Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

EliteSecurity Biseri

elitemadzone.org :: MadZone :: EliteSecurity Biseri
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 593712 | Odgovora: 900 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

N N

Član broj: 87759
Poruke: 126
*.anon-online.org.



Profil

icon ES Biseri03.01.2007. u 21:37 - pre 209 meseci
Ova tema me podseti na onu gastarbajtersku epizodu domaće serije "Vruć vetar"

Bora Todorović: Zašto si ti uopšte došao ovde?
Ljubiša Samardžić: Da postanem neko i nešto.
Bora Todorović: Ovde si niko i ništa, čoveče. Kad hoću da budem neko i nešto, ja odem dole kod "svojih".

Mislim da je onaj bold svrha cele teme ;-)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri07.01.2007. u 01:01 - pre 209 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Pusti ove pomodare i ove obesne i zadrigle, sad cu ja da ti ispricam iz licnog iskustva sa slicnom situacijom, samo sto sam ja neke od ovih stvari uradio pogresno, pa sam sad pametan posle bitke, i znam sta bi radio da je opet ista situacija.

Kao prvo, poslusaj coveka pa kupi belu tehniku za kucu/stan. Na primer, klima uredjaj, ves masina (Gorenje zbog prohrom kazana) , masina za pranje posudja (za 9 kompleta, Midea, pokazala se kao dobra, ako je kineska, nema veze) , kombinovani frizider (bilo koji ali ne preskup) , bojler od prohroma (ili samo prohrom kazan) , promeni slavine u kupatilu i kupi jednorucne, ako nisu takve, onaj sporetic sa malom rernom i dve ringle (nas iz cacka, pusti pomodarske) i uljani radijator (bilo koji, moze i Neo, nisu losi) , sve ovo normalno, a ne ovo digitalno sto kupuju ovi pomodari i sto ima ugradjen toalet papir jer je to napravljeno da traje dok mu ne prodje garancija. To ti je ukupno oko 900 evra.

Onda, ako mislis da ti trebaju kola, kupi neka polovna i obavezno zastavina zbog jeftinog odrzavanja i ugradi im plin. To neka ti izadje jedno 1200 - 1300 evra, sa plinom i sredjivanjem kola (zamena guma, kaiseva, sajli, akumulatora, izduvnog sistema, eventualno karburatora, dihtunga motora i karika) .

Onda kupi neki obican bicikl i polovan Tomos motorcic, ako mislis da ti treba, isto zbog jeftinih delova i odrzavanja. To je jos oko 400 evra.

Ako si sklon majstorisanju, obavezno kupi sav alat koji ti treba, ne profesionalni, nego ovaj tipa Einhel, za kucnu upotrebu, i rucni koji nemas i elektricni (busilica, brusilica, ubodna testera, aku busilica, ono za varenje plasticnih cevi i eventualno elektricno rende) , ali ne preteruj, neka to bude jos jedno 200 - 300 evra. To ti je ukupno oko 2900 evra.

Onda, napravi sebi kolekciju filmova, knjiga i muzike, ali izaberi samo klasike, i nemoj da preterujes, recimo kupi 100 polovnih knjiga (koje ces da citas, ne da stoje za ukras) i ogranici se na 300 filmova (DivX, snimani na DVD po 6 na 1) , tako to ne bi kostalo vise od 400 evra. Znaci ukupno 3300.

Ne znam gde zivis i kakvi su ti afiniteti, ali za ostale pare do 4000 evra mozes da kupis neku zemlju tu u okolini, jer je zemlja vecita, a mozes i korist od nje da imas ako ti sve drugo propadne. Recimo neki omanji vinograd ili nesto, za tih 700 evra trebalo bi da ima vinograd od jedno 0,25 - 0,30 hektara, negde gde je malo jeftinije, pa mozes da izvadis vinovu lozu i da tu posadis neko voce, koje kasnije mozes da jedes, a mozes i da prodajes. Recimo, na toj povrsini radja oko 10 tona jabuka, kad su u punom rodu. Ili jos bolje, mozes da posadis jedno 100 oraha, pa kad porastu za jedno 20 - 30 godina ti ili tvoja deca prodate to za trupce, sto od 100 oraha moze da ispadne i nekih 50,000 evra.

