Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???

[es] :: VoIP :: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???

[ Pregleda: 9571 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjansto

Član broj: 33684
Poruke: 309
*.smin.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???25.06.2005. u 13:17 - pre 228 meseci
Dali mozete da ovde napisete svoja iskutstva u vezi placanja SkypeOut-a preko domacih platnih kartica. Dali one uopste i vaze ili ne, a ako vaze koje su to.
Srdacan pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
212.62.39.*



Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???26.06.2005. u 14:14 - pre 228 meseci
Iskustva su UZASNA! Jos uvek nisam uspeo da uplatim 10e za SkypeOut. Toliko glupih pitanja, pa te preusmeri na neki manubucker ili nesto slicno sajt. I nista. Inace koristim i PCPhone i bez problema uplatis direktno na njihovom sajtu, javi ti koliko ti je ostalo....
Ja sam samo hteo da koristim SkypeOut zato jer ima dosta dodataka.... ali jos uvek bez uspeha. Ako neko ima resennje molim Vas da ga podelite sa nama. Inace Visa Internet Vojvodjanske banke radi na netu bez problema.
 
Odgovor na temu

Balša
Srbija

Član broj: 8626
Poruke: 469
*.beoland.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???26.06.2005. u 15:03 - pre 228 meseci
SkypeOut vaučeri se mogu kupiti i ovde. To je neki hongkonški provajder i Skypeov partner... Vaučeri su namenjeni pre svega njihovim korisnicima, ali može da ih kupi - još uvek - bilo ko. Naše kartice rade.

Za 25 HK$ dobije se vaučer na 2,5 €, a sa kartice biva naplaćeno oko 15-20% više. Ne znam da li je ovo zbog kursa ili zbog hongkonškog VAT-a.

No u svakom slučaju - može da se kupi, zasad, bez ikakvih problema.
 
Odgovor na temu

esgts
Kruševac

Član broj: 59861
Poruke: 2
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???30.06.2005. u 00:10 - pre 228 meseci
Moze da se uplati Visa virtuon karticom Raiffeisenbanke , ali su zakomplikovali proceduru placanja maximalno. Kad se placa preusmeri te na www.moneybookers.com odakle se vrsi placanje s tim da kada placas prvi put mora da se izvrsi verifikaciju kartice . Verifikaciju vrse tako sto ti prvo skinu sa kartice iznos u opsegu od 1.01 do 1.99 € nasumicno a ti moras da znas tacno koliko su ti skinuli ( mora da se proveri u banci) i upises taj iznos u odgovarajuce polje koje ti se ponudi. Meni je recimo skinuto 1.66 € sa racuna ali je to ukupan iznos sa necijom provizijom pa kad sam ukucao 66 nije htelo nego tek kad sam ukucao 65 konacno sam izvrsio verifikaciju. Da napomenem da imas pravo samo 3 puta da pogresis jer ti posle treceg neuspesnog pokusaja blokiraju nalog na 24 sata i ako imas manje od 30-tak € ne moze da prodje( na virtuon kartici posle placanja mora da ostane bar 20€) . Ovo se radi samo prvi put posle placas bez problema.
Na hongkongskom sajtu sam uspeo da kupim samo 1 vaucer i posle toga vise nije htelo da prodje , kaze mi da proverim broj kreditne kartice i expiry date i ako kartica vazi do 07/05.
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???14.08.2005. u 20:46 - pre 226 meseci
Placanje preko Visa electron kartice Euromarket banke (www.euromarketbank.com) je moguce izvrsiti preko sitea skype.com - radi se prebacivanje na site moneybookers.com (procedura je bila da se registrujete na moneybookers.com i onda preko njih izvrsite uplatu (minimum 10 eur, nema provizije ako idete sa skype.com, dakle bez uploada novca na moneybookers). Aktivacija naloga na moneybookers, tj. verifikacija kartice se radila tako sto im posaljete skeniranu licnu kartu, tj. ispravu u prednju i zadnju stranu kartice. Sada verifikaciju rade tako sto sa kartice (pokusaju) da skinu iznos izmedju 0.99 i 1.99 eur i onda provjerite na "listingu" kod banke koliko je skinuto sa racuna i onda taj iznos upisete na site... Prvi nacin verifikacije (skenirana dokumenta) je omogucio kolegi placanje, ali ovaj drugi (skidanje malo para) mi je tek poslije nekoliko pokusaja proradio kada sam ukapirao da iznos koji banka prikazuje na izvodu je uvecan za 1% standardne visa provizije... tako da kada budete verifikovali karticu umanjite iznos koji se vidi na izvjestaju banke. Mada najlaksi nacin za uplatu je preko ovog site-a http://skype.hgcbroadband.com/en/skypeout.htm#SkypeOut koji ste vec naveli...
 
Odgovor na temu

Lumi
Zagreb, Croatia

Član broj: 63879
Poruke: 3
*.dsl.iskon.hr.



Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???06.10.2005. u 21:47 - pre 224 meseci
Hmmm, nisam znao da ljudi imaju takve probleme s uplatom. Ja sam upiso broj svog MC-a, kliknuo i za pol minute imo 10€ na racunu.
 
Odgovor na temu

gogi

Član broj: 2598
Poruke: 76
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???10.10.2005. u 22:54 - pre 224 meseci
VISA VIRTUON RAIFFEISEN BANK
Otvorite za 25 EU i boli vas kita
 
Odgovor na temu

srdjansto

Član broj: 33684
Poruke: 309
*.smin.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???19.10.2005. u 17:51 - pre 224 meseci
Tacno. Uzeo sam visa virtuon karticu reiffeisen banke i bez problema uplatio. Znaci ona sigurno vazi.
Pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

Baja Gaša
Singidunum

Član broj: 37983
Poruke: 111
*.beogrid.net.

ICQ: 7257353


+3 Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???19.10.2005. u 19:52 - pre 224 meseci
Važi i Viza klasik "Delta banke", više puta provereno.
S-S-Silvestere... J-j-jel b-bilo lud-daka u tvojoj p-porodici?!
 
Odgovor na temu

filo
VETS
Beograd

Član broj: 8038
Poruke: 1240
*.teleportgroup.net.



Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???19.10.2005. u 23:25 - pre 224 meseci
a i visa internet vojvodjanske
ja uplatio pre par dana
 
Odgovor na temu

bbeljic
Bozidar Beljic
Beograd

Član broj: 83388
Poruke: 5
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???15.11.2006. u 20:34 - pre 211 meseci
Vaze, visa i master. Ali...ako pokusavas iz Srbije da uplatis, moraces da bacas u pasulj kada ce tvoja uplata da prodje. Medjutim postoji alternativa. Ustvari kada ne mogu platiti visom ja onda placam preko neke firme u Srbiji. Imaju sajt na www.381.somee.com - odem tamo, popunim obrazac i za par sati imam kredite...
 
Odgovor na temu

DBELJIC
Dejan Beljic
Ljubovija

Član broj: 14969
Poruke: 36
195.178.61.*

Sajt: www.beljic.net


Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???15.11.2006. u 22:21 - pre 211 meseci
A MasterCard Banke Intesa? Pozdrav prezimenjaku!
 
Odgovor na temu

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
Autodesk MSD Application Engineer

Član broj: 117594
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.co.yu.



+6 Profil

icon Re: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???17.11.2006. u 08:49 - pre 211 meseci
MasterCard Banke Intesa radi bez problema.
Probao pre 3 dana.
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Koje kartice vaze za uplatu SkypeOut-a???

[ Pregleda: 9571 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.