Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

video nadzor, umrezavanje poslovnih racunara i kartice za ulaz/izlaz iz poslovnih prostorija

[es] :: Ostali hardver :: video nadzor, umrezavanje poslovnih racunara i kartice za ulaz/izlaz iz poslovnih prostorija

[ Pregleda: 5137 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoran77

Član broj: 33670
Poruke: 204
*.vdial.verat.net.



Profil

icon video nadzor, umrezavanje poslovnih racunara i kartice za ulaz/izlaz iz poslovnih prostorija20.07.2005. u 22:45 - pre 228 meseci
Potrebne su mi informacije o video nadzoru u poslovnim prostorijama, kartice za ulaz/izlaz iz poslovnih prostorija i osnovne karakteristike o umrezavanje poslovnih racunara.Interesuje me kako se navedeno postavlja, koje su osnove i nacin rada ?
Zamolio bih nekog da napise gde mogu malo opsirnije o tome da naucim kao i iskustva da navedenom opremom i preporuke koju opremu vredi kupiti !
Zoki
 
Odgovor na temu

goranz
Goran Zizic

Član broj: 19430
Poruke: 1
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: video nadzor, umrezavanje poslovnih racunara i kartice za ulaz/izlaz iz poslovnih prostorija13.12.2005. u 22:31 - pre 223 meseci
ja se bavim ugradnjom video nadzora. Uglavnom radim sa DVR karticama za racunare,ne koristim videorekordere.Na karticama mozes prikljuciti do 4 kamere koje istovremeno mogu da snimaju.Kabal za kamere korisatim RG 59(signalni), a pp/l 2x0.75 ili 3x1.5 u zavisnosti od vrste kamera,da li je unutrasnja ili spoljasnja.
Imam problema da natjeram DVR PICO 2000 karticu da snima audio! Ostalo sve radi besprekorno!
Ako treba jos info pitaj...
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: video nadzor, umrezavanje poslovnih racunara i kartice za ulaz/izlaz iz poslovnih prostorija

[ Pregleda: 5137 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.