Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Most na Adi" otvoren za saobracaj ...

elitemadzone.org :: MadZone :: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 55202 | Odgovora: 253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

squirll

Član broj: 248171
Poruke: 106
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+66 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 14:31 - pre 149 meseci
moze meni neko da objasni zasto kinezi prave pomocni most? Zar nisu mogli odmah da prave redovan mosta? Dal ce ovaj posle da sruse? I zar nije ovo onda neki dupli trosak?
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 16:25 - pre 149 meseci
Izgleda da im je to metod gradnje - verovatno im se vishe isplati nego da angazuju barzu sa dizalicom. Taj privremeni su pravili cak i kad su radili ovaj najduzi na svetu (u duzini u kojoj im je bio trenutno potreban za pristup ljudstva i mehanizacije).

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 16:50 - pre 149 meseci
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 18:05 - pre 149 meseci
^^Cije je ovo delo? Samo jedna strana se cuje.
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 18:53 - pre 149 meseci
Sta ima veze sto se cuje samo jedna strana, mozes da cujes drugu stranu gde god oces. Tako to ide.

ja sam ovo na preskok pregledao, samo delic segmenata u kojima pricaju valjda inzenjeri.

tacno je da je most izuzetno visok na beogradskom delu, a da su ulazne i silazne rampe na Radnicku ulicu neobicno strmoglave, ja bih rekao cak i opasno strmoglave u kombinaciji sa snegom i poledicom za onu silaznu. kada je vec palo egzibicionisanje sa mostom, mogli su dodati sicu pa da rampe ne budu kao skakaonice u Garmis Partenkirhenu.

tacno je da glavni pravac mosta ka beogradu vodi ka nigde u saobracajnom smislu. tj. vodi ka ulici teodora drajzera pa se 2x3 trake sa mosta nastavljaju u 2x2 pa u 2x1 usku saobracajnicu. Tu je valjda planiran tunel ispod dedinja, al od toga nema nista.

I obrnuto ljudi koji iz pravca Banjice idu ka Gazeli to rade putem dve 2x2 saobracjanice, ako bi sada odabrali da idu ka novom mostu Drajzerovom 2x1, zaglavili bi se pre mosta.

treba jos dosta burgijanja i novih saobracajnica da bi se iskoristio puni potencijal mosta...
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 19:03 - pre 149 meseci
Citat:
HeYoo: ^^Cije je ovo delo? Samo jedna strana se cuje.


Kao i obicno Verica Barac samo izmislja....
Ko joj dade da uopste i prica
A tako lep most...

Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 20:00 - pre 149 meseci
sto je najgore, u pravu je covek kad kaze, da ce sada tvrdoglavo da se spuca jos mnogo novca, da bi se opravdalo postojanje ovog saobracajno besmislenog. Mnogo novca na razne tunele i sta vec...
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.97.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 20:12 - pre 149 meseci
stvarno, mislim kome još treba infrasktruktura. Bolje da se daju pare za odbranu kursa na primer, ili za reklamiranje raznoraznih partija i raspisivanje izbora...
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 20:40 - pre 149 meseci
41:26 / min:sec
--------------------------------------------------------------------
Novinar: Ja se izvinjavam, je l' moze neko pitanje da se postavi?
Gradonačelnik Beograda: Preskoči pitanja o mostu...
--------------------------------------------------------------------


Vrhunac!


p.s. nadam se da ce biti specijalna konferencija u kome ce se javnost upoznati sa detaljima izgradnje.
p.p.s. preporucujem da pogledate video, kakvo god misljenje u vezi mosta da imate.

Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 21:36 - pre 149 meseci
negde sam video i pitanje.
"koliko je kostala izgradnja mosta"

a odgovor je bio onako ljutit tipa "dobro pitanje, ali to se setite da me pitate kada budemo na mostu"
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...06.01.2012. u 22:21 - pre 149 meseci
Citat:
milivoje t
tacno je da je most izuzetno visok na beogradskom delu, a da su ulazne i silazne rampe na Radnicku ulicu neobicno strmoglave, ja bih rekao cak i opasno strmoglave u kombinaciji sa snegom i poledicom za onu silaznu. kada je vec palo egzibicionisanje sa mostom, mogli su dodati sicu pa da rampe ne budu kao skakaonice u Garmis Partenkirhenu.

Katastrofa. Zaista. Onoliki most, a ulaz/izlaz onako jadno uradjen. Strmo, uzano, ostra krivina na ulazu od sajma, izlazu ka Sava Centru. Sta li ce biti kada malo zaledi, osecam da ce biti cukanja u onu ogradu samo tako. Razocaran sam. :(
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 00:24 - pre 149 meseci
Citat:
HeYoo: ^^Cije je ovo delo? Samo jedna strana se cuje.


