Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc !!! Korisnici koji mi dolaze remotom na server ne kupe sesiju svoga logalnog printera

[es] :: Windows mreže :: Pomoc !!! Korisnici koji mi dolaze remotom na server ne kupe sesiju svoga logalnog printera

[ Pregleda: 2641 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pascal

Član broj: 92949
*.establish.ba.



Profil

icon Pomoc !!! Korisnici koji mi dolaze remotom na server ne kupe sesiju svoga logalnog printera 12.07.2005. u 07:54 - pre 228 meseci
P O M O C !!!!

Naime , klijenti mi dolaze remotom na servera da rade na aplikaciji . Server je dignut u Aplication modu i ima dovoljno licenci . Ali kod nekih klijenata iako sam na serveru instalirao njihove printere ne kupi sesiju klijentskog lokalnog printera tako da ne mogu stapati.
Ako se neko susretao sa ovakvim problemima bio bih jako zahvalan da mi pomogne .
HVALA
Pascal
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Pomoc !!! Korisnici koji mi dolaze remotom na server ne kupe sesiju svoga logalnog printera 13.07.2005. u 19:12 - pre 228 meseci
Da li ti je na klijentu u Remote Desktop Connection u tab-u Local Resources cekirano Printers?
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Pomoc !!! Korisnici koji mi dolaze remotom na server ne kupe sesiju svoga logalnog printera

[ Pregleda: 2641 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.