Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...

elitemadzone.org :: MadZone :: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...

[ Pregleda: 9315 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
62.108.101.*



Profil

icon Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...02.09.2004. u 23:29 - pre 238 meseci
jer moze nekako da se dobije kredit, oni meni kes a ja njima da otplacujem to u narednih 60 meseci (5 godine)..??

Zaposlen sam i imam platu od oko 15.000 dinara.. sto znaci da oko 7500 dinara mogu da dam mesecno za kredit... (100 eura)

E ja planiram da uzmem neki auto za te pare koji mi budu dali.. uzeo bih nekih 4000eura.. i da to otplacujem u narednih 60 meseci...

e sad da li je ovako nesto moguce i kolika bi kamata bila... i da li nesto moram da dam u "zalog" (hipoteku)...

PoZdRaV

 
Odgovor na temu

carpenter1
MasterOFdisaster
TOPSECRET

Član broj: 33240
Poruke: 44
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...04.09.2004. u 09:24 - pre 238 meseci
Societe General banka daje kredite do tri godine bez ucesca i ziranata.Kamata nije bas nesto velika na godisnjem nivou i iznos rate ne sme da ti prelazi 30 posto od plate.
 
Odgovor na temu

Malcolm
CEO
Lyctum
Zemun

Malcolm
Član broj: 516
Poruke: 503
*.beotel.net

Sajt: www.lyctum.com/pvc-prozor..


+1 Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...04.09.2004. u 11:25 - pre 238 meseci
Bratski savet:

Sto dalje od kredita, ja sam tako kupio motor na kredit. Nekoliko meseci posle toga zbog nekog glupog taksiste koji nije gledao ni levo ni desno zaglavim u bolnici odvali mi motor itd.... Dan danas muku mucim sa osiguranjem da naplatim stetu, a kredit i dalje otplacujem. Posle saob.nesrece sam ostao bez posla a to banka ne pita

Poenta je u tome da takve stvari tipa kola, motor itd. ne treba kupovati na kredit
jer nedo Bog da neki pijani mamlaz, kao sto je uglavnom slucaj, sa nekim krs autom udari a ti se snalazi posle.

To ti je nejiskreniji savet. Nemoj razmisljati tipa ma nece to mene, veruj mi isto tako sam i ja mislio...
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.centurion.co.yu



Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...04.09.2004. u 14:16 - pre 238 meseci
pa kako drugacije do automobila ?

kredit je jedino resenje...


 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.vdial.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...04.09.2004. u 14:55 - pre 238 meseci
Za kredit je potrebno kasko osiguranje ali ipak je ovo srbija tako da ni to nije sigurno. Da bi kod societe general banke uzeo kredit za auto treba ti 2 žiranta, do 4000 eura jedini novi "auto" bi mogao da ti bude jugo, tako da bih ti preporučio da uzimaš nešto polovno(pa makar i auto star 10 godina).
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

Malcolm
CEO
Lyctum
Zemun

Malcolm
Član broj: 516
Poruke: 503
195.252.87.*

Sajt: www.lyctum.com/pvc-prozor..


+1 Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...04.09.2004. u 15:08 - pre 238 meseci
Opet savetujem te jer sam osetio na svojoj kozi...

Uros je u pravu sto se tice izbora automobila.

Da sam u tvojoj kozi,skupio bih pare i kupio prvo nekog juga za 1000 Eura (manje vise) a kad budes skupio jos para kupi bolji auto.



 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
212.62.59.*

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...04.09.2004. u 17:17 - pre 238 meseci

Kupis polovan auto na lizing do 7 godina (starost+otplata=7god maksimum) .. Mogu jako lepi auti da se kupe za te pare.

Kasko osiguranje se naplacuje i u slucaju tvoje greske :) a od Jugica bezi kao od djavola.
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...04.09.2004. u 20:38 - pre 238 meseci
Gledaj fiat punto 98 godište, to ti je negde oko 80€ mesečno.
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
62.108.101.*



Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...05.09.2004. u 00:37 - pre 238 meseci
ne znam taj punto mi se ne svidja bas nesto.. onaj noviji da ali taj 98 nije bas neki...

razmisljao sam o nekoj calibri do 3500Eura ali kad bolje razmlislim bolje nesto '98 god...

moze da padne i neka corsa.. malo vise para ali...

kolika je kamata da mogu da sracunam koliko bi me iznelo za neki auto... FORD PUMA je do yaya ali je skupa...

PoZdRaV



 
Odgovor na temu

SpellCaster
Subotica

Član broj: 27973
Poruke: 151
*.suonline.net

ICQ: 197357386


Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...05.09.2004. u 01:34 - pre 238 meseci
Imas platu 15.000 i oces da uzmes kredit, cak mozes da odvojis 7,500 din mesecno i da zivis sa samo 7,500 ???? SVAKA TI CAST BRATE !!!

