Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da postavim na sajt...

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kako da postavim na sajt...

[ Pregleda: 4413 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vukostr

Član broj: 20674
Poruke: 10
*.vdial.verat.net



Profil

icon Kako da postavim na sajt...18.04.2004. u 22:17 - pre 243 meseci
Kako da postavim na sajt polje u koje ce moci da se upise e-mail adresa i polja kao za registraciju npr. FIRST NAME, LAST NAME , STREET itd, i kada neko to popuni na sajtu gde cu da dobijem te informacije???
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Kako da postavim na sajt...19.04.2004. u 07:34 - pre 243 meseci
Dobro, želiš da postaviš formular na stranicu. A ne znaš šta je to formular... ili znaš?
 
Odgovor na temu

lazza
Lazarević Miloš
NIShville

Član broj: 22457
Poruke: 41
195.252.80.*

ICQ: 247974111
Sajt: www.nishville.com


Profil

icon Re: Kako da postavim na sajt...19.04.2004. u 22:33 - pre 243 meseci
Citat:
noviKorisnik:
Dobro, želiš da postaviš formular na stranicu. A ne znaš šta je to formular... ili znaš?

Pa ne stvarno nije u redu sa tvoje strane ... Pogledaj sta je decko postovao ranije i bice ti jasno koliko zna... Ovde sigurno nije dosao da ga neko ispituje sta zna a sta misli da zna. Iskreno da ti kazem zbog takvih kao sto si ti uvek sam ibegavao ES dok sam malo znao. Ne kazem da sada znam mnogo ali ipak znam dovoljno da diskutujem o necemu. Kao moderator ne bi smeo da imas takav stav prema "mladim" clanovima. Ne zameri mi jel ti ovo pricam sa najboljom namerom.
@ Vukostr:
Ajde malo pojasni sta ti treba... Koliko vidim trazis neku mailing listu? na adresi http://www.hotscripts.com/ mozes naci gotove.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Kako da postavim na sajt...20.04.2004. u 08:06 - pre 243 meseci
Vidi Miloše, zaista se pitam na koji način pomoći mladom članu koji postavlja pitanje poput ovog.
Možda pitanje deluje banalno, ono to nije. Način na koji je formulisano je ono što me brine. Forma ovog pitanja je s druge strane prilično zastupljena na ovim forumima - kada se traže detalji nečega što se ne zna ni kako se zove, ni čemu služi, ni kako se koristi. Kako odgovoriti na takvo pitanje? Možda imaš neki predlog?

Za diskutovanje na stručnom forumu ipak je potrebna neka upućenost u tematiku. Ko nije upućen ne može ni da razume šta drugi pišu, ni da formuliše svoje želje i potrebe u pitanje. Forumi tada mogu samo da unose zabunu.
Za praćenje foruma potreban je makar osnovni nivo stručnog znanja. Do tog, potpuno isto kao i do viših nivoa, stiže se učenjem, pohađanjem škola i kurseva ili samoobrazovanjem, čitanjem knjiga i priručnika, korištenjem helpova i tutorijala. Kako se napreduje u učenju, tako i forum postaje prihvatljiviji za čitanje, nejasnoće se mogu formulisati u smislena pitanja i dobijeni odgovori su razumljiviji, shvataju se problemi, pitanja i dileme drugih učesnika diskusija i može im se pomoći.
 
Odgovor na temu

lazza
Lazarević Miloš
NIShville

Član broj: 22457
Poruke: 41
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 247974111
Sajt: www.nishville.com


Profil

icon Re: Kako da postavim na sajt...21.04.2004. u 13:47 - pre 243 meseci
Hvala ti na ovako iscrpnom odgovoru ...
Poštujem...
A i koliko vidim nije ga baš zanimalo šta ćemo mu odgovoriti. Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kako da postavim na sajt...

[ Pregleda: 4413 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.