Druga strana tvrdoglavo odbija da kaze koliko je most kostao.
Ako detaljno pogledas video, naci ces negde cifru od 400 i neki milion....




Citat:
New Village DC: 41:26 / min:sec
--------------------------------------------------------------------
Novinar: Ja se izvinjavam, je l' moze neko pitanje da se postavi?
Gradonačelnik Beograda: Preskoči pitanja o mostu...
--------------------------------------------------------------------


Vrhunac!


p.s. nadam se da ce biti specijalna konferencija u kome ce se javnost upoznati sa detaljima izgradnje.
p.p.s. preporucujem da pogledate video, kakvo god misljenje u vezi mosta da imate.


Takodje preprorucujem svima da pogledaju ovaj video.
Inace, sto se tice pitanja poput ovog koje si citirao ima na jos par mesta.
Na jednom mestu Djilas odgovara sa ne i ignorise novinara zaokupljen sarmom.
Na drugom primeru je jos gori. Kaze: Vasoj televiziji ne odgovaram na pitanja. Ima li neka druga, ozbiljnija televizija ili medij?

Kakav vrhunac drskosti!

Ali neka. To mu je poslednji mandat na tom polozaju.
Valjda ce se setiti da malo preuredi CZ dok je na vlasti da sebi osigura udobniji smestaj.



PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 16:29 - pre 149 meseci
milivoje: mislim da je uzlazna rampa iz bul. vojvode Misica privremena nisu tolko nenormalni da je naprave onako krivudavu.

Najveca tuga je sto naprdnjaci predstavljaju tu drugu stranu koja bi trebala da bude opozicija. Da su oni pametni insistirali bi na pitanju zasto je troseno 30 miliona vise na ubrzavanje radova zbog izbora a ne da uporedjuju babe i zabe sa onim glupim pricama kako most ne znam gde kosta jeftinije. Meni recimo smeta sto je je*eni asfalt ponovo valovit i opet treba da mi skace auto preko onih cesljeva skoro ko na gazeli.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 17:51 - pre 149 meseci
Eh jng, ocigledno nisi odgledao onaj video.....

Pogledaj. Tebi ne smeta sto se Hajdin prihvatio da bude u nekom tamo odboru, ali UZ USLOV DA MOST BUDE NA SAJLE?
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.mediaworksit.net.



+101 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 17:52 - pre 149 meseci
Citat:
New Village DC: 41:26 / min:sec
--------------------------------------------------------------------
Novinar: Ja se izvinjavam, je l' moze neko pitanje da se postavi?
Gradonačelnik Beograda: Preskoči pitanja o mostu...
--------------------------------------------------------------------


Vrhunac!


A gde se ovo cuje?

Ja cujem:
"Ja see... Izvini (na Ti) jel moze neko pitanje da se postavi?" (polu-pijanim glasom)
Djilas: "Preskoci pitanja, hvala."


"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 18:15 - pre 149 meseci
Kakav god da je glas, prozebao, nazebao, promukao, polupijan, pijan, glas je novinara.
Na pomenuto pitanje odgovara sa PRESKOCI PITANJA O MOSTU.

Tacnosti radi.

A zasto ne pogledas i ovo ostalo? Pogledaj od 54.15 pa oslusni pitanja i odgovore.....mada, moja je preporuka da pogledas ceo video. Ili si ti pogledao samo onaj deo koji ti je bio oznacen u postu New Wilage-a?

Idi na 54:55 55:42 pogledaj aroganciju i drskost gradonacelnika.





[Ovu poruku je menjao Marenović Slaviša dana 07.01.2012. u 22:28 GMT+1]
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
*.mediaworksit.net.



+101 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 18:48 - pre 149 meseci
Citat:
Marenović Slaviša: Kakav god da je glas, prozebao, nazebao, promukao, polupijan, pijan, glas je novinara.
Na pomenuto pitanje odgovara sa PRESKOCI PITANJA O MOSTU.

Tacnosti radi.


A tacno je zato sto je u nekakvom titlu napisano tako, a ne zato sto se to zapravo (ne) cuje?



Citat:
A zasto ne pogledas i ovo ostalo? Pogledaj od 54.15 pa oslusni pitanja i odogovore.....mada, moja je preporuka da pogledas ceo video. Ili si ti pogledao samo onaj deo koji ti je bio oznacen u postu New Wilage-a?

Idi na 54:55 55:42 pogledaj aroganciju i drskost gradonacelnika.


