Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zamislite kako me taxista izlevatio............

elitemadzone.org :: MadZone :: Zamislite kako me taxista izlevatio............

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23860 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoran
tv service
021

zoran
Član broj: 426
Poruke: 2706
*.51.EUnet.yu.

Sajt: www.fanzo.org


+13 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............03.06.2005. u 01:27 - pre 230 meseci
Nisam nikad video da dobiješ račun za taxi.
Šta mene briga za njegov kredit , ni njega nije briga što je bio nemilosrdan .
Ali što je previše, previše je.

Pa zar ne važe samo FK računi ?
Odkud sada neki drugi ?
fanzo.org
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............03.06.2005. u 08:30 - pre 230 meseci
pa sad cak i neki taxisti imaju ugradjene fiskalne kase u automobile :) a ostali ti pisu priznanicu, sto je isto legalno :)
 
Odgovor na temu

Carlito Brigante

Član broj: 38907
Poruke: 110
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............04.06.2005. u 17:27 - pre 230 meseci
Moj jutrosnji dozivljaj sa Mr.Cab Driverom:

Oko 05.30 vracam se sa "Ambisa". Posto sam bio propisnim "gasom", zaustavljam prvi taksi, ne obracajuci paznju da ganc nova Lancia nema plavu krovnu taxi oznaku. U drustvu sam jedne norvezanke tako da smo ceo put ona i ja pricali na engleskom. Stizemo pred moju zgradu (N.Bgd-Fontana) i celavi dizelas mi saopstava da je taksimetar pokazao 650 din! Na to mu smireno odgovaram da mi pripremi racun na "Kurir d.o.o." (moj cuveni blef kad nisam zadovoljan iznosom racuna). On se, naravno, pravda da je potrosio sve priznanice. Razgovor je tekao otprilike ovako:

Celavi: Znas, brate, danas je subota, ne mogu da pronadjem ko ima racune.
Ja: Ne interesuje me, juce je bio petak... Moras mi napisati racun, ja sam novinar "Kurira", moram firmi da pravdam svoje troskove!
Celavi: Ali, ja ne radim ni u jednom u udruzenju, ja sam samostalni taksista.
Ja: OK, onda cu morati da pozovem Taxi Inspektorat (011/322-7-000, ZAPAMTITE OVAJ BROJ!). Daj mi tvoju ID karticu.
Celavi: Nemas ti bre ovlascenja da me legitimises.
Ja: Naravno da ne mogu da te primoram na to. Ali, prvi moj komsija je komandir smene u Interventnoj jedinici u 29-om. Mogu da ga probudim (Uzimam mobilni), samo moram da te upozorim da je veoma zaje*an kada ga neko rano budi. Ili ce poslati najblizu interventnu da te "legitimise" (pokusavam da budem sto maliciozniji izgovarajuci legitimisanje). Mislim da oni imaju ovlascenje da ti zatraze ID.
Celavi (sada vec pomirljivim tonom): Brate, nemoj, nema potrebe... Ajde da se dogovorimo... Sta nije u redu sa racunom?
Ja: Racunom? Racun si rekao da nemas, ali mislis li da imam dlakava ledja pa da me sisas ko ovcu?
Celavi: Znas, brate, ovo je nocna tarifa!
Ja: Znam da je nocna, nisam blesav da danju idem na "Ambis". Vrlo dobro znam koliko moze da kosta voznja Sajam-Fontana nocu!
Celavi: Brate, jel' u redu 500 kinti?
Ja: Naravno da nije.
Celavi: Pa sta mislis koliko kosta? Jel' moze 400?
Ja: Ne moze 400. Evo ti 200 i budi srecan jer sam te castio za gorivo. I castio sam te sto te momci iz interventne nisu kroz prozor za gusu izvukli iz kola!
Celavi: Znas, brate...
Ja: Znam, "brate", znam... Pametniji si kad cutis...

Dajem mu 200 dinara, izlazimo iz kola, celavac zadera po anlaseru i nestade u beogradskom jutru...
I did it my way!
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.ppp-bg.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 11:23 - pre 229 meseci

E ovako da ne bih otvarao novu temu, ( ako je potrebno neka moderator kaze pa cemo da prebacimo), a da bi unapredili malo uslugu, bilo bi lepo da kazete svoje zelje. Posto mogu da uticem iz ljude u "Zutom taksiju" na razne stvari, a pre svega hocu da promenim onu poruku koja se emituje dok je poziv na cekanju. Pa eto recite sta biste voleli da cujete tada? Mislio sam da ubacim neku muziku,,, cisto da odmore ljudi malo... :) osecam da im je muka od ovoga do sada jer nije menjano skoro dve godine :)

tako da .. dajte svoje predloge,,, moze za sve,,, a pre svega za pesme koje bi bila prikladne za cekicanje ;)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 12:52 - pre 229 meseci
Citat:
Nisam nikad video da dobiješ račun za taxi.


