Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto muskarci ne vole da idu na vencanja?

elitemadzone.org :: MadZone :: Zasto muskarci ne vole da idu na vencanja?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6058 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.ptt.yu.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Zasto muskarci ne vole da idu na vencanja?13.03.2005. u 15:26 - pre 232 meseci
Sto napadoste coveka,pa ne vole svi glasnu muziku,dobar provod i zderanje alkohola i masne prasetine.
Da ne bude zabune sinoc sam bio na svadbi najboljeg druga i opasno smo se proveli.
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

JogyII

Član broj: 29257
Poruke: 623
*.imtel.co.yu.



Profil

icon Re: Zasto muskarci ne vole da idu na vencanja?14.03.2005. u 14:35 - pre 232 meseci
pa ovako crkveni/opstinski deo je obicno veoma lep dogadjaj sa sve zagora dece i ostalog sto ide, ali onaj drugi koji se zove svadba, pa :
- uzasno teska i nekvalitetna hrana koju moras da probas da nekoga nebi uvredio (masno meso, velike kolicine slatkisa ...)
- prevelike kolicine alkohola, koje takodje moras da konzumiras u slicnim kolicinama da nebi ...
- zaista preglasna, u kasnijem delu svadbe vise kafanska muzika koja se nekim ljudima ne dopada
- previse ljudi koji se u ogromnom procentu medjusobno uopste ne poznaju, i/ili ne podnose, a pozvani su da se nebi uvredili (sta mislite zasto se prave rasporedi sedenja)
- obicaj da se mladencima poklanjaju stvari po principu "moj je veci"

... to je samo deo mog prosecnog dozivljaja vencanja, a bio sam na dosta njih (imam veliku porodicu LOL)


moja svadba ce biti mala proslava sa 20-40 vrlo bliskih prijatelja i rodjaka, a ne ...






So Long, and Thanks for All the Fish


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zasto muskarci ne vole da idu na vencanja?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6058 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.