Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??

[es] :: Audio softver :: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12899 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dj Stewa

Član broj: 124726
Poruke: 8
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??15.12.2006. u 15:49 - pre 211 meseci
Prvo da te pitam da li imas effekt za virtual dj zove se djos delay.....a odgovor ti je kupis cinc bananica kabal bananu ubodes u izlaz na zvucnoj,,na cinceve stavis po jedan stereo spliter sto znaci dva komada nekih 100 din,, u virtual dj-u podes u manual config slika ti je kao neke zvucne kartice i kablovi,,,tamo podesis da u output na levi dek ide levi kanal na left i desni kanal na left,a na desni dek levi kanal ide left a desni isto left,,,,na head phones stavis na right kanal......stereo spliter kupi da ti odgovara ulzazu za pojacalo odnosno za zvucnike.....ako ima problema pisi......i vidi da mi nadjes ovaj efekt...............
 
Odgovor na temu

Kokan - YU
FUTOG

Član broj: 53914
Poruke: 255
*.adsl-1.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??07.01.2007. u 10:25 - pre 210 meseci
Pošto ne uspevam nikako da podesim ovaj program da mi se sa dva gramofona čuju dve pesme (jedna na zvučnike a druga na slušalice) pokušaću ovako sa slikom pa mi pomozite (naravno ko zna)! Ovo je izbor koji imam oko izbora kartice. Koju da izaberem i šta još da podesim da bi mi se čulo kako želim. To bi mi trebalo do sv. Jovana (20.01.2007.) pa pomozite što pre ako je moguće! Unapred hvala!

"u virtual dj-u podes u manual config slika ti je kao neke zvucne kartice i kablovi,,,tamo podesis da u output na levi dek ide levi kanal na left i desni kanal na left,a na desni dek levi kanal ide left a desni isto left,,,,na head phones stavis na right kanal" - to mi nikako ne uspeva jer je izgleda kod mene drugačije. Ako može u slici pomoć!

[Ovu poruku je menjao Kokan - YU dana 07.01.2007. u 11:48 GMT+1]
I tata bi sine!!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Kako pustiti jednu pesmu da se cuje na zvucnike a drugu na slusalice??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12899 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.