Pogledao sam i ostalo, ali da, komentarisao samo samo ono sto je New Wilage oznacio kao vrhunac.
Za ostalo nisam kompetentan. Ne bavim se ni izgradnjom mostova (bar ne ovakvih), niti sam saobracajni inzenjer, niti imam uvid u finansijske izvode te transakcije. Verovati jednoj ili drugoj strani, zbog nekog snimka ko je napravio ko zna ko, i iz ko zna cijeg interesa, je naivno. Ali od ovog naravno ne preza vecina ljudi u Srbiji... :)


Delovi koje si ti oznacio... da.. Djilas tu izgleda nije bas primer uctivog sagovornika. Medjutim, posto se, u oba slucaja, ne cuje ni pitanje novinara (zbog cega je to iseceno?) relevatnost za diskusiju je apsolutno nikakva. Ono... mozda ga je pitala(o) i da li mu se dize na zenu...


"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 19:12 - pre 149 meseci
Ne bih da ulazim u to kakav je novinar i iz koje redakcije dolazi. Zar je to bitno?!


Shvatam da funkcioner ne moze i ne mora bas svuda da odgovara na pitanja novinara. Postoje procedure, konferencije, javna saopstenja, internet, ozbiljnih prepreka za odgovornog funkcionera koji zeli da se istina sazna da prikaze istinu ne postoje.

Novinari znaju da smaraju, to je tacno, ali nama je u interesu da oni postavljaju pitanja. Narocito kada je nesto "maglovito".

Ako mu se (Djilasu) ne svidja javna funkcija, neka se povuce.

A taj deo snimka sam oznacio jer mi je ostao nekako upecatljiv, mada ima vise snimaka kada izbegava odredjena pitanja.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 19:27 - pre 149 meseci
Citat:
A tacno je zato sto je u nekakvom titlu napisano tako, a ne zato sto se to zapravo (ne) cuje?
Sto se ovoga tice, oslusni jos jednom.

41:20
Izvini, jel moze neka pitanja da se postave?
- Preskoci pitanja o mostu. (Nema tu onog hvala koje je titlovano u videu). Stavi sluske ako treba, pojacaj, i cuces...osim ako ne zelis cuti.
Dzaba gledati taj deo ako ne gledas CEO VIDEO.
I ne sagledas celu sliku.



54:15 Komentar naratora koji govori da je vise puta postavljano pitanje gradonacelniku o mostu, ali da niikada nije odgovorio na pitanja i odmah zatim na 54:21 njegov "odgovor". Autentican, zaista.

54:55 Transparento odbijanje gradonacelnika da odgovori novinaru na pitanje. Istina, ne cujemo pitanje, ali kakav je to gradonacelnik koji nesto taji od ljudi koji su ga izabrali?

55:42 Mozda pitanje nije ni postavljeno, gradonacelnik se vec ogradio da nece dati odgovor. Sasvim demokratski, nema sta.
I to biranim recima:

"Vasoj televiziji ne odgovaram na pitanja. Ima li jos neko pitanja, od neke ozbiljne televizije, nekog ozbiljnog medija?"








[Ovu poruku je menjao Marenović Slaviša dana 07.01.2012. u 21:59 GMT+1]
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...07.01.2012. u 21:06 - pre 149 meseci
Citat:
jnk: milivoje: mislim da je uzlazna rampa iz bul. vojvode Misica privremena nisu tolko nenormalni da je naprave onako krivudavu.

Najveca tuga je sto naprdnjaci predstavljaju tu drugu stranu koja bi trebala da bude opozicija. Da su oni pametni insistirali bi na pitanju zasto je troseno 30 miliona vise na ubrzavanje radova zbog izbora a ne da uporedjuju babe i zabe sa onim glupim pricama kako most ne znam gde kosta jeftinije. Meni recimo smeta sto je je*eni asfalt ponovo valovit i opet treba da mi skace auto preko onih cesljeva skoro ko na gazeli.

Ja verujem da je to privremeno recenje, jer treba srusiti tobogan od 2 trake, zameniti ga sa nadvoznjkom sa 3 trake, pa ce i taj krivudavi deo valjda biti ispravljen.

Nego pricam o izlazu ka Radnickoj ulici, ima pad kao skakonica u garmishu :), a mogli su ga razvuci, otvoriti se za jos desetak metara, jer kada padne prvi sneg...

Sto se tice opozicije, svi su oni u zajednickim biznis talovima samo na razlicitim nivoima vlasti. Ne treba ocekivati da jedni potkopavaju ceo sistem, jer bi to bilo kao da s-eru gde jedu. Velike su pare i biznis u igri, sto bi to radili kada svima moze da bude dobro.

Ko misli da je kineski most operisan od iste bolesti, gresi...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Most na Adi" otvoren za saobracaj ...

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

[ Pregleda: 55202 | Odgovora: 253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.