Ako ti se to ne svidja, a zivis u kuci, mozes da za ostatak adaptiras deo kuce u lokal, jedno 20 kvadrata, ako je kuca do ulice, ili da napravis montazni lokal u dvoristu do ulice, naravno, ako to umes da uradis sam, inace za te pare ne moze, pa da ga onda izdajes ako neces da radis sam. Ili ako ti se ni ovo ne svidja, stavi izolaciju na kucu, ako si u kuci a kuca nema izolaciju. I uvedi parno grejanje ako nemas, sa onim pecima koje imaju ugradjen kazan za vodu, plasticnim cevima i polovnim radijatorima, ima toga sto izbacuju ovi zadrigli, i tako to, sto ces naravno da uradis sam, uz pomoc interneta.

Ako zivis u stanu, neces da ulazes u zemlju i/ili lokale, i prihvatis neke od ovih prvih predloga, onda od ostatka obnovi garderobu, popravi zube, ako nesto treba da se popravlja, pojacaj kompjuter ako treba, i onda pola od onoga sto ti ostane propij, a pola ostavi da troskaris dok ne smislis sta ces dalje.

Eto, nadam se da sam ti bar delimicno pomogao pa mozda i prihvatis neku od ovih "ideja" , a ove zadrigle i besne pomodare molim da ne komentarisu ovo sto sam pisao na nacin na koji oni to umeju, jer oni ne znaju kakva je to muka kad neko ko je celog zivota trpeo za sve dodje do nekih para pa ne zna sta ce sa njima, i onda ih lako potrosi na gluposti, tako da su njihovi komentari nevazni.

Ono sto niposto nemoj da radis je da kupujes ove gluposti tipa fensi mobilni, blekberi uredjaji, "brendovi" i druge "drzi bure vodu dok majstori odu" bofl kerefeke od plastike i mamipare sa telesopa, a posebno nemoj da kupujes nista za vezbanje sa telesopa, jer to niko ko kupi nikad ne koristi.

Pozdrav

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri07.01.2007. u 16:50 - pre 209 meseci
http://www.elitesecurity.org/t236612-tp-link-pci-mikrotik

hvali se sto je pogresio :D
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
*.smin.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri08.01.2007. u 02:39 - pre 209 meseci
http://www.elitemadzone.org/t237069-Kako-do-Angeline-Jolie

Dechko ima lepe namere..
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri08.01.2007. u 11:02 - pre 209 meseci
Kvalitet GSM foruma je u stalnom porastu...
http://www.elitemadzone.org/t234536-2-flex-kabl-za-Samsung
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri10.01.2007. u 14:57 - pre 209 meseci
mozda ste omasili temu ali se vas odgovor nasao onde gde treba
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri11.01.2007. u 00:51 - pre 209 meseci
konacno i screen :) Fiji se i dalje reklamira :)

 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
217.24.27.*

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri11.01.2007. u 19:49 - pre 209 meseci
http://www.elitesecurity.org/t236714-Api-reversing-and-exploiting

PS. Mozda je lakse:

http://www.elitemadzone.org/korisnik/profil/de_c0der
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri11.01.2007. u 20:19 - pre 209 meseci
Burgos, sta je "biserno" u toj temi?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri14.01.2007. u 00:17 - pre 209 meseci
Trazi covek "literaturu":
Citat:
Svabo: Eh ovako htio bih da kupim mobitel i jedan mi je prijatelj rekao da je moguce provjeriti da li se radi o koristenom mobitelu (ovo u slucaju kada prodavac govori da je nov).
Pokusao sam preko google ali nisam dosao do nikakve literature, pa naravno moram se i vama obratiti, dakle kako da provjerim da li je mobitel koji hocu da kupim vec koristen i da li ima kao neka "literatura" na internetu o tome?

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri17.01.2007. u 16:09 - pre 209 meseci
:)


[Ovu poruku je menjao Nenad Vranjanac dana 17.01.2007. u 17:21 GMT+1]
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mtraj
Gerald Bostock
Not in Portland

Član broj: 17348
Poruke: 960
80.74.160.*



+1 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri18.01.2007. u 02:21 - pre 209 meseci
Citat:
jasko_boy: Zelim da postanem privatni detektiv da li to moze vanredno?Napomena:Zavrsio sam za mehanicara.Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri21.01.2007. u 15:52 - pre 208 meseci
vidim da je sad popularno stavljati profile ovde, pa i ja prilažem jedan: dark star
moj favorit:
Citat:
dark star: ako si zubarka i ako si stavljala vatu natopljenu kiselinom nekom u usta koji je primio inekciju protiv bolova pa nije nista osecao.....


btw. na fiksnoj baš ima zanimljivih likova likova... evo ga još jedan koji je već bio ovde, ovo je samo prisećanje: kuka-1
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
*.blueisp.co.yu.



