Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

LOVEPARADE in YU?

[es] :: Muzička produkcija :: LOVEPARADE in YU?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11221 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dial.InfoSky.Net



+105 Profil

icon LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 02:35 - pre 263 meseci
Znam Da Ovo nije U skladu Sa Opisom Teme Ali Posto Ima Veze Sa Muzikom I Posto Se U Javnosti Suska Da Bi Novi Sad trebao Da Bude Domacin Voleo bih Da Se Pokrene Diskusija Uvezi S'tim .... uostalom LOVEPARADE podrazumeva elektronsku muziku , opremu itd....

Da Li Smo Sazreli Za Odrzavanje Jedne Tako Velike Manifestacije?

Moje Misljenje je Da Bi Odrzavanje LoveParade-a kod Nas Uspelo Jedino Ako Bi Na Njemu Ucestvovali Jaaaakooo Poznati Dj-evi...jer to podrazumeva najmalje 100.000 ljudi .... a to je jako tesko okupiti sa imenima koja nisu makar malo poznata ....

[Ovu poruku je menjao STELLANOVA dana 16.08.2002 u 02:49 AM GMT]
 
Odgovor na temu

yagroo
Djordje Grujic
ZR

Član broj: 4667
Poruke: 62
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 148011015
Sajt: www.djgrooya.tk


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 02:48 - pre 263 meseci
Jeste da nisi bas potrfio temu ali nema veze nije losa,pa mi imamo EXIT FEST i to je za YU sasvim super ,s`obzirom na standard.Ono sto imaju oni imacemo i mi valjda!Kod nas to nije moguce jer se na takvim manifestacijama ne placa ulaz bez kog organizacija ne bi imala finansija za realizaciju istog!
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dial.InfoSky.Net



+105 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 02:52 - pre 263 meseci
LOVEPARADE nije profitabilna manifestacija , tu se pre svega prezantuju novi materijali i albumi....uostalom grd organizator bi imao ogromni profit posto organizacija takve manifestacije podrazumeva mnogo mladih iz drugih zemalja...profitirali bi svi!
Hoteli,prodavnice...i naravno dj-evi ...posto bi imali najbolju prezentaciju pred 100.000 ljudi...
 
Odgovor na temu

yagroo
Djordje Grujic
ZR

Član broj: 4667
Poruke: 62
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 148011015
Sajt: www.djgrooya.tk


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 03:04 - pre 263 meseci
Pa ok ali s`obzirom da mi nemamo kuce koje imaju licencirana izdanja za npr novi maxi singl Antoine Clamaran-a ostaje nam da to zadovoljstvo dozivimo samo i Minhenu,uzgred mozda bude i ovde ali bude City REcords parade by Z.Joksimovic i mafija grand produkcije :))))0
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dial.InfoSky.Net



+105 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 03:07 - pre 263 meseci
Pa Kako Se Krecu Stvari tako Ce Nazalost I Da Bude....Samo Mislim Da Ce To Da Bude Promasaj Veka,Jer Ako Sakupe 1000 Ljudi Secem Glavu ....
 
Odgovor na temu

yagroo
Djordje Grujic
ZR

Član broj: 4667
Poruke: 62
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 148011015
Sajt: www.djgrooya.tk


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 16:07 - pre 263 meseci
Nista se ti ne sekiraj za njih nego okreni GRAND SHOW pa ces da vidis koliko je love tamo ulozeno,a zasto zato so to ljudi slusaju ko ludi,surova istina!
 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

Član broj: 717
Poruke: 939
*.yubc.net

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 16:26 - pre 263 meseci
ja lichno ne podnosim takve manifestacije, uopshte bilo kakve festivale i parade, zato shto kvantitet ne znachi kvalitet. shto se samog love paradea tiche, gore stvari nema.

klupskoj elektronskoj muzici je mesto u klubovima (zato se tako i zove, jel ;)..

radije bih slushao jednog stranog dj-a u nekom klubu, nego da idem na neki exitoliki festival gde se ljudi gaze i gde je sve navrat-nanos.

klupska muzika u klubove!

respect.
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dial.InfoSky.Net



+105 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 17:31 - pre 263 meseci
To je Tvoje Licno Misljenje....
Inace Sto Se Tice Toga Da Kvantitet Ne Znaci I Kvalitet....Tu Se Ne Slazem Jer Zasto Bi Nekoliko Hiljada Ljudi Doslo Da Slusa Nekog Ko Nespada U Kvalitetne Izvodjace.....
Klupska Muzika Traba Da Je U Klubovima Ali Festivali Su Tu Da Pomognu Izvodjacima Da tu Muziku Prezentuju Velikom Broju Ljudi...Zato I Postoje...
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.ipt.aol.com



