Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde mogu kupiti PANASONIC AG- DVC 15 kod nas i misljenje o njoj

[es] :: Digitalne kamere :: Gde mogu kupiti PANASONIC AG- DVC 15 kod nas i misljenje o njoj

[ Pregleda: 4324 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stojanovic predrag
jagodina

Član broj: 48247
Poruke: 12
*.ptt.yu.



+16 Profil

icon Gde mogu kupiti PANASONIC AG- DVC 15 kod nas i misljenje o njoj20.07.2005. u 14:12 - pre 227 meseci
Zainteresovan sam za kupovinu nove DV kamere za snimanje svadbi i veselja,za nekih 1500 eura.Zanima me gde mogu nabaviti PANASONIC AG-DVC 15 ili slicnu njoj iste vrednosti.
Ima li neko iskustva o njoj.Hvala.
predrag stojanovic
 
Odgovor na temu

manix
IDD Lab
Arilje

Član broj: 9936
Poruke: 482
80.80.160.*

Sajt: www.lendovisanje.com


Profil

icon Re: Gde mogu kupiti PANASONIC AG- DVC 15 kod nas i misljenje o njoj27.07.2005. u 10:15 - pre 227 meseci
Pazi da ti kazem za te pare kamera je vise nego odlicna... jedina kamera ispod 2500e koja ima 3 CDD!!! Silka je izvrsna, boje takodje... poredio sam je sa daleko skuplom sony dp-250 koja je ok 3500-4500e (u zavisnosti od opreme) i ne zaostaje mnogo. po jakom suncu ima bolju sliku nego dp250 pored nd3 filtera, slika je dosta tamna ili "gori", dok na slabom svetlu(sijalica, jedan mali reflektor, sumrak...) dp250 ima odlicnu sliku, naprosto "kida" dvc15, dosta je bolja, noise uopste ne postoji na dp250 gde je na dvc15 dosta izrazen. Kada su optimalni uslovi u pitanju sony je mora se priznati bolji ali panasonic ne zaostaje mnogo. S obzirom na cenu i kvalitet slike kamera je ODLICNA!!! Mi u tv-u imamo 3 i super rade!!!

I ja jurim da dupim jednu za sebe ali ne mogu da pronadjem. Ako pronadjes posalji pp gde i koliko. Ja sma kontaktirao dasto i cekam odgovor.

U svakom slucaju neces se pokajati.Mi recimo redono saljemo materijale na RTS i niko ne primeti da se radi o mini dv a ne recimo beti...
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Gde mogu kupiti PANASONIC AG- DVC 15 kod nas i misljenje o njoj

[ Pregleda: 4324 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.