Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brzi rast kose - vasa misljenja

[es] :: Nauka :: Brzi rast kose - vasa misljenja

[ Pregleda: 46318 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ludimilic
Milic Stankovic
Kula sa sedam vetrova

Član broj: 42432
Poruke: 43
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Brzi rast kose - vasa misljenja19.12.2004. u 00:55 - pre 234 meseci
Resio sam da pustam kosu, cuo sam da postoje samponi za brzi rast kose, pa me zanima kakva su iskustva i gde se moze nabaviti ?

Pored tog mozda postoje jos neki nacini za brzi rast kose pa zelim da vas cujem.

Zahvaljujem, [email protected]
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.ptt.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja19.12.2004. u 01:21 - pre 234 meseci
Operes kosu uvece,a ono ujutro kosa do pola ledja?Mislim da se neko nasalio sa tobom i da tako neceg nema.
Calexico
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at.



+2 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja19.12.2004. u 03:52 - pre 234 meseci
Moj savjet ti je da se sto redje sisas.
Free advice is seldom cheap.
 
Odgovor na temu

ludimilic
Milic Stankovic
Kula sa sedam vetrova

Član broj: 42432
Poruke: 43
213.244.197.*



Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja19.12.2004. u 05:57 - pre 234 meseci
Dosta duhoviti odgovori, mislim za dusevnu bolnicu!
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja19.12.2004. u 09:29 - pre 234 meseci
Citat:
bags: Moj savjet ti je da se sto redje sisas.
Mislim da treba obrnuto.
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.net.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja19.12.2004. u 17:31 - pre 234 meseci
Ako zaista zelis pravi savet u vezi bilo cega sto se tice kose idi u Zavod za kozne i venericne bolesti u ulici Dzordza Vasingtona, crvena zgrada sa desne strane pre raskrsnice sa 29. Novembra ako ides iz pravca Vuka.
Raspitaj se prvo telefonom kada radi doktor Filip Sher, on je najbolji sto se tice koze glave i kose generalno, sigurno moze da ti pomogne.

Sve ovo ne vazi ako nisi u Beogradu naravno...
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

zloduh
Predrag Tošić
VV Info, Comp tech.
Kragujevac

Član broj: 17552
Poruke: 31
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja20.12.2004. u 08:59 - pre 234 meseci
Pazi ja vec godinama pushtam kosu ... rezultat ... za godiu dana izadje na nekih
30-35-40 santima INDIVIDUALNO... ja sam je shishao jednom godishnje na kratko i
posle godinu dana ne shishanja opet ista duzina... tako da ako oces da je pustis..
osihsashaj je RAVNOMERNO ( svuda isto ) da bi ti rasla isto svuda i onda se ne shishaj
do zeljene duzine.
Pezdrav
Svako na svom kompu ima digitalnu spravu...
 
Odgovor na temu

networknagual1980
Republika Srpska

Član broj: 8666
Poruke: 242
*.skydsl.de.



+1 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja27.12.2004. u 13:11 - pre 234 meseci
Poz-drav! I mene interesuje kako ubrzati rast kose, sigurno postoje neki preparati koji bar malo pospjesuju rast?
What the F*ck?
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja27.12.2004. u 15:39 - pre 234 meseci
Batalite reklame za sampone i slicno. Zdrava kosa raste istom brzinom uvek. Sta mislim pod zdrava kosa? Ona koja ima sve potrebne hranom unete sastojke za rast i koja se pravilno odrzava. Nije dokazano da cesce ili redje sisanje ubrzava ili usporava rast. Mislim da je bilo reci na forumu ranije o tome. Zaboravio sam ime teme.

Ako zelite da vam kosa bude zdrava morate je negovati kako treba. One cute i tipovi sa reklama su manekeni i imaju takvu kosu jer non stop koriste razne tretmane i vitaminske ,vocne i druge preparate. A to kosta dosta. Sa nasim standardom nismo u mogucnosti da to sebi priustimo pa se onda odrazava i na nase zdravlje izmedju ostalog. Ja sam rekao onima koju su mi svasta tvrdili u vezi izgleda-dajte mi 400-500 evra mesecno za kojekakve preparate i tretmane i posle 3-4 meseca me necete moci prepoznati.