Pa kako da pravdas troskove ako se vozis na racun firme?

Racun za voznju je normalna stvar od kada postoji i taksi.

Citat:
Pa zar ne važe samo FK računi ?


Vazi standardan taksi racun, na kome stoji datum, vreme voznje, pocetak i kraj, i broj taksiste, uz potpis.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
212.200.107.*



+11 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 15:36 - pre 229 meseci
Pa nije bas tako crno-belo kao sto vi mislite. Pogotovo je preteran vas idealizam prilikom pozivanja, tarife, ovo ono...

Ovako. Svaka struka ima svoje cake. Idite malo pa pricajte sa taksistima. Ja ne moram jer sam cuo od jednog decka, na jednoj svadbi, slucajno. Taksista ne moze tek tako da ceka na nekoj lokaciji. To su nepisana pravila sluzbe. Tacno je da postoji cenovnik, ALI... on ceka na red za masnu lokaciju dugo vremena i on ocekuje da ubode bar 20 evra. Sad vi kazete: e vozi me na Slaviju. E nema problema 1000 dinara !

U Italiju sam jednom doputovao kasno. Nema prevoza, a ja sa 5 kofera. Isao bi ja peske do stana, oko 2 km ali ne mogu zbog bagaza. Sad, normalno, taksi tu kosta oko 8 evra, ali ja sam na stanici u pola 2 ujutro. I... nailazi taksi, pitam posto, kaze 25 evra. Mnogo. Utom nailazi jedna Rumunka i drugi taksi i ulazimo zajedno, ja ga pitam, koliko ovo moje dodje. On me gleda kaze 10 evra ! Rumunku je ostaviona 1 km voznje i uzeo joj 8 evra. Taksimetar mu je radio pro forme i stvarno ej nakucao 8 evra po tarifi, ali ja sam ispostovao dogovor i dao 10 evra.

Pazite a to je u Italiji.

Ne mudrujte mnogo, nego mislite. A pre svake akcije stavite ipak ruku u dzep !
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 15:52 - pre 229 meseci
Citat:

Pa nije bas tako crno-belo kao sto vi mislite. Pogotovo je preteran vas idealizam prilikom pozivanja, tarife, ovo ono...


Nije idealizam, nego zakon o taksi prevozu - ok, ako ti pristanes da se pogodis sa taksistom i platis mu vise od taksimetra, to je tvoja stvar - al to nema blage veze sa lopovlukom zvanim "turbina"

Kad vidis tablu taksi udruzenja, to znaci da taksista postuje cenovnik udruzenja ciju tablu nosi.

Citat:

Ovako. Svaka struka ima svoje cake. Idite malo pa pricajte sa taksistima. Ja ne moram jer sam cuo od jednog decka, na jednoj svadbi, slucajno. Taksista ne moze tek tako da ceka na nekoj lokaciji. To su nepisana pravila sluzbe. Tacno je da postoji cenovnik, ALI... on ceka na red za masnu lokaciju dugo vremena i on ocekuje da ubode bar 20 evra. Sad vi kazete: e vozi me na Slaviju. E nema problema 1000 dinara !


A sta mene, ili bilo koga drugog, briga za njihova interna nepisana lopovska "pravila sluzbe" ??! Znaci Pekaru Aci ces da platis kiflu 200 dinara onog dana kad nema promet, jer jbg... skupa lokacija, mora da se otplati nekako :-)

Ne, to ne sljaka tako - nema prava to da radi, ako mu ti das pare OK - ali i ako necas da mu platis i to je savrseno OK, stavise - pravilnije je.

Citat:

U Italiju sam jednom doputovao kasno. Nema prevoza, a ja sa 5 kofera. Isao bi ja peske do stana, oko 2 km ali ne mogu zbog bagaza. Sad, normalno, taksi tu kosta oko 8 evra, ali ja sam na stanici u pola 2 ujutro. I... nailazi taksi, pitam posto, kaze 25 evra. Mnogo. Utom nailazi jedna Rumunka i drugi taksi i ulazimo zajedno, ja ga pitam, koliko ovo moje dodje. On me gleda kaze 10 evra ! Rumunku je ostaviona 1 km voznje i uzeo joj 8 evra. Taksimetar mu je radio pro forme i stvarno ej nakucao 8 evra po tarifi, ali ja sam ispostovao dogovor i dao 10 evra.

