Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa tastaturom i tasterim caps lock,num lock,scroll lock

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa tastaturom i tasterim caps lock,num lock,scroll lock

[ Pregleda: 4567 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Problem sa tastaturom i tasterim caps lock,num lock,scroll lock06.07.2005. u 01:28 - pre 228 meseci
kada upalim komp sija lampica za upaljen num lock;medjutim ja ne mogu da izgasim num lock, niti da upalim caps lock i scroll lock...a desava se da tastatura uopste ne radi,a to resavam tako sto iskljucim i ponovo ukljucim je,ali kada je ukljucim posle 5 sekundi izadje prozor sa valjda "taggle keys" odnosno da sam drzao num lock 5 sec, i tada mi se ukljuci caps lock a lampica za to ne sija,a iskljuceni mi su num lock. problem nije hardverski jer se desava i na drugoj tastaturi,a "malih zelenih" nemam.

p.s: da napomenem da mi se dan pre pojavljivanja problema pokvario mis i da sam isti zamenio novim koji radi na usb(prosli nije radio na usb)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.83.beocity.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Problem sa tastaturom i tasterim caps lock,num lock,scroll lock07.07.2005. u 01:33 - pre 228 meseci
hmmm...jesi je mozda otvarao da je cistis ili nesto slicno? Moguce i da je do kabla. Mozda se negde neka zica prekinula..meni se to desavalo. Ili je otvori da vidis da li je sve OK.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Problem sa tastaturom i tasterim caps lock,num lock,scroll lock07.07.2005. u 05:39 - pre 228 meseci
Pa kazem ti da se desava isto sa komsijinom tastaturom kada je ukljucim kod mene...
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Problem sa tastaturom i tasterim caps lock,num lock,scroll lock08.07.2005. u 21:22 - pre 227 meseci
mozda zvuci cudno ali problem je bio sa napajanjem...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa tastaturom i tasterim caps lock,num lock,scroll lock

[ Pregleda: 4567 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.