Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koja kartica je najbolja za uplate u inostranstvo?

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: koja kartica je najbolja za uplate u inostranstvo?

[ Pregleda: 5766 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

odonis
beograd

Član broj: 37099
Poruke: 8
195.252.80.*



Profil

icon koja kartica je najbolja za uplate u inostranstvo?21.10.2004. u 21:05 - pre 236 meseci
molio bih sve one koji znaju da mi pomognu oko nacina za placanje u inostranstvo.treba da uplatim novac u australiju tj trebao bih im dati moj broj kartice a da oni sami skinu tu sumu.koju karticu bi trebao da nabavim i da li je to moguce da se obavi iz srbije.hvala unapred
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: koja kartica je najbolja za uplate u inostranstvo?22.10.2004. u 01:02 - pre 236 meseci
Izvadi Visa Internet karticu Vojvođanske Banke i bog da te vidi.
 
Odgovor na temu

eagle
Dejan Stefanovic
Srbija

Član broj: 38801
Poruke: 2
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: koja kartica je najbolja za uplate u inostranstvo?09.11.2004. u 18:13 - pre 235 meseci
Ja takodje imam problem slican Odonisovom , te bih molio nekoga ko zna kako funkcionise placanje usluga platnim karticama da ukratko obasni sustinu . Ja pretpostavljam da bi svaka kreditna kartica trebala biti korekta : Visa , Master , Diners Club , American Expres .
Ipak , da li to korektno funkcionise sa platnim karticama izdatim u nekoj od banaka u Srbiji ? Ili postoje odredjeni problemi ? Kakva su vasa iskustva ? Molio bih odgovor .
 
Odgovor na temu

Mr.Van
Stevan Dejanovic
Zvezdara

Član broj: 17184
Poruke: 6
62.108.101.*

ICQ: 107420192


Profil

icon Re: koja kartica je najbolja za uplate u inostranstvo?25.11.2004. u 19:48 - pre 235 meseci
Pa ja ne znam sta je problem u stvari s svima koji se zale...
nikad nisam imao problema sa placanjem u inostranstvu sa karticom izdatom u srbiji.

Imam karticu EksimBanke MasterCard Standard
Das izjavu da hoces da ti kartica bude aktivna preko neta i pici sta hoces
oni ti aktiviraju a ti trosi....
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: koja kartica je najbolja za uplate u inostranstvo?

[ Pregleda: 5766 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.