Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

WinXPProSP1 blokira kada kliknem Connect u IE6 i Network Connections

[es] :: Windows aplikacije :: WinXPProSP1 blokira kada kliknem Connect u IE6 i Network Connections

[ Pregleda: 2431 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon WinXPProSP1 blokira kada kliknem Connect u IE6 i Network Connections06.09.2004. u 11:33 - pre 238 meseci
Ovo mi se dešava već neko vreme, šanse da mi Win blokira su 1:20, znači ne uvek već poremeno. Ovo mi se dešava još od kada sam ubacio internet, što znači da nije ništa tipa virus,crv,trojanac itd.

Internet parametre sam više puta proveravao i sve je OK.

Kada se to desi, nemogu ništa, ama baš ništa da radim, čak ni miš neće da se pomeri, ko da sam stisnuo pause na neku pesmo. Odjedamput čim pritisnem Connect on se odseče od života. Pa moram da ga restartujem na dugme u kućištu.

Šta bi to moglo biti?

poz&tnx
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

kloktor
Velimir Milosavljevic
Kosjeric

Član broj: 18093
Poruke: 56
*.ptt.yu



+2 Profil

icon Re: WinXPProSP1 blokira kada kliknem Connect u IE6 i Network Connections07.09.2004. u 06:11 - pre 238 meseci
Vidi na Control Panel-Administrative Tools-Event Viewer-System da nemas mozda acpi error. Ako imas, a jos se i poklapa sa vremenom kada ti racunar blokira, onda je to (imao sam slican slucaj). Za ovo je resenje update bios-a.

Nadam se da ce pomoci.
Klo
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: WinXPProSP1 blokira kada kliknem Connect u IE6 i Network Connections07.09.2004. u 12:23 - pre 238 meseci
Nije to, proverio sam, inače vreme je skroz nebitno, jednostavno kada mu se ćefne.

Evo npr. juče ceo dan nije zezao.

poz
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: WinXPProSP1 blokira kada kliknem Connect u IE6 i Network Connections

[ Pregleda: 2431 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.