+1 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?16.08.2002. u 22:52 - pre 263 meseci
na razumem kako tako pricate...Cilj Love Parade uopste nije skupljanje stotina hiljada ljudi. Isto kao sto nije ni skupljanje velikih imena. Love has no limits :) Vazno je samo biti opusten, dobrog duha i raspolozen za djuskanje...Love Parade u Berlinu zapravo i nije parada. Kad bi stvarno bila parada, nigde ne bi nasli ljude za to... naravno ako se gleda sa moje tacke gledista, da nije potrebno pregutati se raznim amfetaminima ili ekserima:) Danas u Beogradu 80% ljudi ide u klubove zato sto je moderno ici na tehno kad si na eksu...
Pre par godina je bila mala Love Parade u Beogradu: krenuo je veliki kamion sa Tasha, ljudi su je pratili, pustala se ok muzika, voda je bila besplatna i sve je bilo ok dok kamion nije stao na Novom Beogradu, komarci i tako to, ljudi su odmah poceli da se hlade... Za vreme voznje okolni imbecili su gledali masu sa cudjenjem, ali se ipak putem skupila pristojna shachica ljudi, koji su pratili kamion. I bilo je sasvim ok... Zapravo je bilo super gledati pandure kako zablenuto gledaju u kamion koji naime glasno pusta muziku u sred grada! Par puta su zaustavljali kamion, ali su onda poceli da zaustavljaju saobracaj kako bi ljudi prosli....

FBzP
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?17.08.2002. u 00:12 - pre 263 meseci
Ja sam bio na toj zabavi. Čini mi se da je organizator bio B92 i još neki, ne mogu da se setim. Nije bilo mnogo ljudi ali je bilo mnogo dobro i opušteno, skupili su se svi 'normalni' ljudi kojih je u to vreme bilo prilično malo. Posle je bilo problema jer nisu imali neke dozvole ili tako nešto, ulgavnom kerovi su se nešto bunili. Bio je plan da se održi i sledeće godine, ali zbog sranja u zemlji i progona 92-jke to je propalo...
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dial.InfoSky.Net



+105 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?17.08.2002. u 01:43 - pre 263 meseci
Da To Sam Cuo Da Je Bilo U BGD-u....Pozdravljam takve Akcije ali Ispostavilo se Da Mi Jos Nismo Spremni Za To ...Proslo Je Dosta Od Toga Ali Vise Koliko Ja Znam Nije Bilo Ozbiljnijih Pokusaja Da Se Nesto Slicno Organizuje.....Voleo Bih Da Se Nesto Pokrene Ako Od Nigde Drugde Onda Sa Ovog Foruma...Ko Je Zainteresovan Da To Krene Sa Mrtve Tacke Neka Se Javi Na Forum Ili Meni ...
 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

Član broj: 717
Poruke: 939
*.yubc.net

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?17.08.2002. u 17:28 - pre 263 meseci
da, stoji, ko voli malo komercijalniji zvuk, voli i loveparade. meni se taj shmek-zvuk gadi i zato ne idem na takve dogadjaje.

parada kao parada je prozapadnjachka vizija prezentovanja. teshko mozhe da bude dobro zato shto su ljudi takvi kakvi su: okupi se dosta ljudi koji *nemaju veze* sa tim shto se dogadja, ljudi dolaze samo da budu vidjeni itd. chim napravish free4all event, osudio si event na propast.

zato lepo, klub, otvoren ili zatvoren i naplacjivanje ulaza i zna se ko posecjuje takve dogadjaje (dodushe, kod nas ne vishe) a ko ne.

my 2 cents..
 
Odgovor na temu

yagroo
Djordje Grujic
ZR

Član broj: 4667
Poruke: 62
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 148011015
Sajt: www.djgrooya.tk


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?17.08.2002. u 17:40 - pre 263 meseci
NEko voli komercijalu neko voli malo tvrdje ali za festival i jedne i druge muzike nije moguc kod nas ,ne samo to nego i organizovati maskembal u obicnoj Diskoteci ili klubu je tesko jer je masa konzervativna i 95% njih ne znaju kako da se provode(a da to nisu pijane svadbe i ispracaji sa narodnjacima)
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?17.08.2002. u 18:52 - pre 263 meseci
love parade po meni uopste nema veze sa muzikom to je onako cisto zezanje ludilo i to...

a inace mi imamo GRAND PARADE :)
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

Vertygo
Freelance.
Bg

Član broj: 2232
Poruke: 578
*.drenik.net

ICQ: 140494649


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?17.08.2002. u 22:57 - pre 263 meseci
Citat:
STELLANOVA:
Inace Sto Se Tice Toga Da Kvantitet Ne Znaci I Kvalitet....Tu Se Ne Slazem Jer Zasto Bi Nekoliko Hiljada Ljudi Doslo Da Slusa Nekog Ko Nespada U Kvalitetne Izvodjace.....


