Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SBB Belgrade- Par pitanja u vezi performansi

[es] :: ISP :: SBB Belgrade- Par pitanja u vezi performansi

[ Pregleda: 4060 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tauruss
Rosic Jovan
Beograd

Član broj: 57027
Poruke: 3
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon SBB Belgrade- Par pitanja u vezi performansi30.04.2005. u 14:17 - pre 230 meseci
Planiram da uzmem flat 256 ovih dana pa imam par pitanja za korisnike koji imaju pomenutu konekciju....
Kakav je protok prilikom downloada? Izvlaci li 30 kB/sec? Teoriju znam, interesuje me praksa.
Kakav je ping u igrama?
Utice li na performanse uzimanje realne ip adrese? Skuplje je 600 dina pa me zanima $ta konkretno dobijam?

Nov sam na forumu pa se izvinjavam ako pitam nesto sto se ranije diskutovalo na forumu.
Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: SBB Belgrade- Par pitanja u vezi performansi30.04.2005. u 16:37 - pre 230 meseci
u principu tako ce i biti. ali zavisi i u kom si delu grada. inace
nesto kilavo radi mreze u poslednjih mesec, dva.
 
Odgovor na temu

Raven45
Daniel Stojilovic
None (but if you are offering... )
Srbija, Beograd

Član broj: 20222
Poruke: 117
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: SBB Belgrade- Par pitanja u vezi performansi01.05.2005. u 01:01 - pre 230 meseci
Citat:
Tauruss: Izvlaci li 30 kB/sec? Teoriju znam, interesuje me praksa.


da.

Citat:
Tauruss:Kakav je ping u igrama?


lično sam igrao samo warcraft 3 i tamo je ping odličan. Ne sećam se tačne brojke, davno ga nisam igrao, ali sećam se da sam obično bio medju prvima po pingu... Ukratko, warcraft je radio xtra...

Citat:
Tauruss:Utice li na performanse uzimanje realne ip adrese?


ne.

Citat:
Tauruss:Skuplje je 600 dina pa me zanima $ta konkretno dobijam?


Postaješ "vidljiv" na internetu. Bez realne (javne) adrese, serveri vide adresu tvog rutera (sbb-ovog NAT-a), što može da bude i dobro i loše... Dobro je jer taj ruter radi kao firewall i pomaže ti u blokiranju neželjenih informacija (virusa, itd. )... Loše je jer će ti P2P programi raditi malko slabije (ne sporije)... Npr. u Emule-u ćeš imati Low ID, u DC-u ćeš morati da podesiš na passive konekciju, itd... Zaklju;ak: Nije vredno tih para.

S obzirom na trenutno stanje sa ISP-evima, SBB nije loš izbor...

Citat:
Tauruss:Nov sam na forumu pa se izvinjavam ako pitam nesto sto se ranije diskutovalo na forumu.
Unapred hvala.


bilo je gomilu topika na istu temu, al ajd...

pozdrav
..._...._........_................._....
..|_|.|_|.|..||_.|\..|...|_|.|_...
..|\_.|..|..\/.|_.|..\|......|.._|..

 
Odgovor na temu

Tauruss
Rosic Jovan
Beograd

Član broj: 57027
Poruke: 3
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: SBB Belgrade- Par pitanja u vezi performansi01.05.2005. u 17:24 - pre 230 meseci
Doslo je do nesporazuma sa ljudima iz SBB-a i na kraju se ispostavilo da moj kraj nije pokriven tako da cu morati da uzmem ADSL.
Primetio sam da su cene za flat pristup uglavnom ujednacene pa nisam siguran za kojeg providera da se opredelim? $ta znaci nivo agregacije 30:1? 20:1?
Hvala! =)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: SBB Belgrade- Par pitanja u vezi performansi

[ Pregleda: 4060 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.