Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa konekcijom na net

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa konekcijom na net

[ Pregleda: 3017 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HIV
Nickname666
Balkan

Član broj: 27809
Poruke: 4
*.as54.bi.bih.net.ba.

Sajt: www.cazin.net


Profil

icon Problem sa konekcijom na net07.06.2004. u 22:25 - pre 242 meseci
E slusajte sad. Svaki put kad upalim PC ja nakon toga upalim modem i kliknem na ikonu za konekciju da se konektujem, medjutim nemogu se konektovat vec mi pocne redial od 60 sekundi i tako za redom. Znaci nece odmah da se konektuje vec moram ici na My Computer > Properties > Hardware > Add Hardware Wizard i tek kad kliknem na Add Hardware Wizard lampice na modemu mi zatrepere i nakon toga se mogu konektovat na net tako sto kliknem na ikonu za konekciju... E to nije jedini problem vec ima jos jedan problem a to je nakon sto se diskonetujem i ugasim modem on me uvijek sam spaja sa konekcijom ali ne moze spojit jer je modem ugasit i tako spaja i spaja i onda pocne redial od 60 sekundi i kad tih 60 sekundi prodje opet me spaja i kad zatvorim to opet se samo otvori i spaja me! E sad ako ko zna kako resit sta od ovoga neka javi ili ako treba jos sta pojasit samo recite!
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net



+3779 Profil

icon Re: Problem sa konekcijom na net12.06.2004. u 00:47 - pre 241 meseci
Predpostavljam da je eksterni modem u pitanju. Sad se postavlja pitanje koji je model i dal je noviji tip (USB) ili stariji (Serijski) i da li koristis odgovarajuce drajvere za njega? Najverovatnije koristis pogresan drajver za tvoj modem ili se kuca sa nekom drugom komponenton (IRQ conflict) ili ti je jednostavno modem neispravan. Moze biti da jednostavno taj tip modem ne mozes koristiti sa tvojom trenutnom konfiguracijom. Ali kad bih ja popravljao taj kvar krenuo bih prvo od drajvera pa redom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa konekcijom na net

[ Pregleda: 3017 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.