Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Punjac za bateriju np-fm50 (sony)

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Punjac za bateriju np-fm50 (sony)

[ Pregleda: 6919 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sirko
Ranko Despot
Valjevo

Član broj: 22763
Poruke: 2
*.ptt.yu.

Sajt: www.google.com


Profil

icon Punjac za bateriju np-fm50 (sony)02.06.2005. u 23:34 - pre 229 meseci
Da li neko zna gde bih mogao u Srbiji da nabavim punjac za bateriju np-fm50 ?
Unapred hvala
 
Odgovor na temu

Cyman
Kipar

Član broj: 31626
Poruke: 172
*.spidernet.net.



Profil

icon Re: Punjac za bateriju np-fm50 (sony)03.06.2005. u 06:03 - pre 229 meseci
Mislis valjda NP-FP50 - default baterija za Sony dig.kamkordere.
Ja sam punjac uzeo preko eBay-a (tip iz H.Konga) za oko 22 E. Ovo je po mom misljenju osnovna dodatna kupovina za Sony-jeve kamkordere iz te generacije jer punjenje baterije na kameri (pomocu kabla koji se dobija uz kameru) nije pravo resenje i mnogi korisnici su se po raznim forumima izjasnili kako su im se pojavili problemi (baterija se ne puni, ulazni jack razdrndan, i sl...)

P.S. Pomocu punjaca mozes puniti ne samo FP50 vec sve baterije iz Sony InfoLitijum P serije (FP 70, FP 90). Ako ides preko eBay-a (do H.konga) kupi i dodatnu (jacu) bateriju koja ce ti biti vise nego potrebna prilikom snimanja po hlladnom vremenu. Ustedeces na transportnim troskovima. Imaj u vidu da baterija moze biti i "radjevina" (sa svim potrebnim "original" detaljima) - takvu sam i ja dobio (ima detaljcica koji mi "smrde" na divljak), ali radi savrseno. Deklarisani kapacitet, ne gubi snagu sa vremenom (imam je 6 meseci i do sada sam je punio cca 50 puta, i dalje radi kao sto sam je dobio)...FP70 sam platio 28E (doduse tada je 1E bio 1.35 USD).
 
Odgovor na temu

Cyman
Kipar

Član broj: 31626
Poruke: 172
*.spidernet.net.



Profil

icon Re: Punjac za bateriju np-fm50 (sony)03.06.2005. u 06:10 - pre 229 meseci
Mislis valjda NP-FP50 - default baterija za Sony dig.kamkordere.
Ja sam punjac uzeo preko eBay-a (tip iz H.Konga) za oko 22 E. Ovo je po mom misljenju osnovna dodatna kupovina za Sony-jeve kamkordere iz te generacije jer punjenje baterije na kameri (pomocu kabla koji se dobija uz kameru) nije pravo resenje i mnogi korisnici su se po raznim forumima izjasnili kako su im se pojavili problemi (baterija se ne puni, ulazni jack razdrndan, i sl...)

P.S. Pomocu punjaca mozes puniti ne samo FP50 vec sve baterije iz Sony InfoLitijum P serije (FP 70, FP 90). Ako ides preko eBay-a (do H.konga) kupi i dodatnu (jacu) bateriju koja ce ti biti vise nego potrebna prilikom snimanja po hlladnom vremenu. Ustedeces na transportnim troskovima. Imaj u vidu da baterija moze biti i "radjevina" (sa svim potrebnim "original" detaljima) - takvu sam i ja dobio (ima detaljcica koji mi "smrde" na divljak), ali radi savrseno. Deklarisani kapacitet, ne gubi snagu sa vremenom (imam je 6 meseci i do sada sam je punio cca 50 puta, i dalje radi kao sto sam je dobio)...FP70 sam platio 28E (doduse tada je 1E bio 1.35 USD).
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Punjac za bateriju np-fm50 (sony)

[ Pregleda: 6919 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.