Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi sa otvaranjem nekih stranica posle reinstalacije sistema...

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Problemi sa otvaranjem nekih stranica posle reinstalacije sistema...

[ Pregleda: 2965 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mivanovic
Milos Ivanovic
Beograd

Član broj: 22353
Poruke: 72
*.bg.wifi.vline.verat.net.

ICQ: 325627163


Profil

icon Problemi sa otvaranjem nekih stranica posle reinstalacije sistema...30.12.2004. u 13:36 - pre 235 meseci
Reinstalirao sam sistem (win XP) pre neki dan, ali sam zaboravio da sacuvam podesavanja za explorer, tj. Mozillu. Instalirao sam Mozillu 1.7, Operu i windowsov explorer. Koristim Outpost firewall (poslednju verziju) i nemam realnu IP (imam wireless net sa realnom IP, ali delim net sa komsijom pa sam u lokalnoj mrezi sa njim). U firewallu sam pustio sve explorere bez ogranicenja. ...mislim da sam nabrojao sve bitno.

Problem je sledeci: Od kad sam reinstalirao sistem ne mogu bas uvek da se nakacim na neke sajtove, od kojih su mi najbitniji yahoo mail i gmail. Po nekad ne mogu ni na Google (pretrazivac). Tada ugasim mozillu, ukljucim i onda radi neko vreme, pa opet... Probao sam bez firewalla, probao sam sa opcijom 'allow all cookies', ali nista ne pomaze.

Ako neko ima bilo kakvu ideju, neka napise, probacu i najvece besmislice, jer sam pri kraju zivaca...

Pozdrav...
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Problemi sa otvaranjem nekih stranica posle reinstalacije sistema...

[ Pregleda: 2965 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.