Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U poslednje vreme Shareaza mi mnogo dobro radi?! - Upozorenje svima

[es] :: Windows aplikacije :: U poslednje vreme Shareaza mi mnogo dobro radi?! - Upozorenje svima

[ Pregleda: 3063 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bojan Basic
Novi Sad

SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon U poslednje vreme Shareaza mi mnogo dobro radi?! - Upozorenje svima02.08.2004. u 23:44 - pre 239 meseci
Dakle, svi koji koristite Shareaza-u, jedno upozorenje za vas (bar se meni tako šta desilo, ne znam kakva je situacija kod ostalih). Imam otvorene neke Search-e već nekoliko meseci, i nemaju rezultata. Međutim, u poslednjih nekoliko dana naprasno su se svi oni koji sadrže dve reči "napunili" gomilom fajlova koji izgledaju ovako: "rec1 rec2.exe" ili "rec1_rec2.exe". Radi se o raznim virusima, skinuo sam i proverio. Ne znam kako se to dešava, očigledno neko na neki način prati tuđe Search-e i shodno tome imenuje svoje fajlove kako bi se neko upecao, ovo neka stoji kao upozorenje svima a ako je još neko ovo zapazio ili ako neko slučajno zna o kakvoj pojavi se radi slobodno to ovde iskomentarišite.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

Cybernoid II

Član broj: 14852
Poruke: 528

Sajt: www.youtube.com/watch?v=7..


+1 Profil

icon Re: U poslednje vreme Shareaza mi mnogo dobro radi?! - Upozorenje svima28.08.2004. u 16:09 - pre 239 meseci
To je tvz fake file spam
http://www.bluetack.co.uk/forums/index.php?showtopic=103

u shareaze imas opciju search monitor koja prikazuje upite korisnika preko G1/G2 mreze
#!/usr/bin/basho
mv frog ancient_pond
echo "Splash!"
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: U poslednje vreme Shareaza mi mnogo dobro radi?! - Upozorenje svima

[ Pregleda: 3063 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.