Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com

[ Pregleda: 8364 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tenova
Dragan Mijajlović
CEO, Wirenet International doo
Beograd

Član broj: 34321
Poruke: 18
*.83.beocity.net.

Sajt: www.wirenet.info


Profil

icon Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 07:54 - pre 232 meseci
Kakvo je Vase misljenje o trgovinskom portalu www.srbijamarket.com ?
Portal je podeljen u tri celine:
- trgovinski portal ( ovde su smestene sve e-trgovine)
- usluzni portal (prdstavljanje usluznih firmi i njihovih usluga)
- proizvodni portal (prdstavljanje proizvodnih firmi i njihovih proizvoda)

Hvala!

[Ovu poruku je menjao noviKorisnik dana 04.03.2005. u 10:14 GMT+1]
-----------------------------------
U DRUSTVU NAJBOLJIH!
-----------------------------------
 
Odgovor na temu

oliver78
Oliver Petković
Pančevo

Član broj: 5031
Poruke: 230
*.panet.co.yu.

Sajt: oliver.glogonj.net


Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 09:13 - pre 232 meseci
U FF malo ne stima. Select polja malo prelazi marginu.
 
Odgovor na temu

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 09:51 - pre 232 meseci
Ovo sto je oliver78 je tacno. Nemam vecih zamerki na sadrzaj kao i na dizajn. Klasika ...
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 10:07 - pre 232 meseci
1. Cekajte, na home page-u nema nista osim reklama?! levo, u sredini, desno, u dnu, u vrhu... uf...

2. Brojac poseta?!

3. JavaScript meni sa leve strane divlja u FF na unutrasnjim stranama.

4. Toplo savetujem da se poradi na poboljsnju korisnickog interfejsa i navigacije: hijerarhija menija, breadcrumb, napredna pretraga, mapa sajta, custom404 page...)

Vidi se da je dosta truda ulozeno u ovo, zato mi i nije bas najjasnije sto sve nekako deluje zbrda-zdola...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 10:12 - pre 232 meseci
Uh... Vidim svi me pretekli dok sam se ja igrao na tom sajtu...
Dakle, u FF-u ne radi kako treba... Onaj meni povremeno promeni poziciju, select meniji su suviše široki itd itd...

Neću ocenjivati dizajn pošto je to očigledno nenamerno tako napravljeno. Što se sadržaja tiče - veoma korisno i informativno.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

stomic_50
BN

Član broj: 44056
Poruke: 37
*.teol.net.



Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 11:44 - pre 232 meseci
evo ti par stvarcica koje bi ja promijenio

1. gore linkovi o portalu kontakt pomoc... ove sledece dvije napravi istim ili ih sredi malo, jer onaj mouse over ne izgleda najsrecnije...

2. reklame u sredini... smanji ih malo i razdvoj da "disu"... ovako izgleda prenatrpano

3. vec pomenuti brojac posjeta?? sta ce ti to? prevazidjeno je to... a ako ti je bas potreban da vidis koliko ih dolazi sakri ga, tj. ista boja teksta i podloge pa kad predjes misem vidjeces koliko ih ima.

4. linkovi desno dole... google, yahoo itd... nepotrebno

ostalo je uglavnom dobro...
 
Odgovor na temu

artichoka
Vračar

Član broj: 15265
Poruke: 178
*.vdial.verat.net.

Jabber: artichoka@elitesecurity.org
ICQ: 35115203
Sajt: artichoka.net


Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 11:51 - pre 232 meseci
hm glavna strana je mnogo zbudzena i kontam da na njoj treba da pise nesto o portalu u nekoj skracenoj varijanti. nesto tipa dobrodosli, ko smo, sta smo, novosti itd.
a ne ovako ja dodjem i vidim samo kliktave slicice nemam pojma o cemu se radi.
 
Odgovor na temu

dr. anVe

Član broj: 49126
Poruke: 57
*.teol.net.



Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 13:36 - pre 232 meseci
Mnooogo bannera za početnu stranicu.

Ono iz sredine očistite i stavite nekakav tekst o čemu se konkretno radi na portalu.
 
Odgovor na temu

Tenova
Dragan Mijajlović
CEO, Wirenet International doo
Beograd

Član broj: 34321
Poruke: 18
*.83.beocity.net.

Sajt: www.wirenet.info


Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 15:23 - pre 232 meseci
Hvala svima na primedbama. Samo tako nastavite!
Jer ipak, sto ociju vidi bolje ...
-----------------------------------
U DRUSTVU NAJBOLJIH!
-----------------------------------
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.beoland.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 15:26 - pre 232 meseci
Citat:
Tenova: Kakvo je Vase misljenje o trgovinskom portalu www.srbijamarket.com ?


A čemu ovo služi, a uz to i ne radi?
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 15:29 - pre 232 meseci
Nekako mi je sve pre nabacano jedno na drugo, i mislim da bi bilo bolje da to bude u centru...
 
Odgovor na temu

sasas
Saša Slavnić
radim za neke švabe

Član broj: 35478
Poruke: 617
*.zaslon-telecom.si.



Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 15:35 - pre 232 meseci
zbilja, ko što reče ventura, čemu ovo služi?
mislim, šta dobija posetilac stranice u zamenu za gledanje TOLIKO MNOGO reklama?

ss.


When something is hard to do, then it's not worth doing.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.220.eunet.yu.



+4 Profil

icon Re: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com04.03.2005. u 21:35 - pre 232 meseci
Ošišana ćirilica, meni je preko neke reklame, na nekim liknovima mala a na nekim velika slova u zaglavlju i u footer-u. Slika je u attachement-u.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Vase misljenje nam je bitno! Ocenite trgovinski portal Srbijamarket.com

[ Pregleda: 8364 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.