Pazite a to je u Italiji.


Hehe, pa i u Italiji ima dosta sitnih prevaranata kao i u Srbiji i Grckoj uostalom - covek je pokusao da iskoristi situaciju sa 25 evra jer je kasno i ti si pun kofera, itd..., ti si ga otkulirao i to je to...

A, sasvim je druga situacija kad ti udjes u taksi i lik ima taksimetar koji ide 3x brze, a taksista ima tablu taksi udruzenja koje nema takve cene

Znamo mi svi da Beotaxi bez broja moze da bude divljak koji Beotaxi video u zivotu nije - ali to je jos jedno krivicno delo ako ga tuzis, just for the record ;-)

Dakle - turbina je ilegalna, ako si se pre toga pogodio za cenu - onda je druga prica sasvim.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
212.200.107.*



+11 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 16:05 - pre 229 meseci
OT
Citat:
Dimkovic: Hehe, pa i u Italiji


Mala digresija. Evo jos jednog, par ekselans primera kako nas narod ne napustaju duboko ukorenjene a pogresne predrasude.

Italija: osnivac EU, clan G7 (to znaci sedam najrazvijenijih SVETA), clan NATO, UN. Kolevka Renesanse... Rim, Firenca, Venecija... trebali sta jos reci ?

A Srbija ? Nema veze, opet cemo se mi svakom podsmehnuti.

Tako smo nekad govorili: ako je Grcka usla (a mislili to njesra od zemlje) pa ucicemo i mi. Sad kad smo videli da je i to mnogo, sad kazemo pa evo ulaze BG i RO , misleci opet o njima kao ma to je shit od zemlje.

I tako... Rugala se ruga...

Verovatno kad udje i Albanija necemo se vise smejati. Naime, nece imati kome...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 16:14 - pre 229 meseci
Da, u Italiji i Grckoj su mnogo cesce te sitne prevare, nego u zemljama severne EU, bez obzira ko je osnivac EU i da li je clanica EU, G8, NATO, INTERPOL-a, WTO-a i ne znam ti ja jos cega...

Sta je tu sad pa cudno - i zasto je to uvredljivo bilo kome - ta tvoja prica sa taxistom ti jako tesko ne bi desila u Nemackoj ili skandinavskim zemljama ili jako retko u UK (meni se desilo cca 2 puta u Nemackoj i mnogo puta u Francuskoj (tipa, taxista nece da vozi, ili hoce da naplati vise, tipa min 10 evra, a voznja je 8 evra i sl...), a vozim se cesto taksijem).

Sto ne znaci da je bilo koja od ovih zemalja "bolja" ili "losija" niti da su ljudi bolji ili losiji - vec da je tvoj problem sa taksistom za vise ocekivati u Italiji nego u Nemackoj, Svedskoj ili UK...

Tj. uzimati Italiju ili Grcku za neki komparativni primer "vidi dobra zemlja, a taksisti isto kradu" je los - jer tamo je poznato da taksisti tamo hoce da predju.

Da li sam sada bio jasniji? :-)

Nema tu ruganja ili predrasuda vec ciste cold facts... Stvarno nemam nameru da se rugam bilo kom, ili da dovodim u pitanje doprinos Italijana razvoju moderne civilizacije, vec ti samo kazem da danas, u ovom trenutku, tamo mozes ocekivati da tu i tamo budes prevaren od strane taksiste :-)

Uzgred, cisto sumnjam da, kao u Srbiji, neko u Italiji sme da koristi laznu tablu i turbinu - a znam za jedan primer u Grckoj koji je mnogo smesan a vezan je za doticni "alat" :-)))
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 22:04 - pre 229 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
A, sasvim je druga situacija kad ti udjes u taksi i lik ima taksimetar koji ide 3x brze, a taksista ima tablu taksi udruzenja koje nema takve cene


Ovo je pravilo za novu godinu.... svi taksisti imaju table taksi udruženja ali cene vožnje su astronomske.

