Srodne teme
20.10.2001. IFRAME ???
16.12.2005. Mape uma
12.11.2001. MySQL ==> EXCEL
09.02.2004. Hurd???
27.01.2005. treba mi pomoc oko CS
17.05.2004. zaštita mapa u xp-u
01.06.2006. Mape za GPS uredjaje
04.06.2004. Nove mape za Frozen Throne...
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Buzan mape u tehnici??????

[es] :: Vodič za učenje :: Buzan mape u tehnici??????

[ Pregleda: 7453 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BAGIRA
Jupiterac
Beograd

Član broj: 4463
Poruke: 31
*.etf.bg.ac.yu



Profil

icon Buzan mape u tehnici??????27.08.2002. u 13:18 - pre 262 meseci
Skoro sam bio na"informativnom predavanju" ovih sabana sto se reklamiraju kao brzo citanje ,super brzo ucenje,mape ume, shit like that...
To je jedan napaljeni matori kreten koji je skoro dva sata kakio o nekim forama kao mi smo glupi ,ne znamo kako da ucimo ....
Doduse jeste crtao je jednu mapu uma pomocu koje je prezentovao celo informativno predavanje i ja sam zapamtio skoro sve sta je on pricao,sto ne verujem da bih uspeo da zapamtim da nije crtao....
Posle je dao primer jedne gospodje koja je zavrsila njihov kurs "Brzo citanje" i sada ta gospodja cita DVESTA(200) stranica na sat!!!!
Ali u cemu je fora:Kada sam ga pitao dali to moze da uspe i sa tehnickim naukama npr. matematika,elektronika,mehanika...(posto sam na ETF-u) e onda je on poceo da me skija kako sve moze ,da tu nema prepreka...Zamalo se nisam posvadjao sa matorcem,jer ja tvrdim da te Buzanove mape i to super pamcenje NE MOZE da se primeni u tehnickim naukama!!!!
Za obicne romane,knjizevnost,knjige u kojima ima samo tekst to mozda i moze,ali za elektroniku ,TEK,matematiku?????
Ah,da...Trazio je 4500 din. za taj njihov kurs koji traje dva dana(subota i nedelja) i to po deset sati?????????
Hajde ako postoji neko ko je uspeo da primeni te Buzanove mape,brzo citanje,super pamcenje... na tehnicke predmete(matematika,elektronika...) da se javi da objavi svoj nacin ucenja tehnickih predmeta pomocu Buzanovih mapa!!!!

P.S.
Ako se niko ne javi smatracu da sam u pravu !!!!

dfgdfgdfgdfgdfg
 
Odgovor na temu

B o j a n
eCTRL
EU

Član broj: 1178
Poruke: 2925
*.verat.net

Jabber: bc@default.co.yu
Sajt: default.co.yu/~bc


+1 Profil

icon Re: Buzan mape u tehnici??????28.08.2002. u 11:43 - pre 262 meseci
Citat:

... koji je skoro dva sata kakio ...


Sto mu nisi poneo jednu uknown knjigu pa da za vreme te price od 2h da ova zena prelista knjigu, pa da ti je posle preprica ? L;)))

To bi bilo uverljivo ...... ovako je ...... yet another.....whatever


"It's okay, I'm just admiring to the shape of your skull!" -- Dr. Gonzo
 
Odgovor na temu

BAGIRA
Jupiterac
Beograd

Član broj: 4463
Poruke: 31
*.etf.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Buzan mape u tehnici??????28.08.2002. u 13:44 - pre 262 meseci
Fora je u tome sto ta gospodja nije bila tu jer je prezauzeta - zavrsava DVA faxa i upisuje treci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sounds like shit!!!!
Ta "gospodja" je jedan od njihovih najboljih i najbrzih primeraka koje su "uzgojili" u toj njihovoj skoli.....
Imaju site www.finesa.edu.yu ......................................................



dfgdfgdfgdfgdfg
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.beg.sezampro.yu



+13 Profil

icon Re: Buzan mape u tehnici??????28.08.2002. u 15:02 - pre 262 meseci
Druže moj, sedi ti lepo i uči, a batali te idiote. Bez muke nema nauke. Sve što ti mnogo skraćuje muke, ne valja, budi siguran.

Ja ti mogu preporučiti sledeće stvari koje ja koristim za etf i za koje mogu da garantujem, a to su:


http://www.gmc-nutrition.com/en_super%20choline.htm

http://www.gmc-nutrition.com/en_brain%20booster.htm

http://www.gmc-nutrition.com/en_ginseng%20siberian.htm

Ove 3 stvari u kombinaciji će te razvaliti - imaćes više snage, koncentracije, motivacije, pamćenja i osećaja, što je i vrlo realno, da ti raste iq.

Izdvoj oko 75 evra, nećeš se pokajati !

Možeš pazariti ovde:

http://www.gmc-nutrition.com/aboutus.htm
 
Odgovor na temu

BAGIRA
Jupiterac
Beograd

Član broj: 4463
Poruke: 31
*.etf.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Buzan mape u tehnici??????30.08.2002. u 17:58 - pre 262 meseci
Hej Seven mislim da je to preterano!
Necu valjda da gutam hemijske shitove i da unistavam ionako vec unistene bubrege, jetru ..... i to zbog nekih usranih ispita.
Ne treba meni neki ogroman stimulans, ipak relativno gledano ja i dobro ucim.
Mene samo interesuje da dokazem da su ovi kreteni iz te Finese u velikoj zabludi...., ja njih ne mogu da smislim stalno nesto kenjaju.....

P.S.
Koliko sam provalio ti si prva godina - Jesi li dao uslov za drugu ?
dfgdfgdfgdfgdfg
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.beg.sezampro.yu



+13 Profil

icon Re: Buzan mape u tehnici??????31.08.2002. u 08:37 - pre 262 meseci
Trebalo bi da dam u ovom roku M2, u sledećem ort i eto ga uslov :-)
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Buzan mape u tehnici??????03.09.2002. u 04:39 - pre 262 meseci
Ako si ti lakše zapamtio te slike, onda mi veruj da bi i ta žena lakše zapamtila i brže bi pročitala matematičke tekstove (veći prored, manja gustina samog teksta, većinom se ponavljaju isti izrazi, više informacija na razne načine itd).

Sličice integrala sa nekim tekstom ispod, iznad, neke krivulje i slično se vrlo lako pamte — ako si izvežban kao Žena. Međutim, ono što još niko nije uspeo je da to interpretira onako kako treba. Prosto isključivanje analitičkog postupka iz učenja obezvređuje sam cilj — lakše je onda da kupiš diplomu, a jednostavnije je — i ništa ne gubiš (čak ni pare s obzirom na cenu kursa)!


,,Imam sad sat vremena slobodno: idem da se pročitam Braću Karamazove drugi put; čisto da se podsetim svih detalja. Jao, sutra imam ispit, a nisam ni počeo da se spremam... Ma samo da pročitam Karamazove, pa ću onda da se spremim za ispit!'' ;)

Pozdrav
Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Buzan mape u tehnici??????

[ Pregleda: 7453 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
20.10.2001. IFRAME ???
16.12.2005. Mape uma
12.11.2001. MySQL ==> EXCEL
09.02.2004. Hurd???
27.01.2005. treba mi pomoc oko CS
17.05.2004. zaštita mapa u xp-u
01.06.2006. Mape za GPS uredjaje
04.06.2004. Nove mape za Frozen Throne...
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.