+101 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri21.01.2007. u 20:52 - pre 208 meseci
Važno da naš moderator ima dobar akOmulator!














pozdrav za bakaru!
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.dlp136.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri21.01.2007. u 22:23 - pre 208 meseci
Momak hoce legalno da obija prave... Pomozite mu :))))
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri22.01.2007. u 21:02 - pre 208 meseci
tema iznad je obrisana... ovo je tekst prve (jedine) poruke

Citat:
Aj molim vas mi pomozite, treba mi materiojal zaobijanje brava, nemojte da mislite da sam lopov; ljudi verujte to je legalno!
Aj pozz i molim vas odgovorite mi, cuo sam da ima u nekim magic shopovima.

aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
82.208.193.*



+3 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri22.01.2007. u 21:49 - pre 208 meseci
Ahahaha pa legalno je samo uz prisustvo policije agencijama za obezbeđenje objekata.
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri24.01.2007. u 12:42 - pre 208 meseci
Povecanje penisa? Al radi to?

Citat:
Video sam sajt www.uputstva.com i tamo ima neka uputstva za povecanje penisa. Jedan drug iz BiH mi je pricao da to radi i da je povecao svoj penis dosta. Sada, ja imam problema sa velicinom, a i sa prebrzim svrsavanjem. Na sajtu ima i vezbi za to, ima 9 koraka valjda. Da li je neko isprobao ovo i kako se pokazalo?
Ja verujem ovom drugu, i najverovatnije cu kupiti (ionako je skoro dzabe).
Sta mislite vi?...


 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri04.02.2007. u 13:04 - pre 208 meseci
mali je naredovao...prvo je povecao penis..a onda je nasao literaturu kako da uhvati zensku da bi mogao da koristi isti :)))
Citat:

Pazite ovo, Doktor za sastanke :D
Na jednoj temi o nekoj knjizi o zavodjenju citajuci razocarao sam se u razmisljanje vecine korisnika ovog foruma postovima tipa:
-ma ti moras da budes rodjen sa tim, ako nisi ubi se!
-Ako si ruzan ne mozes smuvati lepsu devojku
,...
Ovo uopste nije tacno! Da je neko mozda procitao onu knjigu razumeo bi o cemu se radi. Kupio sam je i procitao nekoliko puta, izgradio svoj imidz, postao Alfa dominantan, razvio harizmu, i mogu vam reci da u poslednjih godinu dana nisam bio ni jednog trenutka bez devojke. Uvek sam imao jednu stalnu, i jos 2-3 sa strane koje su znale za ovu stalnu, a bile su samnom jer su bile ludo zaljubljene. Sta je cilj? Cilj je da oslobodis ono pravo iz sebe, prirodnost! Nema srama! Uvek nasmejan. Uvek trebas se dobro osecati.
Moderatori ce sada pomisliti da je ovo reklama i izbrisace ovo, ali nije tako, OVO NIJE REKLAMA! Videvsi ovaj sajt "doktor za sastanke" ja sam se prijatno iznenadio. Podrzavam ga, a nadam se da cete izbaciti to vase (ma ajde, neko da me uci da muvam) iz glave. Znanja nikada dosta! ANONIMNO JE i BESPLATNO! Ako pitas,ne gubis nista. Ocekujem postove, a ja cu se registrovati jos danas i poceti da odgovaram!

P.S. Nadam se da cete imati razumevanja (moderatori).
 
Odgovor na temu

banzaiii

Član broj: 78083
Poruke: 139



+1 Profil

icon Re: EliteSecurity Biseri06.02.2007. u 00:03 - pre 208 meseci
Citat:
dje mogu naci staticni ip ili dynamic ip za counter strike 1.6
zna li ko
treba mi hitno!!! !!! !!! !!!

Ima još

http://www.elitemadzone.org/t241482-counter-strike-staticni-ip
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: EliteSecurity Biseri
(TOP topic, by pajaja)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 593712 | Odgovora: 900 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.