Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preventiva bolova u grlu i lecenje istih

[es] :: Nauka :: Preventiva bolova u grlu i lecenje istih

[ Pregleda: 7381 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Preventiva bolova u grlu i lecenje istih21.11.2004. u 22:03 - pre 236 meseci
Pocela je sezona prehlada.Nazalost.Tada najvise zalim sto nezivim negde na moru da bi zaboravio na jesenje/zimske prehlade.

Ono sto bar meni a verujem i drugima najvise smeta su oni bolovi u grlu.Nekad malo iznad grla nekad oko resice nekad sluzokoza...u svakom slucaju jedan meni neprijatan bol,koji mi ubija volju za svakim radom.

Neznam da li ovo pisem zato sto me bas od pre nekih par sati boli grlo ali...
vidim da se reklamira dosta lekova za za to.
Prvi je Fito sept,nikako da ga kupim.On se reklamira kao prevencija bolova u grlu,upale grla,upale desni i sluzokoze.

Drugi je Spetolete plus on se reklamira kao lek kada vec dodje do upale i bolova u grlu kao sredstvo za otklanjanje bolova.

I treci je jednostavno nazvan Bol.Postoje tri leka iz te serije:Bol,Kasalj,Groznica, i sve se svodi da prepoznas simptom i da uzmes neki od lekova jednostavnog naziva.

Dakle imam 3 jednostavna pitanja:
1.Kako delovati na prevenciju bolova u grlu
2.Ako bol ipak dodje koji je najlaksi nacin da sto pre prestane(svaka metoda je dobordosla-i klasicna i alternativna medicina)
3.Od navedenih lekova da li ste neki koristili i kakva su iskustva,da li je bilo kontraefekata
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Preventiva bolova u grlu i lecenje istih

[ Pregleda: 7381 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.