Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jedno jednostavno pitanje ali za mene pocetnika u php komplikovano

[es] :: Web razvoj :: Jedno jednostavno pitanje ali za mene pocetnika u php komplikovano

[ Pregleda: 3717 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

belaj
BiH

Član broj: 2493
Poruke: 110
*.cable-01.sa.lol.ba.



Profil

icon Jedno jednostavno pitanje ali za mene pocetnika u php komplikovano17.03.2005. u 13:11 - pre 231 meseci
Ovako hocu da pravim sajt e sada cilj mi je da na pocetnoj stranici imam jedan dio koji je dinamicki tj na sredini da imam mjesto koje ce mi vuci iz baze ili iz txt fajla...
kako najlakse da to napravim..

sta savjetujete iframes ? pa da uradim include u njima ili kako bi mogao u tabeli da ubacim include i da mi ispise .txt fajl..

ima li neka funkcija da mi ispise u djelu tabele txt fajl? jer nekako mi najlakse cini da txt fajl imam na serveru koji mi ispisuje na web stranici a kasnije je lako skontati kako editovati taj txt fajl..


dajte neki prijedlog samo da nije puno komplikovano hvala

 
Odgovor na temu

MileG

Član broj: 28981
Poruke: 997



+7 Profil

icon Re: Jedno jednostavno pitanje ali za mene pocetnika u php komplikovano17.03.2005. u 13:51 - pre 231 meseci
Ne treba ti iframe za to nego ucitavaj tekst u obicnu celiju. Naravno da sve zavisi od izgleda tabele, i kako ce duzina teksta uticati na sve to... Nemoj iframe.
 
Odgovor na temu

belaj
BiH

Član broj: 2493
Poruke: 110
*.cable-01.sa.lol.ba.



Profil

icon Re: Jedno jednostavno pitanje ali za mene pocetnika u php komplikovano17.03.2005. u 18:07 - pre 231 meseci
E pa super haj samo mi pomozi oju funkciju ili kako da izgleda taj code posto nemam pojma oko php ako znas bio bi ti zahvalan ?
ako mozes napistai neko kratko upustvo kako da pocnem tj kako da izgleda taj code..
poz
 
Odgovor na temu

MileG

Član broj: 28981
Poruke: 997



+7 Profil

icon Re: Jedno jednostavno pitanje ali za mene pocetnika u php komplikovano17.03.2005. u 18:43 - pre 231 meseci
To sto tebi treba je u principu jako jednostavno pogotovo ako ti samo treba da se ispisuje neki tekst iz txt filea. Da ti ne pisem code evo ti nesto bolje gdje ces naci jos svasta zanimljivo.
http://www.hotscripts.com/PHP/Tips_and_Tutorials/index.html
Potrazi i ovde na forumu imas konacan odgovor na ono sto tebi treba.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Jedno jednostavno pitanje ali za mene pocetnika u php komplikovano

[ Pregleda: 3717 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.