1. januara ujutru, u centru grada praktično ne možeš naći taksistu koji uključuje taksimetar. I sad samo čekam da neko počne da priča kako ljudi moraju tako da rade jer je nova godina, nisu sa svojim porodicama, ne provode se... bla bla bla... koga je briga za to, ako u zakonu ne stoji da mogu da povećaju cene te noći za 100 do 200 %
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............07.06.2005. u 23:57 - pre 229 meseci
Carlito, mislim da za tu relaciju 200din ipak nije realno jer dnevna voznja Crveni Krst - Sava Centar sa popustom kosta ~150din.
Nocna za relaciju Vuk - Piramida je ~400din, uglavnom koji dinar preko...

Mislim da je nocu Sajam - Fontana verovatno oko 300din.

vdl/nlns
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu.



+25 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............08.06.2005. u 09:29 - pre 229 meseci
Da citiramo shibizzare ("sllucajnu" publiku, to jest): "A ti bi uzeo njegove pare da si ti dobio, a?"

Carlito ga je samo malkice kaznio zbog pokusaja prevare, mogao je i da mu ne plati nista, posto je lik "pao".

U situacijama sukoba, gde nisu unapred postavljena pravila (ili gde nema vanjske, jace sile koja kaznjava nepostovanje pravila, odnosno gde je pobedjeni u njenoj nemilosti) pobedjena strana ne dobija nista, osim onoga sto kao znak milosti pruzi pobednicka. Posto je lik "pao" vec kad je podlegao pretnji "interventnom" prakticno priznavsi da je kriv, samo je pitanje gde je granica do koje bi bio pokoran (ravnoteza njegovog verovanja u pricu o komsiji komandiru i sa druge strane gubitka koji mora da podnese ako nece da "zove" blef). Da ne dobije nista, mozda cak da jos i plati iz dzepa? Neki ljudi su u stanju da tacno procene granicu (npr. policijski isleditelji, profesionalni pokerasi i iskusni ulicni prevaranti).
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............08.06.2005. u 09:56 - pre 229 meseci
Mislim da je Carlito imao sreće ukoliko je njegova priča istinita, jer je mogao da na licu mesta dobije žestoke batine. Na njegovu sreću, taksisti se mnogo više plaše od kako su raznorazne psihopate počele da ih ubijaju.
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu.



+25 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............08.06.2005. u 16:23 - pre 229 meseci
Vidim da problematicni preduzetnici uvek imaju simpatije bar jednog dela publike koja se poistovecuje sa njima u rogue - romantizmu. Bas je super, vozikas se po gradu, vidis svasta, varas i potkradas ljude, bijes ih ako te otkriju, sta ti ko moze... prava FRP igra IRL!

Ne kazem, treba umeti blefirati ili ne pokusavati uopste.

Ali nije poenta u tome. Jebe se taksisti da mlati putnika, odnosno da ga bukvalno opljacka (primenom sile), da rizikuje teske krivicne optuzbe za nekoliko stotina dinara. Doci ce druga ovca. Ne zaboravimo da je to uobicajeno "rezervno" zanimanje i da je veci procenat taksista nego ljudi u drugim strukama ima kriminalni dosije ( cesta klauzula "da nije krivicno osudjivan" u oglasima za posao ih usmerava na "slobodna zanimanja"), a ko je zuljao dasku izgubi entuzijazam da ima ikakva posla sa zakonom i policijom. U tom slucaju, mozda je verovatnoca mala, ali je MOGUCNOST da prodjes onako kako ne bi zeleo nepodnosljiva i to je osnova za kompromis.
 
Odgovor na temu

Carlito Brigante

Član broj: 38907
Poruke: 110
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............08.06.2005. u 18:24 - pre 229 meseci
Citat:
S_Kid: Carlito, mislim da za tu relaciju 200din ipak nije realno jer dnevna voznja Crveni Krst - Sava Centar sa popustom kosta ~150din.
Nocna za relaciju Vuk - Piramida je ~400din, uglavnom koji dinar preko...

Mislim da je nocu Sajam - Fontana verovatno oko 300din.


U pravu si, tacnije voznja kosta 300-350 dinara, otkako sam prestao da se glupiram sa drink&drive avanturama, nocu cesto koristim taxi usluge. Dao sam mu 200 kinti, jer nisam zeleo da budem jaj*ra kao on. Jednostavno, take-it or leave-it. Nije ni stvar u kinti, te veceri sam potrosio 5x vise novca nego sto mi je trazio, vec je stvar principa. Ne dozvoljavam da me rade ljudi gori od mene (taksisti, konobari, sverceri,...)!

