Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konačno dobri i zdravi "zabranjeni" proizvodi za sportiste

[es] :: Nauka :: Konačno dobri i zdravi "zabranjeni" proizvodi za sportiste

[ Pregleda: 4622 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.adsl.sezampro.yu.



+13 Profil

icon Konačno dobri i zdravi "zabranjeni" proizvodi za sportiste25.05.2005. u 10:50 - pre 230 meseci
Ako ste mislili da ću da navedem neki zdrav steroid onda ste se zajebali

Prvo Ocake (na bazi integralnog brašna, vlakana i ovsenih pahuljica), a sad sam video i Cool & Slim Deltine sladolede sa 0% šećera i 0% masti! Još nisam probao, jel ima neko ko jeste?

Još da se pojavi tako neka milka i strava
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu.



+25 Profil

icon Re: Konačno dobri i zdravi "zabranjeni" proizvodi za sportiste25.05.2005. u 11:54 - pre 230 meseci
More, da se pojave takvi bureci, kifle, djevreci i jogurti, to bi me spasilo!
 
Odgovor na temu

kv66

Član broj: 38196
Poruke: 589
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: www.popdepression.com


+2 Profil

icon Re: Konačno dobri i zdravi "zabranjeni" proizvodi za sportiste25.05.2005. u 15:32 - pre 230 meseci
hm,Vanja dosta sam skeptican po pitanju dobrih i zdravih proizvoda koje ti pominjes,a razlog je jednostavan:u njima se uvek moze naci nesto sto (uslovno)nije zdravo i dobro.Recimo konzervansi,aditivi,boje itd.Kako se recimo moze napraviti sladoled bez secera i masti?Ako pod sladoledom podrazumevamo proizvod na bazi mleka,gde je mlecna mast iz njega?Cime je zamenjen secer,nekim vest.zasladjivacem?Ili je mozda sladoled gorak,kiseo,slan,a ne sladak kako mu ime kaze?Naravno pomalo preterujem,ali samo hocu da kazem da ne treba biti extreman,jer se uvek u hrani moze naci "nesto" sto je manje ili vise nezdravo,pa kad bi tako terali u nedogled,na kraju nista ne bi ni jeli!
Calexico
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Konačno dobri i zdravi "zabranjeni" proizvodi za sportiste

[ Pregleda: 4622 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.