Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skolovanje u USA

[es] :: Vodič za učenje :: Skolovanje u USA

[ Pregleda: 2344 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

*SHomi*
Milos Pavlicevic
Kraljevo

Član broj: 44504
Poruke: 14
*.nasamreza.com.



Profil

icon Skolovanje u USA09.01.2005. u 17:08 - pre 233 meseci
Pre svega pozdrav svima!
Zeleo bih da znam kakve su mogucnosti za odlazak na 4. godinu srednje skole u USA? Pregledao sam veliki broj slicnih tema na forumu, ali nisam nasao nista precizno.
Tacnije zanima me da li je moguce da se dobije stipendija za ovako nesto i koje uslove treba da ispunim za to.
Inace bavim se sportom vec skoro 11 godina, poslednjih 6 treniram vaterpolo (trenirao sam i plivanje). Vaterpolo u mom gradu (kraljevu) bas i ne cveta, ali ja mislim da sam se dobro pokazao s obzirom na to da igram u prvom timu od 15. godine (sada imam 16). Pored vaterpola dobar sam i u skoli. Idem u kraljevacku gimnaziju (koja je inace na dobrom glasu) i imam odlican uspeh (4.87). Takodje radim dosta za kompjuterom i upoznat sam delimicno i sa programiranjem i web dizajniranjem.
Odlucio sam da bih voleo da zavrsim 4. godinu srednje u USA, zato sto sam cuo da je posle lakse upisati se na fax...(takodje me zanima da li je ovo tacno?)

Unapred hvala!!! Milos

P.S. Jos jedna stvar: u plivanju sam imao dobre rezultate (bio sam 4. u YUG, i imam 22 medalje i dosta diploma) Da li je mozda bolje da se vracam plivanju ili da nastavim sa vaterpolom.
'So understand, Don't waste your time always searching for those wasted years, Face up...make your stand, And realise you're living in the golden years...'
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Skolovanje u USA14.01.2005. u 03:54 - pre 233 meseci
http://www.elitesecurity.org/tema/89056
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Skolovanje u USA

[ Pregleda: 2344 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.