Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

preporuka za adsl provajdera

[es] :: ISP :: ADSL :: preporuka za adsl provajdera

[ Pregleda: 3999 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon preporuka za adsl provajdera23.05.2005. u 10:03 - pre 230 meseci
potrebna mi je sto kvalitetnija veza, pogotovo bitan upstream. da ako pise da je 128, da bude toliko (15 k/s)... i mali ping.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: preporuka za adsl provajdera23.05.2005. u 10:57 - pre 230 meseci
Tesko da ti neko moze reci to sa sigurnoscu... bar za sada... za jedno pola godine kada se iskristalise stanje... mozda.
Jer svako ima adsl kod jednog provajdera.. i svako ce reci da mu je OK ili sta vec... retko ko je probao vise provajdera za ovo kratko vreme od kako je adsl aktuelan.

Tip: gledaj da ides kod provajdera koji ima sto manje adsl korisnika... znaci ovi neexponirani.
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.beogrid.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: preporuka za adsl provajdera23.05.2005. u 14:44 - pre 230 meseci
Teško da ćeš naći tako nešto, jer sama ADSL tehnologija podrazumeva smanjen realni protok, kao što je markom objasnio u ovoj poruci.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.19.*



+629 Profil

icon Re: preporuka za adsl provajdera23.05.2005. u 19:07 - pre 230 meseci
Citat:
Milan Andjelkovic: Teško da ćeš naći tako nešto, jer sama ADSL tehnologija podrazumeva smanjen realni protok, kao što je markom objasnio u ovoj poruci.

Nije baš tačno, što je i objašnjeno u toj istoj poruci.
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
80.93.240.*

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: preporuka za adsl provajdera24.05.2005. u 21:17 - pre 230 meseci
Misliš u trećoj poruci ispod linkovane? :)

Da, video sam taj podatak i ranije, i stvarno ne sumnjam da konfiguracija jeste takva.
Medjutim, moje dosadašnje iskustvo pokazuje da se definitivno ne može iskoristiti propagirani adsl protok u organizaciji korisnik - Telekom Srbija - provajder (a to iskustvo se ne zasniva na jednoj, ličnoj konekciji, već na popriličnom broju istih, testiranih na odgovarajući način).
Pritom je i markom napomenuo u sledećem postu:
Citat:
Lepo si rekao sa rezervom... Veoma zavisi od profila saobraćaja. To, na čalost, nije egzaktna nauka.

Iskren da budem, nemam dovoljno iskustva, a ni znanja, da pričam o stepenu egzaktnosti ove računice, ali imam dovoljno praktičnog iskustva da kažem da realna situacija nije takva da je moguće izvući propisani protok. Koji su sve faktori u igri, ne bih znao da kažem.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

Variator

Član broj: 59462
Poruke: 15
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: preporuka za adsl provajdera26.05.2005. u 19:20 - pre 230 meseci
Provajderi su manje vise slicni. Verovatno Sezampro, Eunet, YUBC pripadaju vodecim.
U svakom slucaju, kao sto sam vec pisao na ovom forumu, Beocity je najgori ISP pa i po pitanju ADSL-a. Treba ga izbegavati u sirokom luku. U stvari tesko da se i mogu nazvati provajderom. Mozda Ovajderom, jer jedino oni imaju vajde od cele stvari. Korisnici sigurno nem zbof vec pomenutih muljavina oko dinamickog IP-a. treba se ipak drzati firmi koje imaju vise od 3 zaposlena.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: preporuka za adsl provajdera

[ Pregleda: 3999 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.