Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako natjerati voip da radi u local area network (iliti skraceno lan)?

[es] :: VoIP :: kako natjerati voip da radi u local area network (iliti skraceno lan)?

[ Pregleda: 5400 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmmm

Član broj: 14893
Poruke: 46
*.proxy.cg.yu.



Profil

icon kako natjerati voip da radi u local area network (iliti skraceno lan)?30.01.2005. u 00:01 - pre 233 meseci
Dakle,
imam 2-3 kompjutera uvezana u LAN; file/printer sharing radi, lan chat (BorgChat) radi...
E sad, pitanje je - kako napraviti voice chat u LAN-u? Ovaj voice chat bih koristio (jedino) prilikom igranja igrica u LAN-u (kompjuteri se ne nalaze u istoj prostoriji); a nije zgodno zvati se mobilnim telefonima u istoj kuci ili vikati po kuci.

I jos, sto mi je potrebno od hardware-a (mikorofon koji...)?

Pozdrav



ps
eh da - morao sam promijeniti naslov teme u "VoIP over lan?" jer VoIP over LAN? server nije htio da prihvati (vikanje...)

ps2
drugi pokusaj nespio - naslov kraci od 15 karaktera - nadam se da je sad naslov dobar
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: kako natjerati voip da radi u local area network (iliti skraceno lan)?30.01.2005. u 10:59 - pre 233 meseci
Mikrofon bilo koji, najbolje uzmi slusalice sa mikrofonom.

Probaj za pocetak Teamspeak za voice chat, verujem da ce ti raditi posao.
 
Odgovor na temu

edmir
Edmir Kovac
Gorazde

Član broj: 13989
Poruke: 50
80.65.65.*

Sajt: http:\\edmirkovac.netfirm..


Profil

icon Re: kako natjerati voip da radi u local area network (iliti skraceno lan)?11.03.2005. u 12:40 - pre 231 meseci
A NetMeeting,on radi odlicno a imas ga u Win.
Kovac
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: kako natjerati voip da radi u local area network (iliti skraceno lan)?

[ Pregleda: 5400 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.