Opadanje kose je vezano za neki poremecej u organizmu. Moze biti stres a mogu i drugi faktori(genetika, nehigijena, losa ishrana) Kad se sve to skupi eto problema sa kosom. A najvaznije je ako do toga dodje da postavite pravilno dijagnozu kod dermatologa i da sprecite razvoj problema. Posle toga ide lecenje. Kao vrlo dobar preparat kod poremecaja sa opadanjem se pokazao Revitabion i on ima sve potrebne dozvole i sertifikate a kako cujem pokupio je i znacajna priznanja za kvalitet za razliku od nekih drugih izvikanih.

Zato ako imate zdravu kosu pravilno je odrzavajte i nece biti problema. Dermatolog ce vam dati potrebne savete. Ali pazite, ima i onih koji nemaju pojma i ne znaju da utvrde problem(iskustva par mojih prijatelja). A oni fazoni sa onim ribama i tipovima cija kosa blesti ko Las Vegas-batalite ih. Gomila preparata, osvetljenje, ugao snimanja. Cuda pravi tehnologija i marketing...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Tuzlanke
Ilona Hot
Tuzla

Član broj: 150251
Poruke: 1
*.PPPoE-5805.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja29.06.2007. u 08:49 - pre 203 meseci


kosa se sijece da bi se smanjilo dalje pucanje kose i da bi se odrzavala zdravom,a kosa raste iz korijena a ne sa vrhova:S

cure sa reklame...hmmm znam milion primjera ljudi koji imaju zdravu i lijepu kosu a da koriste samo najobicniji sampon bez tih silnih 400-500 eura za preparate i neki cak izgledaju bolje nego na reklamama!!

nego vi fino se dokopajte B vitamina i kalcijuma i fino se napapajte,a povremeno izmasirate tjeme da se potakne cirkulacija pa time i sam rast kose..

kosa se pere 2 puta sedmicno i to uvijek isti dani npr.srijeda i subota i sampon se drzi do 5 min na kosi.

raspitajte se malo i za sampon od koprive!!!!! nisu djaba stare nene i bake ispirale kosu zarom:S

I NEMJENJAJTE SAMPONE KO GACE STA VAM JE:S svaki sampon ima drugaciji sastav i tako mijenjajuci samo zaj.... svoje tjeme:S navikni se na jedan i uzivaj..znam ja da posle nekog vremena vise ne osjetite miris kose ko kad ste je prvi put oprali tim samponom,to se vama samo nos navikao al vjerujte da ona i dalje mirise...

hmm,et pa sa srecom!



[Ovu poruku je menjao superbaka dana 29.06.2007. u 12:46 GMT+1]
ilona
 
Odgovor na temu

Milan Jovanovic
Nis, Srbija

Član broj: 70480
Poruke: 42
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja06.07.2007. u 02:09 - pre 203 meseci
Citat:
kosa se pere 2 puta sedmicno i to uvijek isti dani npr.srijeda i subota

Aha, a treba da se kupamo samo jednom sedmicno i to nedeljom, jel tako?
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
77.46.179.*



+363 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja06.07.2007. u 08:34 - pre 203 meseci
Bas me interesuje sta bi radila da treniras neki sport sa mnogo trcanja u kome se nenormalno mnogo znojis. Onako znojave glave bi se sigurno samo istusirala i cekala 3 dana da operes kosu i osecala se na znoj svaki dan sve jace do tada?
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
77.46.176.*



+101 Profil

icon Re: Brzi rast kose - vasa misljenja10.08.2007. u 20:19 - pre 202 meseci
ja sam pio neki lek i na njemu pise nezeljeni efekat: ubrzan rast kose i noktiju, al ja se ne mogu setiti koji bese
verovatno ima neki preparat za to a znam da pri povisenoj telesnoj temperaturi ta takodje brze raste( npr. 38,39 stepeni)
vidi negde po netu verovatno ima nesto u vezi s tim
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Brzi rast kose - vasa misljenja

[ Pregleda: 46318 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.