A sto se tice komentara o Malcoma (a di ga je eks??) razmisli malcom jos jednom. prve godine kupi prvo ficu pa onda jugica (starijeg). Drugu godinu kupi Golf keca pa dvojku. Trecu godinu kupi starijeg BMW-a ili golf 3 ili Opela i dozivi saobracajku. Zbog nje ili posle nje je izgubio posao (btw jesi li zbog nje izgubio posao (neki invaliditet ili sl. ili si samo bio "JAKO" srecan?)). Nemoze da naplati stetu. Razlika? Ako je dobio kredit na 4 god Vozio je bolja kola svo vreme, a ako nema posao sve jedno mu je, nece se lepo provesti to vreme, sustina neimanja(c) posla je ista u pitanju su nijanse, a sustina imanja kola nije - bolje strava kola tri god, nego delimicno strava kola pola godine a pre toga krntije (mada je krntija bolja nego nista i ja bi sada licno dao sve da imam i krntiju)
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 
Odgovor na temu

Zephyros

Član broj: 32658
Poruke: 97
212.200.107.*



Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...05.09.2004. u 12:36 - pre 238 meseci
Mnogi veci/registrovani dileri polovnih automobila daju kola na otplatu. Vidi malo kakvi su tamo uslovi i puno srece u nalazenju ziranata !
Connections in any gendered cable systems must be made between one male connector and one female connector. The connectors themselves will not allow male/male or female/female connections.
 
Odgovor na temu

Malcolm
CEO
Lyctum
Zemun

Malcolm
Član broj: 516
Poruke: 503
195.252.86.*

Sajt: www.lyctum.com/pvc-prozor..


+1 Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...05.09.2004. u 18:52 - pre 238 meseci
Citat:
[A sto se tice komentara o Malcoma (a di ga je eks??) razmisli malcom jos jednom. prve godine kupi prvo ficu pa onda jugica (starijeg). Drugu godinu kupi Golf keca pa dvojku. Trecu godinu kupi starijeg BMW-a ili golf 3 ili Opela i dozivi saobracajku. Zbog nje ili posle nje je izgubio posao (btw jesi li zbog nje izgubio posao (neki invaliditet ili sl. ili si samo bio "JAKO" srecan?)).



Hvala Bogu zavrsilo se samo na frakturi lobanje i par modrica po telu...

Nije stvar u gubljenju posla nego u nemogucnosti otplate kredita,
Po meni kredit u ovo nase doba jos uvek nije najbolja stvar (to je moje misljenje).

A ako moze sa 7,500 din mesecno da odrzava auto itd. svaka mu cast.

Mogao bih i ja al da jedem vazduh

Ako budes kupovao auto kupi nemacki automobil: audi, golf itd...


p.s.
SpellCaster samo da te ispravim nije Malcom nego Malcolm
 
Odgovor na temu

luka.l
Luka Latinović
Dorćol

luka.l
Član broj: 13998
Poruke: 143
*.drenik.net



+1 Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...05.09.2004. u 23:03 - pre 238 meseci
Citat:
Jole Petrov
....razmisljao sam o nekoj calibri do 3500Eura.....


Sa tom platom (ako je to zaista sve sto imas) bezi od kalibre. Prvo, naci deo za nju je izuzetno tesko posto je jako redak auto, a uvoza delova za nju nema, a takva im je i cena. Plastika za stop svetla (jedna dakle) kosta 80 € pa ti vidi. Drugo, u kalibru kupljenu za te pare moras da ulozis jos hiljadarku da bi to bilo kako treba.

Govorim iz iskustva....(trece, ako je vozis kako ona moze....usrecices se sa potrosnjom. 9 litara na otvorenom... :-) )

E sad, ako uspes da prebrodis sve to.....imaces pravu stvar... ;-)

http://home.drenik.net/luka.l/calibra
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
62.108.101.*



Profil

icon Re: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...05.09.2004. u 23:45 - pre 238 meseci
Citat:
Imas platu 15.000 i oces da uzmes kredit, cak mozes da odvojis 7,500 din mesecno i da zivis sa samo 7,500 ???? SVAKA TI CAST BRATE !!!


Pa moji imaju privatnu prodavnicu (kanalizacija, sanitarija...), cale me je zaposlio kos njega i daje mi 15.000 dinara platu mesecno.. A i + normalno je da ne placam dazbine za struju, vodu, plin.. jer zivim jos uvek kod njih (koliko cu jos ne znam, sto vise to bolje )..

Meni je dosta 7500 dinara mesecno da "uzivam"..

@LUKA - Calibra ti je do yaya !!! Video sam je i pre na Fandjovom forumu..

PoZdRaV

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Odobravanje kredita..?!? Oni meni kes lovu a ja njima mesecno po XXX eura (60 meseci)...

[ Pregleda: 9315 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.