Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije

[es] :: Linux :: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije

[ Pregleda: 1930 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Apatrid
Ottawa, ON

Član broj: 34944
Poruke: 471
*.freescale.com.



Profil

icon Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije23.12.2004. u 16:28 - pre 234 meseci
Nadovezujem se na veoma lijep gest overburn-a. Posto je mala vjerovatnoca da diskovi iz inostranstva mogu da stignu za kalendarsku Novu, nadati se da mogu za Bozic po julijanskom kalendaru, ili za "srpsku" Novu.

1. Na ponudu je Gentoo "univerzal LiveCD" 2004.3, za bilo koju platformu, ne samo za x86. Gentoo je "tvrda" distribucija, nije za pocetnike, zgodna za one koji imaju zivaca i/ili dobar link sa mrezom da skidaju najnovije pakete. Ja skinem sa mreze, sprzim CD i posaljem regularnom postom. Isporuka je za par nedelja, nadati se da ce stic na vrijeme za praznike.
2. Posto je za pravoslavne praznike, Pravoslavci ili njihovi potomci sa prostora bivse SFRJ, pet CD-ova ide na adrese sa jedne a pet sa druge strane Drine, ako se neko javi sa Kosova ti limiti ne vaze, slacu dok ima CD-ova u kuci.
3. Ne ostavljajte poruke ovdje, dovoljno je da mi posaljete privatnu poruku sa vasom adresom. Ne zaboravite da navedete hardversku platformu. Ja cu ovdje objaviti kad su diskovi prosli, da ne zatrpavamo forum ovom aktivnoscu.

Nadam se da se moderatori nece naljutiti zbog ove aktivnosti, nadam se da ce mi se nac jos dobronamjernih ljudi u dijaspori da mi se pridruzi nudeci neki drugi Linux distro. Praznici su, valja se, sjetite se kako izgleda "cijediti" dugacki download preko modema i posaljite nepoznatim ljudima mali poklon.

Na kraju, posjetiocima Elite Security koji su drugih konfesija ili ateisti se izvinjavam (Boze zdravlja bice drugi povod) a svima bez ostatka zelim lijep provod za praznike i puno uspjeha u Novoj 2005.

[Ovu poruku je menjao Apatrid dana 23.12.2004. u 19:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije23.12.2004. u 16:54 - pre 234 meseci
Kolika ce biti postarina po jednom CD-u od tebe do ovamo? Pre kraceg vremena sam dobio pismo iz Majamija sa nekim fotografijama, postarina na njemu je $2.30.- a jedan narezan CD je ovde recimo 1 E. Mozda ti je jednostavnije i jeftinije, a narocito brze, da se to ovde napravi i posalje na adrese, ima nekoliko ljudi koji bi to mogli uraditi, a ti bi bio donator?

Lep gest, u svakom slucaju.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Apatrid
Ottawa, ON

Član broj: 34944
Poruke: 471
66.11.190.*



Profil

icon Re: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije24.12.2004. u 00:31 - pre 234 meseci
Toškovi slanja novca su veći od te poštarine, tdjokic. Već kupio i CD koverte i sve, ali mi se slabo ljudi javljaju.

Jednu stvar sam zabrljavio, nije samo "LiveCD" za Gentoo vec i "package CD", naravno. Da se ne mucite da skidate stvari koje svima trebaju kao sto su KDE/Gnome, Open Office itd.

Inace, dosad su mi se javila samo dva covjeka iz Srbije, jedan tražio Gentoo, drugi Debian (dobice dva diska Sarge i386, najnoviji snapshot sa stranice za bittorrent skidanje).

'Ajde, bre, javljajte se. Samo kukate kako ne mozete da skinete modemom, a kad vam neko ponudi da vam posalje za dzabaka, svi junaci nikom ponikose. Hocu sjutra da pošaljem te diskove ako mogu, neću hiljadu puta da se akam do pošte.
 
Odgovor na temu

HOKUM
Milun Rajkovic
Budva

Član broj: 12879
Poruke: 68
*.crnagora.net.

ICQ: 322333684


+1 Profil

icon Re: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije24.12.2004. u 13:38 - pre 234 meseci
dobio sam 22 CDa Ubuntu linuxa danas,11 setova live CD + install CD,lalalalalaaaa :) placena postarina,za dz,iz njemacke izgleda,ne znam....ableableableee :)
 
Odgovor na temu

Apatrid
Ottawa, ON

Član broj: 34944
Poruke: 471
66.11.190.*



Profil

icon Re: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije24.12.2004. u 16:38 - pre 234 meseci
Imam 5 adresa iz Srbije, ta je kvota ispunjena.

Samo 1 paket CD-ova zasad ide za Crnu Goru, treba mi još 4 adrese zapadno od Drine.


 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije24.12.2004. u 19:06 - pre 234 meseci
u svakom slucaju dobra ideja i zaista plemenita.
ja sam linukse skidao na faksu ali su nam to zadovoljstv o ukinuli :(
kao sto rekoh na pm meni bi dobro legao gentoo a adresu sam poslao samo ako ne bude prekasno :)

hvala unaprijed


 
Odgovor na temu

Apatrid
Ottawa, ON

Član broj: 34944
Poruke: 471
66.11.190.*



Profil

icon Re: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije27.12.2004. u 04:56 - pre 234 meseci
OK, kraj priče. Ko se javio, javio se. Oni koji će dobiti distribucije biće obaviješteni privatnom poštom kad pošaljem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Bozic Tux Bata: na poklon CD-ovi distribucije

[ Pregleda: 1930 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.