Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Umrezavanje i deljenje konekcije (2 kablovska modema i 2 racunara) !!!!

[es] :: SOHO Networking :: Umrezavanje i deljenje konekcije (2 kablovska modema i 2 racunara) !!!!

[ Pregleda: 4770 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aki032
Aleksandar Misovic
Cacak

Član broj: 40740
Poruke: 4
*.pat-pool.ca.sbb.co.yu.



Profil

icon Umrezavanje i deljenje konekcije (2 kablovska modema i 2 racunara) !!!!10.07.2005. u 13:00 - pre 227 meseci
Verovatno sada kazete ovo smo objasnjavali "100" puta, ali ja mislim da niko do sada nije postavio ovakvu temu.
Moj komsija koji je soba do mene je povezan na na internet preko SBB (znaci kablovska konekcija).Takodje sam i ja povazan na net preko SBB-a.E sad zanima me da li je i kako moguce da njegov i moj komp povezemo i da idemo na samo jedno vreme.Bilo je dosta tema kako se to radi sa jednim kablovskim modem, ali mene zanima kako moze to da se uradi sa 2 kablovska modema. Logicno je da bi to trebalo da bude lakse. Ko ime neku ideju neka napise, a ja cu mu biti zahvalan.
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Član broj: 59
Poruke: 1290
*.volim.dojke.info.

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Umrezavanje i deljenje konekcije (2 kablovska modema i 2 racunara) !!!!10.07.2005. u 13:10 - pre 227 meseci
Pa i nije baš logično da bi bilo lakše, čak ne znam ni da li bi moglo da se izvede tako nešto, nego da vi lepo pustite mrežni kabl od kompa do kompa, jedan kablovski modem koristite, drugi prodate i provedete se lepo za te pare :)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Umrezavanje i deljenje konekcije (2 kablovska modema i 2 racunara) !!!!

[ Pregleda: 4770 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.