Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)

[es] :: Grafički dizajn :: pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)

[ Pregleda: 5094 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nenad savkovic
prnjavor

Član broj: 54696
Poruke: 2
*.teol.net.



Profil

icon pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)12.05.2005. u 13:17 - pre 230 meseci
Poydrav svima!
Trebao bih pomoc oko nacina na koji mogu napraviti "razbijanje" piksela tj. na tacke(vece i manje) na zavrsetcima odredjene forme. Da bih vam bilo jasnije o cemu pricam, mislim da na svim stampanim materijalima coca-cole postoji ovaj primjer. Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

Dzaja
Foča

Član broj: 10098
Poruke: 31
*.teol.net.



Profil

icon Re: pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)13.05.2005. u 08:05 - pre 230 meseci
Ako sam te dobro shvatio (a ne mogu da se sjetim reklama coca cole) mislim da je u pitanju

PSD filter-->pixelate--> color halftone.

Naravno prije toga selektuj sta hoces da pixelizujes, u filteru podesi max velicinu pixela i to je to.
 
Odgovor na temu

nenad savkovic
prnjavor

Član broj: 54696
Poruke: 2
*.teol.net.



Profil

icon Re: pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)18.05.2005. u 07:33 - pre 230 meseci
hvala ti za pomoc.
Zanimam me kako da dobijem boju objekta koji bi ''pixelovao"!
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Dzaja
Foča

Član broj: 10098
Poruke: 31
*.paleol.net.



Profil

icon Re: pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)23.05.2005. u 12:38 - pre 230 meseci
Izvini, bio sam odsutan.
Aj malo objasni kakvu boju, za sta ti treba, daj malo vise detalja.
 
Odgovor na temu

mariobg

Član broj: 59356
Poruke: 323
*.beotel.net.



Profil

icon Re: pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)27.05.2005. u 12:56 - pre 230 meseci
Pa malo se igras jedno ceo dan sa filterima Hvala bogu te je cs to sada konacno dobro izveo! Jos samo fontove da rese...
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: pomoc! pikseli koji se odvavjaju od svoje forme( npr. coca-cola reklame)

[ Pregleda: 5094 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.