Citat:
techtris: Mislim da je Carlito imao sreće ukoliko je njegova priča istinita, jer je mogao da na licu mesta dobije žestoke batine.


Prica je istinita. Sto se tice moje "srece", u takvim situacijama nikada nista ne preduzimam bez adekvatne zaledjine. Ne plase me likovi koji ce pokusati da se biju zbog 650 dinara, za takve sa sobom uvek nosim CS-bocicu suzavca. Vrlo efikasno, vrlo elegantno. Ne prljas ruke sa sljamom. Doduse, uvek sam pristalica pristupa da je protivnika bolje urazumiti nego razbesneti!

Citat:
techtris: Na njegovu sreću, taksisti se mnogo više plaše od kako su raznorazne psihopate počele da ih ubijaju.


Nesto ne bih rekao da izgledam tako da me taksista-divljak svrsta u folder "raznoraznih psihopata".

I za sam kraj, zeleo bih da pomenem da se radi samo o grupi taksista. Sa ostalima imam veoma dobro iskustvo. Ukoliko se vozim sam, nikada ne sedim na zadnjem sedistu, vec se uglavnom lepo ispricam sa vozacem. Nikada necu zaboraviti starog gospodina iz "Lux"-a koji me jednom vozio u mecki 126 iz '79 koja izgleda kao da je juce izasla iz fabrike. Na moju opasku da ne mora da mi persira, rekao je da je za njega musterija svetinja i da ne moze da dozvoli da mi se ne obrati sa "Gospodine"! Inace sam fan Mercedesa, pa smo ostali jos pola sata u kolima caskajuci pred mojom zgradom!

I did it my way!
 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............09.06.2005. u 20:53 - pre 229 meseci
MA taksisti su opste poznati kao uglavnom teski ljudi koji "su uvek najpametniji" tako da to da nece hteti da se upustaju u fizicki obracun - po meni ne stoji.

Inace, svaki put kad sam trazio racun za voznju ovaj je galamio dizao tenziju i slicno. Prosto da se najezis sa kim imas posla. A opste je poznato sta se desi kad se bijes sa taxistom. Pre nego sto se pobijete, ima da zove preko motorole i da kuka pa kad se skupi njih 50 u roku od odmah ima takve batine da dobijes da te ne zakrpi niko...

Mog burazera su jednom prilikom izbacili iz taxija na pola voznje. Javio neko preko motorole da ga je udario takav-i-takav auto tu-i-tu i ovaj kad je cuo, kaze ljubazno mom burazeru : izvinite, moracemo ovde da prekinemo voznju, ne morate nista da platite, kad s eovako nesto desi mi jurimo da se nadjemo kolegama morma sada da trazim tog sto je cukno kolegu i zapalio... mislim.. sta reci... filozofija čopora...

poz...

 
Odgovor na temu

zveckoo

Član broj: 18432
Poruke: 370
*.stcable.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............12.06.2005. u 20:28 - pre 229 meseci
I onda se cude kad se nadje neki psihopata pa pocne da ih ubija.....

 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............12.06.2005. u 20:43 - pre 229 meseci
@ all Ako vas oni nesretni taxisti izvacare pozovite ovaj broj.Onda ce moci samo da pljachkaju na drugi nachin, jer nece imati dozvolu.Ovaj br. ste mogli naci u dnevnim novinama.
011322700
Sluzba radi 24h.
samo za Bg
pozz
p.s. Krvi im se napijte i za mene(Taxi drivers must die!--- taken from GTA2) :)
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............12.06.2005. u 20:53 - pre 229 meseci
Kada taxistu odvalite od batina,u roku od 30sec dodje cela postavka koja radi u to vreme na jednu finu osveticu.Zato sledi drugarska preporuka :

>>>Kada taxisti poklonite onako jednu finu frakturu lobanje i unutrashnje krvarenje zbog prevelikog rachuna,udaljite se sa mesta shto pre(u stvari pljunite ga josh jedan put,dok onako bljuje krv po zemlji),jer ce se oko vas stvoriti otprilike 100 taxi-sidrasha zeljnih da vama daruju neshto od pomenutog.Oni su bre ORGANIZOVANI KRIMINAL(tj. tako funkcionishu).

I josh jedna preporuka:
>>> Idite peshke,zdravije je! :)
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Zamislite kako me taxista izlevatio............12.06.2005. u 20:59 - pre 229 meseci
O5 kasnim sa preporukama ,Nikola_BGD vam je opisao celu situaciju.

"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zamislite kako me taxista izlevatio............

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23860 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.