Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije

[es] :: Windows mreže :: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije

[ Pregleda: 5223 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Draganica

Član broj: 33668
Poruke: 5
*.yurail.co.yu.



Profil

icon Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije07.09.2004. u 12:57 - pre 238 meseci
Na racunaru na poslu mi je zabranjen download multimedijalnih fajlova. Konektovana sam na internet preko LAN-a. Da li postoji neki programcic preko kog bih mogla da zaobidjem zabranu?
 
Odgovor na temu

matija-s
Planetary Assault Systems

Član broj: 11804
Poruke: 610
217.14.214.*



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije07.09.2004. u 13:52 - pre 238 meseci
istuneliraj connection ;)
Disconnect
 
Odgovor na temu

Draganica

Član broj: 33668
Poruke: 5
*.yurail.co.yu.



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije08.09.2004. u 06:38 - pre 238 meseci
E kad bih ja znala sta to znaci, ako mi detaljno ne objasnis sta da uradim, nista mi ne znaci rec istuneliraj.
 
Odgovor na temu

Draganica

Član broj: 33668
Poruke: 5
*.yurail.co.yu.



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije08.09.2004. u 11:48 - pre 238 meseci
To kako je meni Administrator zabranio download znam, zato nisam ni trazila pomoc, mene interesuje kako da zaobidjem tu zabranu.
Da li skidam fajlove preko Kazaa, ne skidam, vec direktno sa sajta kada pokusam da skinem mp3, avi i slicno, kaze da mi moj server ne dozvoljava ili mi posalje poruku 'Upozorenja', tipa da pristupam ne dozvoljenoj strani.
Inace u poslu sam stalno preko glave, a download se obicno vrsi dok radim jos pride 2 stvari na racunaru.
Inace nije stvar u downloadu muzike, filmova i slicnih stvari iz potrebe (kod kuce imam kablovski internet i mogu da skinem sta god mi treba od tih stvari), stvar je u tome da nadmudris masinu ili Administratore.

Mod: Izbacen deo koji se ticao prethodnog flame-a.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije08.09.2004. u 12:34 - pre 238 meseci
Ako znas na koji nacin je zabranio download reci jer je inace tesko smisliti kako to obici. Mada ako je zapbranio na firewall-u (ili proxy-u koji je namesten kao obavezan) po imenu fajla, tesko...
 
Odgovor na temu

Draganica

Član broj: 33668
Poruke: 5
*.yurail.co.yu.



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije08.09.2004. u 13:31 - pre 238 meseci
Meni izgleda da je po imenu fajla preko proxy-a.
 
Odgovor na temu

filo
VETS
Beograd

Član broj: 8038
Poruke: 1240
195.252.117.*



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije08.09.2004. u 13:35 - pre 238 meseci
Citat:
Draganica:direktno sa sajta kada pokusam da skinem mp3, avi i slicno, kaze da mi moj server ne dozvoljava ili mi posalje poruku 'Upozorenja', tipa da pristupam ne dozvoljenoj strani.



iako ste me izbrisali...ovo mi lici na dansguadian ili slican alat
ovako?
http://dansguardian.org/?page=screenshots
 
Odgovor na temu

Cybernoid II

Član broj: 14852
Poruke: 528

Sajt: www.youtube.com/watch?v=7..


+1 Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije08.09.2004. u 14:10 - pre 238 meseci
ako je u pitanju filter na kljucne reci u URL onda procitaj
http://www.searchlores.org/obscure.htm
kako zaobici tu prepreku
#!/usr/bin/basho
mv frog ancient_pond
echo "Splash!"
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije08.09.2004. u 17:08 - pre 238 meseci
Nisam imao vremena da pogledam linkove ali mi je nesto palo na pamet. Da probas da stavis ? na kraj URL-a? Sad opet to zavisi da li proxy filtrira po zahtevanom URL-u ili po imenu fajla koje server vraca. Ako je prvi slucaj i ako proxy nije previse inteligentan moglo bi da radi.
 
Odgovor na temu

Draganica

Član broj: 33668
Poruke: 5
*.yurail.co.yu.



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije09.09.2004. u 09:48 - pre 238 meseci
Probala sam sa vasim predlozima da maskiram IP ili URL i nista.

Jedan od prozora koji dobijam je sledeci:
--------------------------------------------------------------------------------


Technical Information (for support personnel)

Background:
This error indicates that the gateway could not find the IP address of the Web site you are trying to access.

ISA Server: KERBER
Via: 1.0 VREDNICA
--------------------------------------------------------------------------------

Ili jednostavno kada nesto probam da downloadujem, desni klik -Save target as-krene dijalog za download i pre nego sto mi ponudi gde zelim da smestim fajl dobijem poruku o gresci gde pise:
--------------------------------------------------------------------------------
Internet Explorer was not able to open this Internet site.
--------------------------------------------------------------------------------
 
Odgovor na temu

AleksandarS
Serbia

Član broj: 26202
Poruke: 64
212.62.46.*

ICQ: 275176120
Sajt: www.mcse-serbia.com


Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije09.09.2004. u 12:36 - pre 238 meseci
Pametan neki admin :-)
www.MCSE-SERBIA.COM team
Aleksandar Stojilkovic
 
Odgovor na temu

mijatovic_86
Linux System Administrator
TeleSign
Beograd

Član broj: 35044
Poruke: 361
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije21.11.2004. u 19:16 - pre 235 meseci
Da li je moguce na naki nacin naterati cd++ da radi na kompovima na kojima je administratorski zabranjen rad takvih programa!!Tacnije nemoguce je instalirati bilo koji program !
Probao sam tako sto sam skinuo zip verziju i samo je unzipovao, i program se pokrenuo, ali je pri pokretanju pokazao da windows ne dozvoljava odreajene funkcije programa, i to je izgleda tacno jer ne moze da se konektuje ni na jedan hub, a ne moze ni sa skine hublist !!!
Ima li neko ideju kako da netera dc++ da radi pod ovim uslovima !!
😀
 
Odgovor na temu

mijatovic_86
Linux System Administrator
TeleSign
Beograd

Član broj: 35044
Poruke: 361
*.etf.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije21.11.2004. u 19:16 - pre 235 meseci
Mora da se koristi odredjen proxy da bi se islo na net, ima li resenja za ovo

😀
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Zabranjen download multimedije preko LAN konekcije

[ Pregleda: 5223 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.