Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sta raditi sa klinkama koje vas napadaju

elitemadzone.org :: MadZone :: sta raditi sa klinkama koje vas napadaju

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14761 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

acatheking
Aleksandar Ristić
Beograd/Mirijevo

acatheking
Član broj: 6769
Poruke: 1133
80.93.231.*



+28 Profil

icon Re: sta raditi sa klinkama koje vas napadaju31.03.2005. u 08:34 - pre 231 meseci
Daj bre ljudi ne ložite više čoveka...
Mada, čim se čovek odlučio da postavi temu, mislim da se dvoumi, da li da uskoči u vatru ili ne :-)...
Pošto si rekao da imaš ćerku njihovih godina, da li bi ti bilo prijatno da neko postavi istu temu kao i ti, a da se odnosi na to, kako tvoja ćerka spopada nekog duplo starijeg od nje? Verujem da ti ne bi bilo baš prijatno.
Volim da se vozim grackim autobusom.
Gracki autobus jede sitne pare,
gracki autobus zna kad treba stane.
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: sta raditi sa klinkama koje vas napadaju31.03.2005. u 09:52 - pre 231 meseci
Ma i ja sam mislio da su to neke klinke pa da uletim u diskusiju :) kad ono...to je jos malo pa starije od mene...ali moze i to da prodje :)
a ti cale...batali se corava posla ;) nemoj da zobg mlade pi?ke izgubis to sto imas ;)
jebeno je to kad pocne da se prica po gradu :))
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: sta raditi sa klinkama koje vas napadaju31.03.2005. u 10:12 - pre 231 meseci
Ja cu ti samo ponoviti jos jednom. Mani se toga covece. Ne znam kakva ti je zena,ali ako je normalna,onda joj lepo kazi,startuju me klinke,nasmejte se zajedno i cao. Tim devojkama kazi da su smesne i nastavi svoj zivot. Il pitaj Pandor-a za savet. On ima prijatelje mlade pastuve koji su verovatno nekako povezani sa ovom temom. Bas kao i oni diplomate,predsednici,akademici,milioneri,mladi apoloni i supermeni sa drugih tema.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net.



+1 Profil

icon Re: sta raditi sa klinkama koje vas napadaju31.03.2005. u 10:13 - pre 231 meseci
Citat:
- Sociološke teme (muško-ženski odnosi i slično) nisu poželjne na ES-u i podležu strožijoj moderaciji.

http://www.elitesecurity.org/tema/80149-Pravilnik-foruma-MadZone
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: sta raditi sa klinkama koje vas napadaju

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14761 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.