Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?

[es] :: Storage :: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?

[ Pregleda: 5854 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sasa Stevic
Sasa Stevic
Banja Luka

Član broj: 40319
Poruke: 56
*.teol.net.



Profil

icon Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?19.04.2005. u 22:41 - pre 231 meseci
Koji preporucujete, kako su se pokazali i koliko traju otprilike? Srbija ili BiH, gdje se ima kupiti i za koliko para?
 
Odgovor na temu

BeastMaster
Dragan Mitic
Krusevac

Član broj: 4666
Poruke: 1561
*.air.tehnicom.net.

ICQ: 22756094


Profil

icon Re: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?19.04.2005. u 22:50 - pre 231 meseci
Ponude i informacije o tome gde može da se kupi isključivo preko PP ili maila.
 
Odgovor na temu

Sasa Stevic
Sasa Stevic
Banja Luka

Član broj: 40319
Poruke: 56
*.teol.net.



Profil

icon Re: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?19.04.2005. u 22:56 - pre 231 meseci
Cuj ovo, pa neko mora da kaze "znam ja" pa tek onda mu mogu poslati PP ili mail!Ne mogu ja svima da saljem, necuveno!
 
Odgovor na temu

Sasa Stevic
Sasa Stevic
Banja Luka

Član broj: 40319
Poruke: 56
*.teol.net.



Profil

icon Re: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?21.04.2005. u 00:33 - pre 231 meseci
Zar niko nema da pomogne?
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?21.04.2005. u 02:56 - pre 231 meseci
@Sasa Stevic

Da'l se samo praviš, ili stvarno ne razumeš šta Ti je kolega BeastMaster rekao?
Ako neko zna, poslaće Ti poruku na PP. Jasnije?

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Sasa Stevic
Sasa Stevic
Banja Luka

Član broj: 40319
Poruke: 56
*.teol.net.



Profil

icon Re: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?21.04.2005. u 14:24 - pre 231 meseci
Nema potrebe za tim cinizmom. Ako zbog umora ili zbog samo meni poznatih stvari nisam razumio, nema potrebe za boldiranjem slova u tako djavolskoj boji. Zasto bih se ja pravio ili da ti stavim svoje (ili tvoje) rijeci u usta, mislis da li sam glup, pa ne razumijem, kakve koristi imam od toga?! Po datumu registracije mozes da primijetis da sam prilicno nov u ovome, tako da nisam upoznat s nekim stvarima, vezanim za rad ovog foruma. Ako zelis nesto i konkretno, nisam na jednu samo poruku naisao u kojoj ljudi pitaju gdje i posto nesto kupiti. Nikome se nije ovakav stav nametnuo, nikome se nije nametnulo to da se dvoumi, da li da vise i uputi bilo kakvu poruku, da se ne bi osjecao priglup. Kad a covjek dozivi da mu kazu: "Da'l se samo praviš, ili stvarno ne razumeš šta Ti je kolega BeastMaster rekao?
Ako neko zna, poslaće Ti poruku na PP. Jasnije?", sta drugo moze da pomisli! Ti ako si vec neki moderator i ako ovo radis volonterski, kao pomoci cu ja nekome kome je to potrebno, *****, a ne na nama koji pitamo nesto konkretno! Ako krsim ili ugrozavam rad foruma, to i reci, ali rijecima: "krsis ili ugrozavas" rad foruma, bez da podebljavas, podvlacis i naglasavas boju slova. Mislim da to stvarno nije u redu!
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?22.04.2005. u 00:16 - pre 231 meseci
Bilo bi dobro kada bi najpre pročitao svoj post, kojim si reagovao kao "opečen", kada Ti je kolega, sasvim dobronamerno, skrenuo pažnju na pravila foruma, koji je privatan i koji je, kao što Pravilnik (koji očigledno nisi pročitao) predviđa, "privilegija, a ne pravo", te trebaš da se prilagodiš njemu.

Korisnici gotovo nikada nemaju primedbi na poruke sliče Beast Masterovoj, jer je to višegodišnja praksa, pogotovo na HW forumima. Ovo je lako za uporediti, a prostim traženjem sličnih tema, kojih je sasvim dovoljno, da čak ni umornom oku neće promaći.

Citat:
Sasa Stevic: Ako krsim ili ugrozavam rad foruma, to i reci, ali rijecima: "krsis ili ugrozavas" rad foruma, bez da podebljavas, podvlacis i naglasavas boju slova. Mislim da to stvarno nije u redu!


Kao što rekoh, prva poruka Moderatora je i bila potpuno u takvom tonu, ali Ti to očigledno nije bilo dovoljno jasno. Ovo nije chat, već diskusija "poruka po poruka" i svi imaju dovoljno vremena da razmisle šta će napisati u svom postu, pa tako i Ti. Osim toga, to je i obaveza, na koju pristaješ već samim učlanjenjem.

Znači, da ne bude zabune, moja poruka Tebi je bila druga po redu, jer si se bunio obrazloženjem prve. Ako Te je izgled moje poruke uvredio, ja Ti se ovom prilikom izvinjavam, ali uz uveravanje da to definitivno nije bila namera.

Uzgred, crvena boja nije "đavolska", kako kažeš, već je samo to - obična boja. Ovde boje služe samo za naglašavanje nečeg bitnijeg od ostalog teksta i ni zašta više.

Toliko od mene,
Pozdrav
 
Odgovor na temu

BeastMaster
Dragan Mitic
Krusevac

Član broj: 4666
Poruke: 1561
*.air.tehnicom.net.

ICQ: 22756094


Profil

icon Re: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?22.04.2005. u 00:20 - pre 231 meseci
Da se ne širi offtopic - LOCK.

Storm je lepo objasnio o čemu se radi tako da ja nemam više šta reći.
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: Eksterni DVD RW, posto i gdje kupiti?

[ Pregleda: 5854 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.