Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?

[es] :: Izdavaštvo :: U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?

[ Pregleda: 3462 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aurora33
kristina kovačević

Član broj: 28350
Poruke: 10
*.net4u.hr



Profil

icon U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?13.06.2004. u 20:14 - pre 240 meseci
Molim dobre ljude sa iskustvom da odgovore jer tapkam u mjestu!!!Muče me postavke za upis oglasa tipa br riječi i vel oglasa!A i ostalo pomalo!HVALA!!!
 
Odgovor na temu

XPhantom

Član broj: 11054
Poruke: 151
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?23.06.2004. u 14:51 - pre 240 meseci
Pravo da ti kazem, nista te ne kontam. Najbolji, po meni, program za prijelom je InDesign, mada se neki nece sloziti, za vektorsku grafiku je Corel DRAW i za obradu fotografija je Adobe Photoshop, ali stvarno ne kontam sta hoces i sta ti treba. Daj malo budi konkretniji/a
 
Odgovor na temu

aurora33
kristina kovačević

Član broj: 28350
Poruke: 10
*.net4u.hr



Profil

icon Re: U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?23.06.2004. u 19:54 - pre 240 meseci
To mi je otprilike trebalo!Moram napraviti ogledni primjer oglasnika za fax (marketing)a nemam pojma otkud da počnem!Odnosno nisam imala pojma dok mi dobri ljudi nisu dali neke odgovore koji su mi pomogli!To bi otprilike bilo ovako:oglase strpam u word,slike u Photoshop a onda to povučem u ID,uredim,napravim tipografske kontrole,napravim PS datoteke,zapakiram i na izlaz!I to je to.Valjda!!Ili da podvalim i dam nekome da to uradi!Dvoumim se!!
 
Odgovor na temu

XPhantom

Član broj: 11054
Poruke: 151
*.tel.net.ba



Profil

icon Re: U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?24.06.2004. u 15:58 - pre 240 meseci
Ako imas puno slobodnog vremena onda radi ti, a ako nemas, bolje ti je to ''podvali'' nekome ko ima viška vremena i ko je otprilike za taj posao zadužen, ali od viška znanja glava ne boli
 
Odgovor na temu

Paramecijum

Član broj: 15642
Poruke: 1314
*.ptt.yu



Profil

icon Re: U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?02.07.2004. u 08:02 - pre 240 meseci
Daj nekome da to uradi, šta god da treba da radiš.
 
Odgovor na temu

etaoin

Član broj: 155
Poruke: 37
*.bg.wifi.vline.verat.net



Profil

icon Re: U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?14.07.2004. u 05:59 - pre 239 meseci
čini mi se da za ovaj slučaj čak i nema potrebe za InDesign-om. samo snimiš slike kao TIF ili JPG i ubaciš ih u Word.
Završiće i Word neke jednostavnije zahvate za dizajn faxa.

etaoin shrdlu
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: U kojim programima je najbolje raditi oglasnik?

[ Pregleda: 3462 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.