Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter

elitemadzone.org :: MadZone :: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40635 | Odgovora: 201 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 13:50 - pre 266 meseci
Argentina osvaja , ako Bog da!
Inace niko ne spominje kvotu NEMACKE?
Mislite da nemaju sanse nakon onog 'pranja' od juce?
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 16:48 - pre 266 meseci
Ma slaba je Nemačka, ne svrstavaju je uopšte u favorite.Španija je pobedila Sloveniju sa 3:1, navijao sam za Sloveniju, ali šta da se radi kada je sudija bio dvanaesti igrač Španaca. Bruka i sramora!!!
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 20:52 - pre 266 meseci
Slaba je relativan pojam ... i Hrvatska je bila 98 pa je bila treca.
Citat:
Španija je pobedila Sloveniju sa 3:1, navijao sam za Sloveniju, ali šta da se radi kada je sudija bio dvanaesti igrač Španaca. Bruka i sramora!!!

A protiv nas na EP 2000. nije bio???
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 21:26 - pre 266 meseci
Nisu Španci ni mogli da izgube uz ovakve navijače. LOL
[img]http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/afp/20020602/i/738762806.jpg [/img]
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 21:47 - pre 266 meseci
JA bi se ubio da imam takve navijace :)
Jamajcani su na proslom SP imali najjace i najludje navijace , prosto gre'ota sto nisu nista vise uradili na prvenstvu ... zbog ljudi , a posebno devojaka koje su zdusno bodrile :)
Ne da su imale dusu , nego burka:)
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 22:10 - pre 266 meseci
UBEDLJIVO MAJLUĐI NAVIJAČI



 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 22:47 - pre 266 meseci
Ako neko ima navijace ....
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/evropa.htm
Ali steta sto se to ne odrazava i na nasu reprezentaciju ...
Ali ako Bog da pa bude Ser i MO onda ce biti pravih navijaca
 
Odgovor na temu

MasterOfUndead
Novi Sad

Član broj: 2389
Poruke: 280
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter02.06.2002. u 23:42 - pre 266 meseci
Brazil sampion ?

Prvi test za to imaju vec sutra u mecu sa fanaticnim turcima koje nije lako dobiti . Ako turke oderu onda su iskazali kvalitet , a ako ne onda su supci

Nego da se vratimo na zabare koji sutra imaju veoma ozbiljan mec protiv Ekvadora koji ce po mojim ocekivanjima dobiti , ali nikad se ne zna ekvador je kvalitetna ekipa .

Treci mec sutra je Hrvatska : Meksiko [\b] i siguran sam da cemo svi zajedno navijati za Meksiko
ubi ubi ubi ustasu
"...and the earth becomes my throne
I adapt to the unknown
under wandering stars I've grown
but myself but not alone
I ask no one!"
 
Odgovor na temu

Bobi-Wan Kenobi
Slobodan Ivanovic
Kragujevac

Član broj: 3753
Poruke: 30
213.163.39.*



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 00:16 - pre 266 meseci
Citat:
MasterOfUndead:
Nego da se vratimo na zabare koji sutra imaju veoma ozbiljan mec protiv Ekvadora koji ce po mojim ocekivanjima dobiti , ali nikad se ne zna ekvador je kvalitetna ekipa .


Nadam se da mec sa prekaljenom selekcijom Srbije i Crne Gore nije uticao na pohvalu za Ekvador.
Posle meca Francuska - Senegal u anketi o potencijlanom svetskom prvaku vise od 20% ucesnika je odgovorilo Senegal.

Citat:
Treci mec sutra je Hrvatska : Meksiko [\b] i siguran sam da cemo svi zajedno navijati za Meksiko
ubi ubi ubi ustasu


Ja hocu, ali iz drugih razloga. Ovaj iskaz gore smatram sramnim. Ali, mozda fudbal i nije sport. Ili... Susedima sve najbolje na WC od mene. Nek izgube u finalu od Iraca .
Pozdrav.

You're going to find that many of the truths we cling to depend
greatly on our own point of view.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 00:19 - pre 266 meseci
Ne treba gajiti mrznju ovde , ovde ima dosta naroda iz EX-YU ...
Za to sluze forumi kao moj , salim se

Moj tip:
Brazil : Turska 1
Italija : Ekvador 1
Hrvatska : Mexico 2

Istina , ako operu Turke onda stvarno vrede , ali i jos jedna istina velika, i minimalna pobeda je vrlo mnogo jer je ovo ipak prva utakmica , a svi timovi igraju lose prvu tekmu. (Nemcima se desilo slucajno)
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.104.EUnet.yu



+3 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 02:08 - pre 266 meseci
Citat:
Bobi-Wan Kenobi:
Citat:
Treci mec sutra je Hrvatska : Meksiko [\b] i siguran sam da cemo svi zajedno navijati za Meksiko :p
ubi ubi ubi ustasu :)


Ja hocu, ali iz drugih razloga. Ovaj iskaz gore smatram sramnim. Ali, mozda fudbal i nije sport. Ili... Susedima sve najbolje na WC od mene. Nek izgube u finalu od Iraca ;).
Pozdrav.


a zasto ti navijas za meksiko? kladio si se? :-))) ja jesam i zato ja navijam za meksiko :-)
a kladio si se i na irce ili volis njih, je l' tako? :-)))
i ja isto onu izjavu smatram sramnom i pozivam moderatora da reaguje i obrise onu poruku.
 
