Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako dva racunara pod OS win 98 SE da dele jedan CD rezac?

[es] :: Windows mreže :: Kako dva racunara pod OS win 98 SE da dele jedan CD rezac?

[ Pregleda: 2005 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darkes
Darko Milosevic
Beograd

Član broj: 47319
Poruke: 7
195.252.111.*



Profil

icon Kako dva racunara pod OS win 98 SE da dele jedan CD rezac?25.02.2005. u 15:02 - pre 233 meseci
To mi je trenutno problem.Ako neko moze da mi da kratko uputstvo bio bih jako zahvalan.
 
Odgovor na temu

plavigor
Igor Petrović
Beograd

Član broj: 24239
Poruke: 1551
*.scnet.yu.



+10 Profil

icon Re: Kako dva racunara pod OS win 98 SE da dele jedan CD rezac?26.02.2005. u 17:01 - pre 233 meseci
Mislim da rezacem mozes upravljati samo ako je u tvom kompu. Ako je to tacno (vidim, niko drugi se ne javlja), mozes instalirati npr. RemoteAdministrator (odlican je i male velicine) i preko njega da pristupis Desktop-u racunara u kome je rezac. Ili, mozda, ako dosta koristite CD-RW-ove, da na kompu sa rezacem instalirate InCD (ako koristite Nero) ili DirectCD (ako koristite Easy_CD_Creator) pa da ga koristite tako... ako razumes cemu sluzi InCD ili DirectCD. Ja koristim InCD na mojoj maloj kucnoj mrezi i to radi normalno kao i bilo koji drugi serovani folder na mrezi, ali samo za CD-RW-ove ili DVD-RW-ove.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Kako dva racunara pod OS win 98 SE da dele jedan CD rezac?

[ Pregleda: 2005 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.