Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji papir koristite za laserske stampace?

[es] :: Ostali hardver :: Koji papir koristite za laserske stampace?

[ Pregleda: 5136 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net.

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Koji papir koristite za laserske stampace?21.04.2005. u 18:42 - pre 230 meseci
Imam HP 1010 i koristim papir na kojem pise da je za laser i da je 80g ali nakon stampe papir izlazi deformisan, krajevi se saviju.
Koji mi papir preporucujete i da li je uopste problem u papiru?
poz M.
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Koji papir koristite za laserske stampace?22.04.2005. u 11:57 - pre 230 meseci
Hteo si da kažeš da papir izlazi malo uvijen na krajevima, po dužoj stranici?
Koliko se meni čini to je sasvim normalno. Papir se u printeru zagreje i pritom je putanja kojom prolazi pomalo zakrivljena, tako da mora malo da se uvije. Ako štampaš dvostrano, posle drugog prolaska papir se ispravi (ne baš skroz, nažalost).

I ja koristim manje-više bilo koji 80-gramski papir.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net.

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Koji papir koristite za laserske stampace?22.04.2005. u 18:43 - pre 230 meseci
Ovo mi je prvi laser, pa nisam znao da mu je to default;> mislio sam da je do papira...
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Tutinac
Jasmin M.
Tutin

Član broj: 56337
Poruke: 4
85.222.129.*



Profil

icon Re: Koji papir koristite za laserske stampace?09.05.2005. u 23:50 - pre 229 meseci
Moze da bude i do papira. Ja sam prvo koristio "Maestro special" od 80 grama ali ga je skroz savijao. Onda sam uzeo "Maestro standard" isto od 80 grama i odlican je. U prodavnici su se cudili jer je special skuplji ali ipak meni standard daje bolje rezultate.
Isto kad hoces da odstampas neki dokument. Ides na FILE/PRINT/PROPERTIES...onda tu udjes u "PAPER" i dole u "Type is" izaberes "TRANSPARENCY". To je kao da mu zadas da stampa na providnoj foliji. Onda on manje zagrijava papir a kvalitet stampe je isti. Papir se tad manje krivi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Koji papir koristite za laserske stampace?

[ Pregleda: 5136 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.