Pa i na ceci je bilo nekoliko hiljada ljudi sigurno , pa je ti,ja i mnogi ovde nesvrstavamo kvalitetne izvodjace.I naravno izreka "ukusi su razliciti"...
 
Odgovor na temu

hodac
Stevan Sisakovic
Project Manager PoletGrupa

Član broj: 192
Poruke: 506
*.verat.net

Sajt: www.poletgrupa.com


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?18.08.2002. u 00:01 - pre 263 meseci
Najgore je sto neki pricaju o stvarima koje su videli na 10 minuta u hvalospevu dusana, koji sav srecan zbog beplatnog puta nahvalio datu manifestaciju u nadi da ce mu i sledece godine poslati poziv.

 
Odgovor na temu

t3chX
Srđan Rajčević
Thessaloniki

Član broj: 2509
Poruke: 101
*.access.acn.gr

Jabber: techx@elitesecurity.org


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?02.09.2002. u 03:08 - pre 262 meseci
Hm ... LOVEPARADE ... Ako se setimo kako je sve pocelo davne 89-te u centru Berlina i kako je tada anonimus zvani Dr. Motte (uz pomoc jedne velike legende kojem odajem postovanje - WestBam-a) dovukao jedan kamion, na njega namontirao ozvucenje i okupio 80-ljudi (da, to je bio PRVI Loveparade), i ako uzmemo cinjenicu da je Loveparade '99 - Music is the key okupio rekordnih DVA MILIONA I DVESTA HILJADA ljudi onda dolazimo do zakljucka da loveparade nije parada - to je INSTITUCIJA elektronske muzike. (kao uostalom MayDay bez obzira koliko su se ti dogadjaji danas iskomercijalizovali, ali postujem cinjenicu da ljudi stoje na starom kursu - trance, techno + sto su od 96-te krenuli opasno drmati elektro koji je moj omiljeni pravac).

Po mom licnom misljenju, YU jos nije spremna za to.

If you want to get anywhere in your life, don't break the rules - make them !
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.mcbone.net



+7169 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?02.09.2002. u 08:16 - pre 262 meseci
Ceo berlinski underground bojkotuje tu manifestaciju - to se pretvorilo u promociju raznoraznih korporacija koje su postale sponzori :) Veze to nema sa prvim loveparade zurkama. U pocetku je to stvarno bilo nevidjeno spontano zezanje i emitovanje dobrih vibracija a danas je to samo jos jedan revenue generator za record industry.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Zoran Rašković
Serbia

Član broj: 95
Poruke: 1360
*.internet-cafe.co.yu



+1 Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?02.09.2002. u 11:06 - pre 262 meseci
Ne bih boleo da se ovde organizuje Love Parade, isto kao sto ne bih voleo da se EXIT odrzi negde van YU.
 
Odgovor na temu

ShojkE
Munze Konza

Član broj: 1169
Poruke: 272
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: www.zooncreative.com


Profil

icon Re: LOVEPARADE in YU?13.09.2002. u 05:55 - pre 262 meseci
By:
Pre svega Love Parade je prevashodno namenje domacim autorima i sve vecem broju free your sex mind ljudi... Kod nas nemas domacih autora... Izuzev Žohara i još par njih koju su napravili ploče... Ustvari o čemu se bre ovde uopšte priča... Naša dance flore scena je već godinama u *..cu... Pogledajte DJ-jeve puštaju samo ono što želite da čujete i to za max 200E, izuzeci neka oproste... Nemaju karakter, bezlični likovi sa nagutanim glavama koji su tu da prodaju neki kvalitet... E a publika... J...* te pa to je katastrofa... 99.9% ljudi nema pojma šta sluša i šta znači dobar mix, a verujem da nikada nisu čuli dobar set... Ljudi koji su znali da cene neki kvalitet... Zavukli su se po kućama i slušaju svoje ploče... OVDE SE VRTI MUZIKA ZA KLINCE... Koliko je bre ljudi iz Ditroida došlo u BG... 3 za zadnjih 5 godina, a Nemački i Engleski komercijalisti su se redom svi izredjali...
Verujem da naši DJ-jevi nose kvalitet svetski razmera, samo što su bre suviše jadni da počnu da rade iz srca, a ne iz novčanika... Svaka čast jednom Shoksy-ju, ili MKDSL-u... Kada bi ih bilo još barem petorica takvih možda bi se i ova nadrogirana masa zapitala šta to zaista valja, a šta ne... Ne...

DJ Velja & Shojke
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: LOVEPARADE in YU?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11221 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.