Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li se može saznati korisnik broja?

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Da li se može saznati korisnik broja?

[ Pregleda: 51994 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tisma

Član broj: 13213
Poruke: 305
*.absolutok.net



+1 Profil

icon Da li se može saznati korisnik broja?17.05.2004. u 20:40 - pre 241 meseci
Možda ću ispasti glup što postavljam ovakvo pitanje ali me interesuje da li je nekako moguće saznati ko je korisnik broja (mobilni)?
Ovo pitam jer me neprestano cima neki broj a ne mogu da provalim čiji je.Želeo bih vrlo rado da saznam čiji je broj pa da mu j**em majku!!!
Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna!
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?17.05.2004. u 20:51 - pre 241 meseci
Ne mozes saznati ko je vlasnik broja ali mozes da prijavis uznemiravanje svom operateru pa ce oni da mu i j. m. i tetku i strinu i tako dalje... prilicno su efikasni u tome.
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?17.05.2004. u 22:31 - pre 241 meseci
"čiji je broj pa da mu j**em majku!!!"

Nema bas zbog ovakvih "akcija i reakcija"... Pozovi call centar i oni ce te uputiti na proceduru prijavljivanja...
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?29.05.2004. u 23:36 - pre 241 meseci
Pa Sale ja mislim da bi najbolje bilo da u ugovoru pise ovako nesto:

"Ukoliko nekog budete uznemiravali mi cemo toj osobi dostaviti Vase licne podatke"

Pa da vidis kako bi se sprecilo cimanje i ostale gluposti.
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?30.05.2004. u 08:32 - pre 241 meseci
Onda bi Urgentni centar i pogrebna preduzeca imali puno posla
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?22.06.2004. u 01:16 - pre 240 meseci
Ne bi zato sto ne bi bilo cimanja :) A i mreza bi se rasteretila :)
 
Odgovor na temu

dragan78

Član broj: 26243
Poruke: 3
*.leased.neobee.net



+4 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?19.07.2004. u 08:17 - pre 239 meseci
Ako nije uspostavio vezu ni jednom sa tim brojem onda ne moze da ga prijavi za uznemiravanje.
 
Odgovor na temu

Nemanja Jakovljevic

Član broj: 940
Poruke: 707
*.ptt.yu



+39 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?20.07.2004. u 07:39 - pre 239 meseci
a kako da nazovemo cimanje nocu?
Nemanja Jakovljevic
 
Odgovor na temu

IvanR

Član broj: 7336
Poruke: 167
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?21.07.2004. u 20:52 - pre 239 meseci
Ako je ta osoba koja te cima postpaid,onda sigurno imaju sve informacije o
tom korisniku.
Na suprot,ako je pripaid kartica i nije registrovana tesko da ces dobiti ikakvu informaciju o korisniku broja i da imas vezu...
a ako je registrovao svoj broj uz pomoc jake veze lako mozes doci do njega...
U principu nista bez veze...

AKo te uznemirava sa 064 broja i mozda sa skrivenim brojem(no number),slobodno prijavi Telekomu oni ce na to ubrzo reagovati.

P.S Preusmeri broj na 92
 
Odgovor na temu

enes
BG-YUG

Član broj: 25814
Poruke: 506
62.193.129.*

Sajt: www.exyuteam.org


+4 Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?21.08.2004. u 00:03 - pre 238 meseci
Citat:
IvanR

P.S Preusmeri broj na 92


BRAVO MAJSTORE! Ta ti nije losa!!! Ako ikada budem imao slicnih problema, eto resenja!!!
 
Odgovor na temu

Nence
Cacak

Član broj: 36837
Poruke: 4
*.gradac.net.

Sajt: www.cacak.co.yu


Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?11.10.2004. u 21:19 - pre 236 meseci
Zaista je krajnje bezobzirno da neko ko ocito nije normalan krene da te cima i da pise bljutave poruke.
Mislim da takva vrsta uznemiravanja i maltretiranja ozbiljno narusava raspolozenje, pa i zdravlje coveka, jer je to stresogena situacija. U mom slucaju makar.
Naravno, kontaktirala sam call centar (064), insistirala sam da saznam ime, ali nisam uspela. I tako ljuta nisam htela da nabrojim brojeve mob telefona koji naizmenicno drndaju citavu moju porodicu. Naravno svi imamo slicne brojeve, jer smo ih uzeli kao pravno lice.
Mislim da nije korektno da Telekom stiti sve svoje, pa i bolesne korisnike... Sta to znaci upozore ga??? Upozore ga da promeni broj, otprilike se svodi na to.
Mislim da bi bilo posteno da kazu ime i prezime osobe koja te uznemirava, pa ukoliko sam ja bolesna i isprebijam tu osobu recimo, neka snosim posledice. Ovako se stice utisak da oni stite bolesnike zarad mirnog resenja. Mirnog ali za koga???
Ukoliko je neko raspolozen da mi pomogne, moze mi poslati privatnu poruku.-)
 
Odgovor na temu

Nence
Cacak

Član broj: 36837
Poruke: 4
*.gradac.net.

Sajt: www.cacak.co.yu


Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?11.10.2004. u 21:23 - pre 236 meseci
Raspolozen u smislu da nekako moze doci do imena korisnika odredjenog broja mob telefona, sto je vrlo bajkovito...
 
Odgovor na temu

smeker

Član broj: 5481
Poruke: 178
*.verat.net.



Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?08.02.2005. u 07:49 - pre 232 meseci
Ja sam zbog ovakvog problema dosao na forumu jer znam da ovde sve moze da se resi. Imam problem sa skrivenim brojem tako da u toku dana dobijemo (cela porodica) 3-4 preteca i ucenjivacka poziva sa nepoznatog broja. Sa ovim slucajem smo upoznali i MUP Srbije. Voleli bih da dodjemo do broja koji zove, a naravno i do vlasnika. Cena za tu uslugu nije bitna! Zivot cele porodice je u pitanju!

Ja sam od nekih drugara cuo da ima na nekim mobilnim tel. taj identifikator ali nezmamo na kojem modelu. Da li neko moze pomoci?
 
Odgovor na temu

valeksic
Vladimir Aleksić
Beograd

Član broj: 20451
Poruke: 325
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Da li se može saznati korisnik broja?08.02.2005. u 16:29 - pre 232 meseci
Mada su ti već na drugom forumu odgovorili...

Ako te neko uznemirava, prijavi to svom operatoru. Što se Mobtela tiče prijavu možeš poslati i mailom: [email protected] Uz mail priloži i scan lične karte.

Što detaljnije objasni kako se manifestuje uzmeniravanje, naznači da si to prijavio MUP-u i zahtevaj da preduzmu neophodne mere. To je uglavnom upozorenje od strane operatora. Nisam siguran da li je i MUP šalje zahtev operatoru, ali bi trabalo pogotovo ako su ovakve pretnje u pitanju. Naravno operator ti neće pružiti informacije o osobi koja te uznemirava, ali MUP-u verovatno hoće. Ako se pretnje nastave, porazgovarajte sa advokatom o podnošenju prijave protiv NN lica ili koja je već procedura u ovakvim situacijama.
 
Odgovor na temu

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: Da li se može saznati korisnik broja?

[ Pregleda: 51994 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.