Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Caller ID na Ericsson Axe

[es] :: Fiksna telefonija :: Caller ID na Ericsson Axe

[ Pregleda: 3502 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

IgLo
Igor Lovric
Sremski Karlovci

Član broj: 19524
Poruke: 129
*.neobee.net.

Sajt: www.unicornsoft.net


Profil

icon Caller ID na Ericsson Axe23.11.2004. u 12:00 - pre 236 meseci
Videh ovde na forumu da je neko rekao da Ericsson Axe centrale podrzavaju Caller ID. Kada sam ja podneo zahtev za doticni i posle 2,5 meseci cekanja otisao da vidim sta se desava, gospodja sa druge strane saltera mi je objasnila kako ne mogu da mi ukljuce jer centrala na podrzava. Ima li neko ideju gde da se obratim dalje ili bar gde da nabavim specifikaciju doticne centrale da istom umlatim gospodju iz saltera

Ne znam da li je za centralu potrebna jos neka oznaka da bi se znalo da li podrzava ili ne, ali ako moze da pomogne, ja sam iz Sremskih Karlovaca.
 
Odgovor na temu

jozzo

Član broj: 26056
Poruke: 23
*.ht.hr.



Profil

icon Re: Caller ID na Ericsson Axe24.11.2004. u 10:23 - pre 236 meseci
U pravu ste i ti i gospođa na šalteru. Može li ID Caller raditi na AXE centrali ili ne, ovisi o verziji software-a dotične centrale.
 
Odgovor na temu

mrsoje

Član broj: 17466
Poruke: 1895



+68 Profil

icon Re: Caller ID na Ericsson Axe26.11.2004. u 14:40 - pre 236 meseci
Koliko sam ja cuo te AXE su kupovane osamdesetih godina tada niko nije razmisljao o caller id-u
 
Odgovor na temu

Dzivdzan
Severni Pol

Član broj: 5458
Poruke: 70
*.ericsson.net.

ICQ: 133174709
Sajt: www.ericsson.com


Profil

icon Re: Caller ID na Ericsson Axe30.11.2004. u 16:40 - pre 236 meseci
Citat:
mrsoje: Koliko sam ja cuo te AXE su kupovane osamdesetih godina tada niko nije razmisljao o caller id-u


Upravo tako, dosta stare AXE pa ne podrzavaju caller id. Pretpostavljam da ce ih u nekoj buducnosti zameniti novijim, digitalnim switchevima.
 
Odgovor na temu

IgLo
Igor Lovric
Sremski Karlovci

Član broj: 19524
Poruke: 129
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.unicornsoft.net


Profil

icon Re: Caller ID na Ericsson Axe01.12.2004. u 12:07 - pre 236 meseci
Sve u svemu, dzabe sam dao 300 din. za CallerID uredjaj Hvala svima na razocarenju

Usput, posto se prica o uvodjenju ADSL-a u Novom Sadu posle nove godine, da li neko ima ideju da li ce to ovakva centrala podrzavati? Navodno ISDN na ovoj centrali moze da se dobije (bar prihvataju zahteve za njega), ali o ASDL-u u posti niko ne zna nista da mi kaze.
 
Odgovor na temu

Dzivdzan
Severni Pol

Član broj: 5458
Poruke: 70
*.ericsson.net.

ICQ: 133174709
Sajt: www.ericsson.com


Profil

icon Re: Caller ID na Ericsson Axe02.12.2004. u 12:37 - pre 236 meseci
ADSL kao tehnologija ne zavisi od telefonske centrale. DSLAM (ADSL uredjaj) se postavlja pored telefonskih centrala i nakaci se na iste parice koje se koriste i za PSTN saobracaj.

E sad, to sad moze da bude problem jer Telekom moze da odluci da ne zeli da postavlaj ADSL opremu paralelno sa centralama, vec da tek kada zameni centralu uvede i DSL uslugu.

Sve u svemu najverovatnije lose vesti
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Caller ID na Ericsson Axe

[ Pregleda: 3502 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.