Odgovor na temu

Bobi-Wan Kenobi
Slobodan Ivanovic
Kragujevac

Član broj: 3753
Poruke: 30
213.163.39.*



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 02:29 - pre 266 meseci
Citat:
srki:
a zasto ti navijas za meksiko? kladio si se? )) ja jesam i zato ja navijam za meksiko
a kladio si se i na irce ili volis njih, je l' tako? ))


Bice da je tako...
Meksiko, Irska i Danska su ekipe koje bodrim na ovom prvenstvu. Od "favorita" jedino zelim da Engleska postigne uspeh. Ostali su mi potpuno antipaticni, na celu sa juznoamerickim timovima.
Da ja sam jos jedan ljubitelj ostrvskog fudbala i ostrvskog piva .
Pozdrav.

Viva la Mexico!
You're going to find that many of the truths we cling to depend
greatly on our own point of view.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 03:08 - pre 266 meseci
Bobi , nema vas mnogo ...
Iskreno ne verujem da ce i jedna ostrvska ekipa proci bolje nego na proslom SP.
Ne vidim ni u jednoj prognozi Irce ili Engleze u vrhu ...
 
Odgovor na temu

Bobi-Wan Kenobi
Slobodan Ivanovic
Kragujevac

Član broj: 3753
Poruke: 30
213.163.39.*



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 03:42 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
Bobi , nema vas mnogo ...
Iskreno ne verujem da ce i jedna ostrvska ekipa proci bolje nego na proslom SP.
Ne vidim ni u jednoj prognozi Irce ili Engleze u vrhu ...


Ne treba se baviti statistikom. Vazno je da svi uzivamo u fudbalu.
Sto se uspeha tice, momci ce pokazati sta umeju na terenu. Iskreno zelim da Irci stignu daleko bez Kina.
C'mon laddies, lets win this one!


You're going to find that many of the truths we cling to depend
greatly on our own point of view.
 
Odgovor na temu

Mario
Beograd

Član broj: 1876
Poruke: 986
*.verat.net



+2 Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 04:02 - pre 266 meseci


Evo malo i Engleza, oni imaju najluđe navijače, polovini je zabranjen ulazak u Japan i J.Koreju.
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 04:34 - pre 266 meseci
Citat:
Evo malo i Engleza, oni imaju najluđe navijače, polovini je zabranjen ulazak u Japan i J.Koreju.

Tome nista ne fali ... naprotiv
 
Odgovor na temu

Bobi-Wan Kenobi
Slobodan Ivanovic
Kragujevac

Član broj: 3753
Poruke: 30
213.163.39.*



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 05:06 - pre 266 meseci
Citat:
Serbian_Fighter:
Tome nista ne fali ... naprotiv


Zabraniti ulaz navijacima koji su navijanje "izmislili"? Greska! Mnoge navijacke grupe usvojile su imena, pesme i nacin zivota ostrvskih ljubitelja fudbala. Zasto?
Jer su najbolji. Primera je mnogo, a meni najdrazi su utakmice Lidsa u ligi sampiona 2000/2001. Ti ljudi zive za fudbal. Navijace treba kontrolisati, nikako proterati.
Pozdrav.

We are so proud
We shout it out loud
We love you Leeds - Leeds - Leeds


You're going to find that many of the truths we cling to depend
greatly on our own point of view.
 
Odgovor na temu

Bobi-Wan Kenobi
Slobodan Ivanovic
Kragujevac

Član broj: 3753
Poruke: 30
213.163.39.*



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 10:36 - pre 266 meseci
"When the fifth sun sets get back reclaim, tha
Spirit of Cuahtemoc alive an untamed"

Croatia - Mexico 0:1
Cuahtemoc Blanco! "Uknjizih" prvu pobedu. Italijo cuvaj se.
Pozdrav svima.

Viva la Mexico!


You're going to find that many of the truths we cling to depend
greatly on our own point of view.
 
Odgovor na temu

MasterOfUndead
Novi Sad

Član broj: 2389
Poruke: 280
*.my-trion.net.



Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 14:00 - pre 266 meseci
poZ

ok ocigledno sam preterao kad sam izrazio svoju mrznju prema hrvatima ok ovaj forum nije mesto za tako nesto , tako da sory adminima necu to vise raditi i zamolio bih da izbrisu tu moju poruku .

Da se vratimo na fudbal :)

Pre otprilike sat vremena se zavrsila utakmica Brazil : Turska sa rezultatom 2:1 za Brazil , koji su se po meni IZVUKLI od poraza . Jeste da je terenska inicijativa bila na njihovoj strani i da su imali vise sansi , ali fanaticni turci su jos jednom iskazali svoju pozrtvovanost na terenu i da su pobedili to bi bilo apsolutno zasluzeno .

Posto su zabari vec uveliko poceli , odoh da odgledam to POZDRAV SVIMA
"...and the earth becomes my throne
I adapt to the unknown
under wandering stars I've grown
but myself but not alone
I ask no one!"
 
Odgovor na temu

Serbian Fighter
Ivan Minic
Decko koji obecava.
Permanently Offline

Serbian Fighter
Član broj: 2583
Poruke: 2316
*.beotel.net

ICQ: 83773127


Profil

icon Re: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter03.06.2002. u 15:01 - pre 266 meseci
Prosao tiket
A za Engleze , pa ono je bila pozitivna konotacija.
Imaju najjace navijace (sem Turaka i Srba mozda ... ) , cinejnica da im je zabranjen ulaz u zemlju potvrdjuje koliko dobro rade svoj posao
Vijeri pere li pere ove jadnike ...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Brazil pobednik Svetskog prvenstva u fudbalu - prognozira kompjuter

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40635 | Odgovora: 201 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.