Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zavisnost otpora poluprovodnika od temperature

[es] :: Fizika :: Zavisnost otpora poluprovodnika od temperature

[ Pregleda: 5867 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pirgos_madden
Pirgos Madden
Pirot

Član broj: 16752
Poruke: 322
*.neobee.net.

Jabber: Programing
Sajt: www.pirot-mafia.co.sr


Profil

icon Zavisnost otpora poluprovodnika od temperature01.07.2005. u 15:50 - pre 228 meseci
Ima li neko da mi kaze nesto fino o ovome (teorija neka sa jednacinama koje opisuju ovu zavisnost)? Ili da me uputi na mesto na net-u gde o tome moze nesto da se procita?
Hvala!
-I srusise se nasi divni snovi !!!
-NATO is bombing Serbia, a Yugoslavian republic, to stop the Serbs from forcing ethnic Albanians from Kosovo. Serb supporters sock it to NATO, U.S. Web sites. Magis says NATO headquarters won't launch an electronic counterstrike. "We want to show we're more civilized," he says. "We believe in freedom of speech." NATO is even discussing the possibility of hosting Serbian information on the Web so the Serbs can share their views.
 
Odgovor na temu

Obrad
Beograd, SCG

Član broj: 5731
Poruke: 95
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Zavisnost otpora poluprovodnika od temperature02.07.2005. u 02:33 - pre 228 meseci
Koliko detaljno ti je potrebno? Nešto elementarno imas na http://en.wikipedia.org/wiki/Electrical_resistivity . Ukoliko ti je potrebno više od ovoga, javi se.

Pozdrav


[Ovu poruku je menjao Obrad dana 02.07.2005. u 04:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pirgos_madden
Pirgos Madden
Pirot

Član broj: 16752
Poruke: 322
*.neobee.net.

Jabber: Programing
Sajt: www.pirot-mafia.co.sr


Profil

icon Re: Zavisnost otpora poluprovodnika od temperature03.07.2005. u 18:03 - pre 228 meseci
Pa ovo je nesto osnovno o otporu ... meni treba bas o zavisnosti otpora poluprovodnika od temperature, ne mora da bude ekstremno detaljno, treba mi kao teorijski uvod u obradu rezultata uradjenog merenja - dobio sam eksponencijalnu opadajucu funkciju koja se linearizuje i dobije linearna zavisnost lagoritma otpora od reciprocne vrednosti apsolutne temperature.
-I srusise se nasi divni snovi !!!
-NATO is bombing Serbia, a Yugoslavian republic, to stop the Serbs from forcing ethnic Albanians from Kosovo. Serb supporters sock it to NATO, U.S. Web sites. Magis says NATO headquarters won't launch an electronic counterstrike. "We want to show we're more civilized," he says. "We believe in freedom of speech." NATO is even discussing the possibility of hosting Serbian information on the Web so the Serbs can share their views.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fizika :: Zavisnost otpora poluprovodnika od temperature

[ Pregleda: 5867 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.