Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"kosovo" by beach boys :(

elitemadzone.org :: MadZone :: "kosovo" by beach boys :(

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15728 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: "kosovo" by beach boys :(22.05.2005. u 21:06 - pre 230 meseci
Citat:
Sram te bilo !!! treba voleti svoju zemlju

Ovaj, a kako se to tačno voli zemlja ? Mislim, mogu da volim neku osobu kao osobu, mogu da volim neki bend (mada je adekvatnije reći da mi se dopada neki bend), mogu da volim određen cvet, kućnog ljubimca, ili nešto slično, ali zemlju...Uostalom i da mogu da je volim, nemam apsolutno nikakvog razloga za to.Mada, i ne mrzim je, ukoliko je neko tako shvatio.Potpuno sam ravnodušan i potpuno mi je svejedno u kojoj ću zemlji raditi, i kome ću plaćati porez sve dok taj kome plaćam porez radi ono što je u mom interesu.U ovoj zemlji se to baš i ne radi.

Na ovoj temi sam se javio koliko da kažem da je nepotrebno praviti toliku frku oko jedne pesme koju će ionako svi zaboraviti kroz par dana (evo ja ne videh da se ista uopšte i spominje negde još uvek).A onda se našle "patriote" da objašnjavaju kako su zapadnjaci kreteni, kako ništa dobro sa zapada nije došlo itd...i po meni, to su najobčniji licemeri.Pljuju po zapadu, a svi odreda koriste štošta što je izmišljeno i/ili proizvedeno baš na zapadu (struju, kompjuter, televizor, telefon, softver, automobil, odeću...).Čak i da izuzmemo činjenicu da je sve to izmišljeno na zapadu, i kažemo, ok, ponešto od toga se proizvodi i kod nas.Koliko vas koji pljujete po zapadu ima samo televizor marke EI Niš, automobil marke Yugo, nosi isključivo domaću konfekciju, koristi isključivo domaći softver i operativni sistem (koji operativni sistem ? :D), ima mobilni telefon marke...ček, pa nema mobilnih telefona sa nekim našim brendom, i domaći kompjuter...ups, nema ni to...bah.

Otišli smo previše offtopic, ali jednostavno ne umem da se suzdržim kad neko tako lupi da sa zapada ništa dobro nije došlo, a 99% svega što koriste je ili izmišljeno ili proizvedeno (ili oba) na zapadu.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: "kosovo" by beach boys :(22.05.2005. u 21:45 - pre 230 meseci
Moje misljenje je da su nasi mediji samo radi gledanosti i ekskluzivnosti vesti objavili ovaj spot, i nista vise!!! E sad da nije dobar po nas, nije, ali i mi smo isto to radili u svim onim pesmama indexovog pozorista, pa sta???
Mislim da je totalno glupo traziti od nekoga izvinjenje zbog ovoga, ako nece nemora, ako hoce da se izvini, primamo izvinjenje i gotova stvar!!!
Bolje je da brinemo i da gledamo kako da se zaposlimo i kako da otvaramo radna mesta i da poboljsavamo zivotni standar mesto da pricamo prazne price, o tome kako je neko nekada snimio spot u kome smo se mi pronasli.......
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: "kosovo" by beach boys :(17.06.2005. u 21:19 - pre 229 meseci
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=419047
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: "kosovo" by beach boys :(17.06.2005. u 22:26 - pre 229 meseci
Citat:
„Najpre da kažem da je moja namera bila da se narugam sopstvenoj zemlji zbog siledžijskog ponašanja širom sveta. U pitanju je satira, koju su neki pogrešno razumeli kao propagandu. Trebalo je da se sluša samo u Americi, a želja mi je bila da moji sugrađani Amerikanci shvate kako neke naše akcije zvuče glupo kada se kažu kroz muziku. Mi, Amerikanci, volimo svoju zemlju, ali dobar deo nas ima problem da prihvati našu spoljnu politiku. Pesma je ukradena, nasnimljen je video, i voleo bih da je bilo načina da se to zaustavi", rekao je za "Vreme" Bob Rivers.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "kosovo" by beach boys :(

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15728 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.