Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa rundll32.exe ?

[es] :: Security :: Problem sa rundll32.exe ?

[ Pregleda: 4155 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

escobarba

Član broj: 25164
Poruke: 11
*.donbosco.sth.ac.at



Profil

icon Problem sa rundll32.exe ?22.05.2004. u 20:53 - pre 242 meseci
Racunar mi je prikljucen na LAN u domu , u radu ZoneAlarm mi prijavljuje odlazecu konekciju od strane rundll32.exe na server od doma nakon toga sa mog racunara odlaze paketi koji takodje napadaju server u domu . U task menageru prijavljuje mi rundll32.exe dva put . Ja pretpostavljo sam da je neki virus ili crv . Inace instaliran mi je BitDefender kojim sam skeniro sve i on ne pronalazi nista bili su neki java.exploiti koje je uredno ocistio osim toga ne prijavljuje nista. Posto znam da ima crva koje ne pronalaze antivirusni alati skino sam i virus i worm removal vccleaner on takodje nije pronasao nista. Imali neko neku sugestiju ili savjet bio bi jako zahvalan jer ovo "cudo" ne steti meni nista samo obara konstantno server u Domu i ovi ovde misle da ja to namjerno radim. Unaprijed hvala!
 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu



+2 Profil

icon Re: Problem sa rundll32.exe ?23.05.2004. u 15:13 - pre 242 meseci
Koliko ja znam runddl32.exe služi za korišćenje dll fajlova kao aplikacija. Znači da problem nije u rundll32, već u nekom dll fajlu koji se startuje preko njega. Skeniraj komp sa antivirusom, ali i sa Spybot-om i AdAware-om.
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Problem sa rundll32.exe ?

[ Pregleda: 4155 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.