali ne mogu biti 100% siguran.

Druga cinjenica koja govori o ovom vestackom izboru jesu sastavi gornjih esalona SNS-a, pa to su sve Zuti, DSS, G17, cesid i ostale "perjanice" dos-a.



 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta je to što aktuelna vlast radi, a vi ne podržavate?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 32764 | Odgovora: 261 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.