Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Subvencije...........

[es] :: Vodič za posao :: Subvencije...........

[ Pregleda: 4858 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Subvencije...........31.05.2005. u 16:13 - pre 229 meseci
Pozdrav. Zanima me da mi neko je u toku kaze kada ce poceti onaj konkurs na zavodu za zaposljavanje za dodelu onih para za samozaposljavanje. Bio sam na zavodu jedno 100-tak puta ali su sve to ljudi koje svoj posao ne zanima previse pa samo gledaju da te otkace i kazu "ma ne zna se". Hvala svima.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

cyberm

Član broj: 37993
Poruke: 146
*.uis.kg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: Subvencije...........01.06.2005. u 10:25 - pre 229 meseci
Koliko znam, taj konkurs je zavrsen pre 10-ak dana.
Do sredine juna ce biti objavljeno ko je dobio kredit.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.neobee.net.



+52 Profil

icon Re: Subvencije...........01.06.2005. u 13:14 - pre 229 meseci
Ispravka, pre desetak dana je zavrsen konkurs za dodelu mikro kredita.
Konkurs za dodelu subvencija se ocekuje za 15-30 dana, kada se zavrsi analiza uspesnosti prvog konkursa.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Subvencije...........01.06.2005. u 16:36 - pre 229 meseci
Ma da, meni od marta meseca pricaju tako "za desetak dana". A recite mi ovo, koliko se ceka za pare od npr. dana podnosenja zahteva?

Ali izgleda da ja to necu docekati jer ovih dana moram da podnesem zahtev za registraciju firme jer ne mogu vise da cekam na to. Ili ima neko resenje? Kada vec otvorim firmu ovih dana (za 15-tak dana, najvise nadam se) jel postoji neka sema da dobijem te pare?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.neobee.net.



+52 Profil

icon Re: Subvencije...........01.06.2005. u 18:29 - pre 229 meseci
I meni pricaju to isto, iako smo kao u nekom dilu sto se tice razmene informacija. Moja prognoza je ~15. jun, ako mozes sacekaj, ako ne - registruj pa sta bude. Problem je u tome sto ces onda u momentu objavljivanja konkursa ti biti zaposleno lice, tj. neces biti u "aktima" NSZ pa te to u startu diskvalifikuje.

Serbiatm...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Subvencije...........01.06.2005. u 19:17 - pre 229 meseci
Ma cekao bih ja ali treba mi da registrujem zbog bar koda. Jel moze nekako bar kod da se dobije na neku potvrdu da je firma u procesu registracije? Ili ako ima neka druga sema.

EDIT: i ne rece mi, ako npr. 15. pocne to, kada cenis da bi trebali da daju pare. Cisto da znam koliko mi se isplati da cekam.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.neobee.net.



+52 Profil

icon Re: Subvencije...........01.06.2005. u 22:22 - pre 229 meseci
Pravo da ti kazem nemam pojma ni ko dodeljuje bar kodove, ali gotovo sam siguran da nece moci bez osnovane firme.

Sto se subvencija tice, mogu samo da ti kazem rokove koji su vazili za vreme proslogodisnjih konkursa.

Prvi konkurs (junski) je trajao 15 dana, drugi (oktobarski) 2 meseca.

Rok za donosenje odluke je 60 dana od zavrsetka konkursa, uradjeno je za ~45.

Resenja stizu za 5-10 dana.

Nakon toga sledi jurcanje po gradu i prikupljanje dokumentacije po opstini, domu zdravlja, poreskoj upravi i dr.

Po zavrsetku procesa registracije pravnog lica sva dokumentacija se odnosi u NSZ i potpisuje se ugovor.

Sredstva se isplacuju onim redom kojim su podnoseni zahtevi, jer se prilikom primanja zahteva od strane sluzbenika svakom dodeljuje delovodni broj. Zato ti, i svi koji planiraju da konkurisu, treba vec sada da spremate biznis planove i predate ih sto pre, najbolje cim se konkurs objavi. Otprilike su svi transferi zavrseni u roku od mesec dana.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Subvencije...........02.06.2005. u 00:06 - pre 229 meseci
Odustajem od toga. Previse vremena cu da izgubim. Ali cu zato drugara sa kojim pocinjem posao da skinem sa zavoda i da ga zaposlim kod sebe. Kobajagi, posto zajedno radimo ovo. Ali znam da se i za to dobija neka lova. Ne znam tacno koliko samo. Taj konkurs je vec poceo pre 15-tak dana.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.neobee.net.



+52 Profil

icon Subvencije...........07.06.2005. u 14:27 - pre 228 meseci
http://www.elitesecurity.org/poruka/783547
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Subvencije...........

[ Pregleda: 4858 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.