Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Podaci na ambalazi ( po zakonu )_bar code, deklaracija.....(forma)

[es] :: Grafički dizajn :: Podaci na ambalazi ( po zakonu )_bar code, deklaracija.....(forma)

[ Pregleda: 4883 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gvozden
Ivan Gvozdenovic
Vojvodina

Član broj: 14712
Poruke: 74
*.ptt.yu.



Profil

icon Podaci na ambalazi ( po zakonu )_bar code, deklaracija.....(forma)24.05.2005. u 22:27 - pre 229 meseci
Da li bi neko mogao da mi tacno opishe i nabroji shta je sad sve potrebno (po zakonu) da sadrzi ambalaza. Znam bar code,deklaraciju ,datum proizvodenje ,rok upotrebe... U kojoj formi je uobicajeno i da li zavisi od branshe (delovi, bela tehnika,kanditorski proizvodi..)
E sad, da lima neshto strogo propisano ili je to na vlasniku /dizajneru da osmisli.
Voleo bih da znam sve o tome da ne bi posle bilo problema i dodatnih troshkova oko printa.
Ne bi bilo loshe da se malo naglas preslishamo!?
Poz & thanx
 
Odgovor na temu

mariobg

Član broj: 59356
Poruke: 323
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Podaci na ambalazi ( po zakonu )_bar code, deklaracija.....(forma)28.05.2005. u 13:03 - pre 229 meseci
Ja kad sam to radio to za fakultet, jednostavno sam otisao u prodavnicu i posto sam radio ambalazu jogurta, kupio 5 vrsta i pogledao
pozz
 
Odgovor na temu

gvozden
Ivan Gvozdenovic
Vojvodina

Član broj: 14712
Poruke: 74
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Podaci na ambalazi ( po zakonu )_bar code, deklaracija.....(forma)29.05.2005. u 01:37 - pre 229 meseci
ma dobro za faks i moze to da prodje ,ali sad su neshto dopunili. A uostalom bolje da znash sve da nemash nedoumica,jer ako radish 5 etiketa/kutija i uzmesh neki honorar treba to i da ljudski da odradish.
Postovacu kasnije neke linkove i pdf do kojih sam ja doshao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Podaci na ambalazi ( po zakonu )_bar code, deklaracija.....(forma)

[ Pregleda: 4883 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.