Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full

[es] :: Video softver :: Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full

[ Pregleda: 3474 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lukic
Nemanja Lukic
Novi Sad

Član broj: 34584
Poruke: 2
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full18.09.2004. u 03:09 - pre 238 meseci
Radi se o tome da Windows Media Player 10 ( full ) pokrece sam prevod bez ikakvih problema ( jedino prevod mora biti u SAMI formatu , ali to nije bitno ). Ali problemi nastaju kada treba da prikaze slova kao so su Č , Ć itd. Jednostavno ih ne prikazuje kako treba vec u onom ANSI character set-u. Drugo , isto toliko bitno je sto je pozadina za prevod crna a ne providna , tako da prekriva deo filma. Probao sam da instaliram DivXG400 i FFDShow ali se nista nije promenilo. Pri pokretanju filma , oni se pojave u sistem tray-u ali sva podesavanja koja sam u njima namestio se jednostavno NE manifestuju. Ako iko zna resenje problema , bio bih puno zahvalan.
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full19.09.2004. u 10:10 - pre 238 meseci
Moj predlog ti je da batalis Windows Media Player 10 za pustanje filmova.

Ako bas hoces da koristis WMP10 potrazi preko Google-a filter koji se zove DirectVobSub. Meni nije pravio probleme.

Ja bih ti ipak preporucio Media Player Classic (http://sourceforge.net/projects/guliverkli/) ili BS Player.
 
Odgovor na temu

lukic
Nemanja Lukic
Novi Sad

Član broj: 34584
Poruke: 2
*.ftn.ns.ac.yu



Profil

icon Re: Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full19.09.2004. u 21:43 - pre 238 meseci

Prvo da se puuno zahvalim techtris-u na pomoci , upalilo je.

Zasto koristim WMP10 za pustanje filmova?

Do pre koju nedelju sam za muziku koristio winamp 5.03 , za filmove BSPlayer a kao ripper Audio Catalyst. Sto je sve u svemu 3 razlicita programa vezana za multimediju. Dok sa WMP10 mogu da gledam filmove ( sada ) , slusam MP3 ( koji je , by the way mnogo bolje uradjen nego kod winamp-a , pruza mnogo vise mogucnosti ) i ripujem cd-e ( u MP3 format , koji god zelim ). Tako da umesto tri programa , sada imam jedan , koji na jednako dobar ( ako ne i bolji ) nacin resava sve osnovne potrebe sto se multimedije tice.
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

Član broj: 85
Poruke: 3866
*.f.bg.ac.yu

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full19.09.2004. u 22:33 - pre 238 meseci
Koliko vidim WMP10 ne podržava npr. 160 kbps mp3-jke, ograničen je po pitanju izbora kvaliteta.

Bolje da si ovako: za muziku foobar2000, za filmove MPlayer, a kao ripper CDex.

Ili za slušanje i ripovanje muzike iTunes, a za filmove MPlayer.
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu



+14 Profil

icon Re: Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full20.09.2004. u 00:46 - pre 238 meseci
Šta vam je, za filmove je pod Windows-om najbolji MV2 Player...

Googlajte ako vas zanima...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full20.09.2004. u 02:28 - pre 238 meseci
Citat:
BytEfLUSh: Šta vam je, za filmove je pod Windows-om najbolji MV2 Player...


Apsolutno se slažem. Krajnje jednostavan, a opet za entuzijaste postoji gomila podešavanja. Ustvari, porediti ga sa WMP je jeres.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Problem sa prevodima u Windows Media Player-u 10 full

[ Pregleda: 3474 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.