Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?

[es] :: GSM - upotreba :: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?

[ Pregleda: 4218 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?20.02.2005. u 04:58 - pre 232 meseci
Mozete da predpostavite o cemu je rec.. O izgrebanim displejima.. Kako vi resavate problem..?? Najbolje je da se (ako se kupuje novi telefon) ostavi zastitna folija ali tako je tel. ruzan kada se folija odlepi do pola itd, itd..

U nekoj radnji u BG-u sam video neku tecnost za poliranje, mada ne znam koliko to vredi i koliko je to 'zdravo' za telefon..

Najgore je od svega kad se izgrebe maska ili displej na tel. koji ste tek kupili..





 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?20.02.2005. u 12:38 - pre 232 meseci
To sa folijom mi je najjace. To mi je ko ono kad ljudi drze daljinski u kesi. Ili se setim penzionera kad sam bio klinac koji su svojeg stojdzu drzali ispod onog vojnog satorskog krila,pa ga skinu jednom godisnje,upale i ugase auto. Moji telefoni su svi bili izgrebani i ja sam se pomirio sa tim,jer ne mogu da razmisljam,da li su mi kljucevi sad u dzepu,a i ispada mi fon konstantno. Sad imam motorolu na preklop i displej ko nov. Spolja bas i nije tako,ali je displej neostecen.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

u_m
Urukalo Milan
PH

Član broj: 18631
Poruke: 889
*.wireless.org.yu.

ICQ: 32554731
Sajt: https://milan.urukalo.com


Profil

icon Re: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?20.02.2005. u 13:03 - pre 232 meseci
zbog toga su izmisljene fotrolice za mobilne, ima za sve modele i dosta dobro zamjenjuju folijicu.
#include <music.h>
#include <beer.h>
#include <girls.h>
main(){ run(partytime);}
---------
Moj licni sajt
Moj wap sajt--offline
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?20.02.2005. u 13:44 - pre 232 meseci
Milane u pravu si sto se tice futrolica.. ali nadam se da ne mislis na one koju su non-stop na telefonu..!?

 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?20.02.2005. u 14:55 - pre 232 meseci
Ne volim futrolice i slicne dodatke, lakse podnosim da mi je telefon izgreban. Telefon mi sluzi iskljucivo za komunikaciju, znaci nebitno je da li je izgreban, izguljen, polupan, sve dok dobro radi. Oni kojima telefon sluzi da se hvale na javnim mestima neka razmisljaju kako da mu sacuvaju izgled novog, ja ne moram da razmisljam o tome.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?20.02.2005. u 17:20 - pre 232 meseci
Tako je! Kazi im :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

SBSL

Član broj: 11887
Poruke: 2046
*.teleportgroup.net.



Profil

icon Re: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?21.02.2005. u 23:59 - pre 232 meseci
Pa ja se ne hvalim po javnim mestima, cak izbegavam da ga 'vadim' u centru ili tako.. Ali imam neki trip da mi sve bude ocuvano, tako se nekako lose osecam kad je izgreban !

 
Odgovor na temu

vivicav
vojvodina

Član broj: 2199
Poruke: 593
*.telekom.yu.

Sajt: www.mastonbi.co.rs


Profil

icon Re: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?22.02.2005. u 14:25 - pre 232 meseci
Bilo je vec na foru,u, pretrazi malo. Ima resenja za manje ogrebotine, mozes ih ukloniti nekom pastom za poliranje.
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Vrlo iritirajuci i cest problem kod korisnika mob. telefona..!?

[ Pregleda: 4218 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.